Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Shaw Hitcher
#118496 Devin Booker 24.5 Over 1.83 @ pinnacle

Grana 231 poena i spread je na -4.5 sto znaci da bookies ocekuju close game i oko 231 poen.Nevidim kako ce oni postici 231 poen bez Bookerovih poena mislim da tu jedino BO moze da sjebe i nista drugo.Clippersi igraju 8mi najbrzi pace u ligi.Sunsi su bili na 21vo mesto po pace u ligi ali ove nedelje su na 16to mesto sto obecava jos jednu brzu i dinamicnu kosarku.Sada mnogi ce mozda odustati od tip zbog Bradleya i Beverlyja ali ipak mislim da ovo ima value jer advanced stats kaze da nisu oni toliko dobri koliko se prikuju bar u zadnje vreme.Evo sta kaze jedan dobri analiticar

"This means that he should be seeing the D of a mix of SGA, LouWill, Avery Bradley, and PatBev. While Bradley and Bev are considered good defenders, the DRPM rankings have Bev at 48th of 99 PGs, SGA 51st of 99 PGs, Avery Bradley 75th of 101 SGs, and LouWill 100th out of 101 SGs."

Uz to Clipersi su 4ti po dozvoljene slobodne bacanja u zadnjih 3 utakmica su tek drugi po taj parametar sto znaci da ce biti ekstra poena za Bookera.Usage rate Bookera je na trecem mestu u ligi.Cak je i imao nekoliko Harden like utakmica gde mu je usage rate bio na 40%.)

All in all nice pick
By Thc420
#118511 T.Kardashian 12,5 manje
U goste Clevandu dolazi tvrda Utah a tristan se vraca nakon ozljede di je propustia 10ak utakmica, iako je proslu protiv Miami-a da 14 poena. Cuva ga Rudy Gobert kojemu najvise pase cuvat centre tipa panja thristana koji je samo prijetnja 10 feet around the basket :D, a svi znamo kakav je rim protector francuz... Nacini na koje Kardashian daje koseve su roll prema kosu iz picka, ofenzivni skokovi i pokoji alley oop, i dojma san da vecinu toga ce rudy zatvorit i ostavit ga ispod ove granice. Kladionice drze Clevland na 100 poena sta takoder ide u korist ovon tipu.
Score:6/8
By CROtorious
#118582 CJ McCollum 21,5 under

Prevelika granica mi se cini, OKC igra dobru timsku odbranu, puno poena zabija iz reketa gdje ga ceka gromada Adams, Lillard ce klasicno isforsirati protiv Westbrooka + moguc BO kako u zadnje vrijeme igra Portland i sutra ih ocekuje utakmica sa Houstonom. Ima tu puno igraca u njihovom rosteru koji su sposobni biti dvocifreni i ocekujem ga na nekih max 18p. Sve u svemu na 21,5 under ima value

Adams 15,5 under

Ista tekma, druga ekipa. Nurk jede protivnicke centre, proslu Steina ogranicio na sut 2/14 (napomenimo centar koji sve zabija iz reketa i zakucavanja). Adams se napokon primirio i dosao na realnu granicu. PG ce uzeti dozu, West dozu, Schroder dozu i na to dodajmo Nurka i Adamsovih maksimalnih 10 suteva, under neminovan.

Dinwiddie 16,5 under

Utakmica s malim brojem poena, minutaza 25min i ulazi s klupe. Ceka ga Shelvin Mack/Mike Conley momci grizu na PG poziciji, proslu ostao ispod sa tricom 2/3 i slobodna 6/6. Toga kod Memphisa nece biti i ima ko ce silovat u Netsima. Sve u svemu smijesna ekipa i ocekujem da ih Memphis otpuse i Dinwiddie na nekim pa 12poena
By Markoten
#118595 DOUBLE

JJJ 13.5 +, za danas sigurniji pick od već spomenutog "ne zainteresiranog" Gasola, ima finu rookie godinu, prošlu je imao carrer high s NETSIMA, pobjedniča se forma ne zaboravlja.
Tatum 15.5 +, nema Irvinga, prošlu je Hayward uzeo bruku šuteva i krenulo ga je, Tatum zadnje 4 u vrlo lošoj šuterskoj formi, al miriše mi danas na plus, Irvinga nema, sumnjam da će Hayward opet ubacit +30,uhvatio sam ga na 15.5,digli su mu sad na 17.5

