Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By NBA Knight
#112666 Danas ćemo napraviti malu promjenu bar na par dana da vidimo kako funkcionira. Sva razmišljanja, analize, vijesti itd. ćemo pisati u temu od tog dana kako bi bilo što preglednije i lakše se snalazilo po forumu, a blokirat ćemo temu za komentiranje koja po mom mišljenju uvijek razvodni dnevnu raspravu jer ju podijeli u 2 teme.

Po tom principu je forum funkcionirao prije pa ajmo se bar na kratko vratiti na staro da vidimo kako izgleda.

7 utakmica na rasporedu
By Rovinjez
#112677 Emmanuel Mudiay over 12,5 (1.85) SS

burke je sigurno out nakon sto se povredio u sudaru s makerom proslu utakmicu, ntilikina nije igrao cak ni nakon povrede burkea a prica se i da bi mogao biti trejdan, navodno su zainteresirani minnesota i orlando za njega. Dakle mudiay bi danas opet trebao imati veliku minutazu i nadam se bar upola dobar ucinak kao bucksa jos kad dodamo kako washington brani PG poziciju ovo je sasvim izgledno.
By No.1
#112684 11/21

Svidja mi se Mudiej koji je vec analiziran,koji ce provesti 30+ minuta na parketu i treba bi do kraja 3/4 da zavrsi posao.

Nikola Jokic 18.5 soccer /17.5 under balkanbet Odigran prvo u bbetu po izbacivanju ponude,pa ponovo u socceru.

Par meceva vec gledam Jokica kako sve manje i manje koristi svoje telo i igru ledjima ,koja mu je dosta dobra,a isto je primetno da je Plamli u blagom usponu forme i dobija pristojne minute,dok je Jokic oko 32-34 minuta.Slabe partije je imao poslednjih 4-5 meceva gde je svega na 11 poena u proseku,sigurno bi taj prosek bio veci da nije bilo BO pobeda protiv Lakersa i Orlanda, Da se vratim na njegovu igru.
Sve vise forsira sut spolja,koji ga i nije bas dobro sluzio ,dosta pokusava kao Marc sto je radio vecim delom svoje karijere sa nekih 13-16ft da iz finte suta sa glave odmah sutira bez kompletnog motion-a za sut. Poceli su vise i protivnici da obracaju paznju na njega. Veceras protiv Ibake,Siakama i Jonasa,jak reket,prva dvojica definitivno mogu da ga isprate,dok ce Jonas morati da se potrudi i pripazi na taj sut .
Toronto je 5. po branjenju centarske pozicije i prvi po broju procenta po uspesnosti suta (45%) . Harris je takodje spreman za ovaj mec,bio je i prosli i manje-vise su kompletni.
Last edited by No.1 on 04 Dec 2018, 00:19, edited 1 time in total.
By Jeremylamb
#112686 Necu pisati analize a ovdje cu postaviti jer nema gde:
Drummond 18.5- Trebao bi ga bandit sa Novi Zeland ostaviti ispod 18 bar na jedno 14-16 max

Ovo samo da skrenem paznju:
Makedonija Zlatna Kopacka:
Tristan Thompson 11.5+
Markieff Morris 11.5+
Svugda su 13.5 i 14.5 granice uzeo sam ova dva u triplu sa panja Drum
By Darko1987
#112688 Mudy kao narodni heroj odigran, nakon onako brutalne partije protiv Bucks-a, te informacija oko ostalih PG, over je jedina opcija. Ja sam ga odigrao na Betfair po 2,00 kvoti, jadi su me limitirali, ali i Mozzart nudi istu marginu tako da sam uspio uplatiti! :roll: ;) Evo jedan single od mene...

Image
Jordan Clarkson (CLE) 15,5 over @1,90 Betfair, @1,75 Mozzart

F Sam Dekker OUT
F Kevin Love OUT
G David Nwaba OUT
G J.R. Smith OUT
C Ante Zizic OUT

- Andrew Harrison has been waived by the Cleveland Cavaliers.
Harrison played in 10 games with the Cavs, who signed him to help add depth after George Hill got hurt. With Hill now back in the lineup, Harrison is no longer needed. He'll likely head to the G-League.