NARODNI

R. Hood 12.5 + (bivša ekipa, ubaciva u prosjeku 12. 9,prošlu imao 13 poena s 70% uspješnosti šuta, nadam se da će večeras uzet koji šut više pa može i uspješnost ić niže)
D. Gallinari 20.5 + (zadnje dvije protiv Sunsa išao preko 24,izgleda da mu pašu, uvijek mi je draže njega odigrat nego Harrisa)
B. Ingram 19.5+ (sumnjam da će Kuzma igrat, zna isforsirat, i još s izostankom Kuzme ne vidim drugog ko može uzet 16 17 šuteva na današnjoj utakmici osim njega. )
D. Lillard 25.5 + (ako ne želi BO morat će bit večeras na razini,očekuje se velik broj poena, bitku u paintu će voditi Adama i Nurka, tako da mislim da će manje forsirat Nurkića danas, a i vjerovatno je čuo Westbrookove komentare u vezi njegove obrane, mislim da je večeras on u +)
N. Vučević 20.5+ ("čuvat" će ga Towns, koji je odličan u fazi napada al u fazi obrane po 2 3 utakmice ove sezone što sam pratio Minnesotu ne izgleda najbolje, Vučević je na obe strane vrlo dobar, nadam se da se neće potrošit previše u obrani jer će morat povuć Orlando ako žele imat šanse u današnjem meču)
Sve odigrano u SuperSportu. Moj prvi post na forumu, nadam se da sam pokrio sve argumente, ko isprati, SRETNO!
By DirkNowitzki
#118617 Bicu kratak zato sto nemam puno vremena:

A. Horford (BOS) 13.5 UNDER koef 1.95 Mozzart

Dallas veoma solidno brane centarsku poziciju, ne zbog Jordana nego igraju timsku odbranu. Proslu utakmicu protiv njih dao samo 8 poena za 31 minuta. Ostale klade ga drze po 12.5 i manji koef za under.

T. Ariza (WAS) 13.5 UNDER koef 1.85 Mozzart

Lik koji coskari celu utakmicu uvek uzimam under. Plus nema Walla da mu deli asistencije, tako da ako ne pogodi prva 2 suta, onda obicno ostaje ispod.

K. Dunn (CHI) 13.5 UNDER koef 1.85 Mozzart

U Cikago on je sada treca opcija u napadu (prvi je Lavine, drugi Markanen), zadnje 4 je uvek na granicu, tako da ako nadjete negde 14.5 onda bolje. Idu na Indijanu koju igra odlicno odbranu ovu sezonu, ne ocekuje se vise od 200 poena, tako da mislim da ovo ima value.

J. Jackson Jr. (MEM) 13.5 OVER koef 1.85 Mozzart

Ovaj je neko drugi vec objasnio, da se ne ponavaljamo, veceras trebalo bi da eksplodira.

M. Harell (LAC) 15.5 OVER koef 1.85 Mozzart

U lepoj je formi, u zadnjih 6 utakmica, cak 4 puta isao 20+, ide na Feniks koji su losi po branenju centra.
By Kazan23
#118634 Tobias Harris 20,5 over, HLutrija

Unaprijed se ispracavam ako budem malo teze pisao, upalilo mi se grlo i bas sam promukao. Agh aghhh.. Dakle Clippersi idu po pobjedu u goste Sunsima sto ce im, kontam, bit bas zajebano.. Sunsi su u zadnje vrijeme iako standardno gubili, igrali dobro protiv jakih ekipa, sto je odlican rezultat, tako da i veceras ocekujem jednu egal tekmu na kamaru poena, sto vjerujatno i same kladare prognoziraju. Ocekujem da ce prije svega ludi mali Devin veceras odigrati jednu vrhunsku partiju, a onda sa sobom povuci i ostale da ova tekma bude bas gusta do samog kraja. Clippersi u goste dolaze nakon dvije izgubljene partije doma, te im je sigurno prioritet danas pobjediti jer ako ispuse trecu zaredom, i to od Sunsa, bit ce neugodno, ko kupace gace kad su mokre oko jaja. A kao sto sam naveo, ne vjerujem da ce im bit jednostavno doci do pobjede veceras. Za ova dva zadnja poraza najvise je kriv nas vecerasnji junak, zato sto je najvise i pio od svih, cak ih vecinu i nagovario da se malo opuste uz alkohol, drogu i kurve jer su blagdani, vrijeme ljubavi i srece, pa ce krenuti ozbiljno 01.01.2019. Tako im je bar obecavao dok je tocio neku brlju u kristalne case.. E sad kad je Tobias vec malo nadosao od ludila, vrijeme je da se pokrene, i ja vjerujem da je on sad vec na 100% jer mu bas prija klima i vibra u La, za razliku od one rupe, pa lakse i prodju mamurluci.. Svake sezone je sve bolji i bolji, i sad je zbog svog zalaganja i na konju, u suncanoj kaliforniji, s pivom u ruci na Lou-ovoj jahti u luci, okruzen samo finim picama. Zato ne cudi da su Griffina snimile sigurnosne kamere na LAX-u kako pijan suta onu kartonsku reklamu Tobiasa kako sav sretan nazdravlja Coronom s nekom kartonskom ribom u kupacem.. Za danas ocekujem da Tobi krene maksimalno ozbiljno od prve minute, a u ekipi Sunsa koja ionako ni ne igra obranu, ne vidim nikog ko ga moze zaustaviti da u ovoj brzoj tekmi lako dolazi do obruca. U toj jurnjavi kontam da ce skupit i dosta bacanja, sutnut ce i par trojki sigurno, a nadam se da ce ulazit jer je proslu tekmu, ako se dobro sjecam prvu od cetiri zabio tek 15tak sekundi prije kraja. Tako da bi bilo lijepo da danas nastavi niz od prosle i zabije odma prvu, pa i drugu.. Ma s tricama i bez njih, mislim da ce im moc radit sta hoce. Proslu je imao problema s faulima, tako da sam siguran da je dovoljno nadosao da ne ponovi to danas. Po meni je on prva faca ove ekipe, prvi strijelac, te vjerujem da ce danas stati kao pravi vodja i povesti ekipu prema pobjedi.. ma zapravo ocekujem Tobija u vrhunskom izdanju, jer je i sam sebi obecao da prestaje pit od nove godine i ozbiljno se baca na posao ganjanja play offa na divljem zapadu, a da bi to ostvario, definitivno mora dobivati Sunse koje guzi ko stigne, al na knap hahaha eto mislim da je to to.. sretno ko se prepozna u mojim rijecima i isprati tip, nadam se da ce bog odsad bit na nasoj strani ko sto je onaj jutros baljezgao
By kokodril
#118638 E moj kazan ,šta sam ti govorio u garmischpartenkichenu, zatvori šiber na golf IIII. a ne ti i prozor otvori pusti Indiru Radić i gleda reakcije dokonih besposličara njemaca naravno u majci na špaline(to je ono što ljeti štiti od propuha) ,sad loči hibiskus i mentu
By rovac
kokodril wrote:E moj kazan ,šta sam ti govorio u garmischpartenkichenu, zatvori šiber na golf IIII. a ne ti i prozor otvori pusti Indiru Radić i gleda reakcije dokonih besposličara njemaca naravno u majci na špaline(to je ono što ljeti štiti od propuha) ,sad loči hibiskus i mentu

izvinite na offtopicu al mene samo zanima jesu li to njemci već na početku godine izbacili novu generaciju ??
By Korver
#118652 J. Tatum 16.5 više
-Nema Irvinga i Morrisa (uz Williamsa i Baynesa). Dakle, nekakvih 30-ak lopti se mora rasporediti na preostale igrače. Tatum može pokrivati i Morrisovu poziciju tako da bi i tu trebao imati minutažu. Igraju protiv Dallasa, mala šansa za BO. Ova je granica realna i s Irvingom i Morrisom, a ovako je realno nekakvih 19,5.

C. Osman 11.5 manje
-Vratili se Hood i Thompson u petorku, što automatski znači manje šuteva za Osmana. Inače kad su svi bili ozljeđeni, Cedi ne bi uzimao puno šuteva i vrtio bi se tu oko granice. Prošlu utakmicu uzeo samo šest šuteva, izvukao 9 poena na račun bacanja. Realna granica 9,5.

T. Ross 13.5 manje
-Nikad veća granica ove sezone na njega. Vratio se DJ, a možda i Simmons zaigra. Inače, Ross ima užasnu selekciju šuta, nizak postotak ubačenih i s povratkom glavnih igrača će mu i minutaža pasti. Prošlu zabio 15 protiv raspalih Bullsa, uz odličan šut za 3, a sumnjam da će to ponoviti, a i Wolvesi su ozbiljniji protivnik i glavne uloge će preuzeti Vučević i Gordon.

T. Johnson 12.5 manje
-Miami napokon skoro kompletan (osim Dragića). Vratio se Waiters nakon duge pauze koji će uzeti i minute od Tylera, a i Wade bi trebao igrati. Obojica su u 2-unitu sa Tylerom. Inače, ne uzima puno šuteva, jedini zna biti problem kada ga krene i zabije prva dva šuta, onda zna uzeti nešto više šuteva odigrati partiju s 15-20 poena. Vidim ga na uzetih nekakvih 7 šuteva.

L. Dončić 20.5 manje
-Ovo sam dosta čekao, Dallas napokon kompletan. DSJ, Dirk, Wesley, svi su oporavljeni. Otkad se vratio DSJ, sada Luka nije više glavni kreator. Također, ne djeluje mi da imaju baš dobar odnos njih dvojica, JDS često igra svoju igru i ne dodaje baš Luki i ne bi me čudilo da ga ubrzo trejdaju. Ako uzmemo u obzir da su kompletni, da je na Luku granica nikad veća, da idu na jednu od boljih obrambenih ekipa i na nekog od trojca Smart/Hayward/Tatum, meni dovoljno za minus na ovakvoj granici. Ako prođe, svaka mu čast.

Sve je kladionica Germanija i koeficijenti 1.85.
Ovo je moj prvi post nakon godinu dana, nadam se uspješnom otvaranju.