Cavs-i večeras gostuju kod Nets-a, i po svemu sudeći ovu tekmu će igrati sa 8 igrača u rotaciji, još kad na to dodamo da je Hill izašao iz povrede, na njegove minute će se paziti sigurno par tekmi, ostaje 7 igrača koji bi trebali imati 20+ minutažu.

Clarkson ove sezone igra prosječno oko 25 minuta i zabija 16 poena po meču. Na zadnij 10 tekmi prosjek je podigao preko 17 poena i na ovu granicu ima 8 over-a, samo je na 2 tekme zakazao (@WAS 9pts, 4/13FG, vsMIN 4pts 1/5FG).

Već su igrali ove sezone jedan meč, Jordan je za 23min ubacio 14pts uz šut 4/14, a treba napomenuti da su taj meč igrali Love, Korver i J.R. Smith. Mislim da u odnosu na prvi meč njegova minutaža i usage rate drastično rastu, ja ga očekujem u igri 28-32 min, njegovih standardnih 15-ak šuteva, 3-4 penala, moralo bi biti dovoljno. Na zadnja 4 gostovanja prolazio je granicu ako izuzmem meč protiv OKC uz dosta manju minutažu (@DET - 25min, 16pts, @PHI - 20min, 19pts, @OKC - 32min, 25pts, @BOS - 22min, 16pts).

Matchup bi trebao biti Napier, sigurno će biti u nekim dijelovima tekme i Russell na njemu, ali ni jedan od njih nisu neki elitni defanzivci, čak bi rekao ispodprosječni, očekujem da Jordan bude max ofanzivan. I jedni idrugi igraju bez klasične četvorke, očekujem dosta brzu tekmu, mnogo trčanja i tranzicije, ma tekma stvorena za Clarkson-a.

Sretno... ;) 8-)
By Blackpearl1
No.1 wrote:11/21

Svidja mi se Mudiej koji je vec analiziran,koji ce provesti 30+ minuta na parketu i treba bi do kraja 3/4 da zavrsi posao.

Nikola Jokic 17.5 under balkanbet

Par meceva vec gledam Jokica kako sve manje i manje koristi svoje telo i igru ledjima ,koja mu je dosta dobra,a isto je primetno da je Plamli u blagom usponu forme i dobija pristojne minute,dok je Jokic oko 32-34 minuta.Slabe partije je imao poslednjih 4-5 meceva gde je svega na 11 poena u proseku,sigurno bi taj prosek bio veci da nije bilo BO pobeda protiv Lakersa i Orlanda, Da se vratim na njegovu igru.
Sve vise forsira sut spolja,koji ga i nije bas dobro sluzio ,dosta pokusava kao Marc sto je radio vecim delom svoje karijere sa nekih 13-16ft da iz finte suta sa glave odmah sutira bez kompletnog motion-a za sut. Poceli su vise i protivnici da obracaju paznju na njega. Veceras protiv Ibake,Siakama i Jonasa,jak reket,prva dvojica definitivno mogu da ga isprate,dok ce Jonas morati da se potrudi i pripazi na taj sut .
Toronto je 5. po branjenju centarske pozicije i prvi po broju procenta po uspesnosti suta (45%) . Harris je takodje spreman za ovaj mec,bio je i prosli i manje-vise su kompletni.

Imas ga u socceru na 18.5
By NbaNba
Jeremylamb wrote:Necu pisati analize a ovdje cu postaviti jer nema gde:
Drummond 18.5- Trebao bi ga bandit sa Novi Zeland ostaviti ispod 18 bar na jedno 14-16 max

Ovo samo da skrenem paznju:
Makedonija Zlatna Kopacka:
Tristan Thompson 11.5+
Markieff Morris 11.5+
Svugda su 13.5 i 14.5 granice uzeo sam ova dva u triplu sa panja Drum

Ne znqm bas...U oktobru im je utrpao preko 30 poena, trecinu onog sto im je Detroit dao