Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Don_Mitchell
#119513 BEAL 26,5 UNDER, BETFAIR

Butler se vraca, Philla bi tribali biti kompletni, automatski ocekujem napaljenog Butlera u oba pravca, ocekujem da stane na Beal, jedini opasan u ovoj kriticnoj ekipi wizardsa, dalje bas me zanima na koji nacin gosti misle branit Embiida, ako ce igrat covik covika ovaj ce onom panju bryantu zabiti 50 ko iz p, jedino sa nekim udvajanjem, samo preglupog trenera imaju, tako da me nista nemore iznenaditi kod gostiju, uglavnom beal ce tesko preko 22

LEONARD 26,5 UNDER, BETFAIR

Najbolja momcad lige protiv najgore, ne po skoru ali ova atlanta je teska smijurija od ekipe, znaci lagani bo ocekujem, gosti oslabljeni, Toronto ima odlicnu sirinu i svi mogu jednako dobro odigrati i zamjeniti startere, nebi triba Leonard forsirati sad previse, dosta mu 20-25 poena

TOWNS 25,5 UNDER, SUPERSPORT

Cisto zbog neke statistike i zakona brojeva, vrime je da odigra jednu sa ciglama, previse ga ide u zadnje vrime, mora stati, ipak se nesto i Adamsa i Okc pita jer su kuci
By NBA Knight
#119587 Dobio sam par upita vezano za anketu u aplikaciji za analize pa da ovdje objasnim kako to funkcionira jer će biti preglednije i vidljivije u ovoj temi nego u temi za komentiranje. Evo link i za aplikaciju:

http://nbaknights.com/nba-igraci-granice/

Na slici se mogu vidjeti glasovi za parove u jednom trenutku kasno sinoć. Idemo vidjeti kako to funkcionira npr. na primjeru Kyrie Irvinga

Image

Na slici se može vidjeti da kod njega u zadnjoj koloni piše -19. -19 nam govori da u ukupnoj sumi glasova koji su se prikupili za taj par, 19 glasova više bilo na strani undera. Što znači ako je npr. bilo sveukupno 23 glasa da je očito 2 ljudi glasalo za over, a 21 za under. Nije ništa komplicirano, ali ne škodi da se bolje shvati i u računici to izgleda ovako:

-21 +2 = -19
By rovac
#119589 prvih 7 igrača je pogođeno po anketi i sve to izgleda divno i krasno naročito ako postoji mogućnost glasovanja nakon što utakmica završi :roll: ...ispravite me ako griješim :D
By NBA Knight
rovac wrote:prvih 7 igrača je pogođeno po anketi i sve to izgleda divno i krasno naročito ako postoji mogućnost glasovanja nakon što utakmica završi :roll: ...ispravite me ako griješim :D

Ne postoji ta mogućnost jer se par miče iz aplikacije par minuta prije početka utakmice ;)
By Shaw Hitcher
#119626 Dario Saric 10.5 Over 2.0 @ betfair

Vrlo losa ponuda danas i nista mi se nesvidja moguc BO na sve strane.Back in track now Saric kod novog trenera bi trebao imati vecu minutazu i polako se ocekuje Gibson da bude trejdovan before deadline.Tibodo je bio vrlo tezak karakter u Minnesoti i igrao je Tollivera pre Sarica sto je apsurd.One iz DFS worlda igraju Sarica very hard today.Ocekuje se oko 27 minuta a mozda i 30+ tako da na ovoj kvoti oberucke uzimam over.Opcenito protiv OKC ima dobre partije ali to je najmanji razlog zasto ga igram danas.
By Phil_Luck
Shaw Hitcher wrote:Dario Saric 10.5 Over 2.0 @ betfair

Vrlo losa ponuda danas i nista mi se nesvidja moguc BO na sve strane.Back in track now Saric kod novog trenera bi trebao imati vecu minutazu i polako se ocekuje Gibson da bude trejdovan before deadline.Tibodo je bio vrlo tezak karakter u Minnesoti i igrao je Tollivera pre Sarica sto je apsurd.One iz DFS worlda igraju Sarica very hard today.Ocekuje se oko 27 minuta a mozda i 30+ tako da na ovoj kvoti oberucke uzimam over.Opcenito protiv OKC ima dobre partije ali to je najmanji razlog zasto ga igram danas.

Jesi citao nedje da bi trebao zaigrati malo vise Saric ili je to neko tvoje vidjenje stvari?
By Shaw Hitcher
#119669 Kevin Knox 14.5 Over 1.83 @ bet365

“I’m very excited to play against him, but my mindset going into the game is to be aggressive and try to attack,” Knox said late Monday after the Knicks dropped a 111-101 decision to the Blazers.
By colicts
#119693 Objavicu i ovde posto je preglednije.

evo ga neki narodni gde bih gadjao skroz na sitno od 1-5€

####Durant 27.5 under - Ocekujem BO i verovatno ce da ga cuva imenjak Knox koji je ucen na osnovu tejpova od Duranta samim tim Know over, p.s ne kazem ovde da ce Knox da ubije boga u Durantu jednostavno ocekujem BO

####Knox 15.5 over - Ide na svog idola
When Kevin Knox arrived at Kentucky for his freshman year, assistant coach Kenny Payne sat him down, showed him hours of Kevin Durant tape and gave him more to take to his dorm room to study. ''Ever since he was at Texas, I followed him through my whole life. It will be great to go on court, guard him and go against him. I followed him wherever he went. Wherever he went it was my favorite team.”

####Garry Harris 15.5 under - B2B tekma sa momka koji se tek oporavio od povrede i cak je GTD, cak i ako zaigra mislim da je Malone to vrlo ograniciti, tako da samo moze da poveca kvotu na tiketu.

####Walker 25.5 under - Veceras po meni veoma tesko gostovanje za ekipu Hornetsa, prvo sto ga cuva po meni sjajan igrac Shai Gilgeous-Alexander koji je znatno visi od Kembe i ima duze ruke i skocniji, taj mali mi se bas svidja, a druga sto sa klupe ulazi napaljeni Beverly.
Charlotte is 2-8 in its last 10 games against the Clippers with the last road win coming in February 2009… The Hornets have shot 44 percent or worse in 10 road games (1-9).. Jos ako uzmemo u obzir da se Lamb vraca veceras, on ce uzeti nekoliko suteva vise, samim tim manje suteva za Kembu.

###KAT 24.5 under - Slazem se sa mnogima da treba preskociti ekipu Minesote veceras zato sto trener dobio otkaz i onda ono jebaga, ne znamo kako ce igrati ali ja zelim probati ovo. Gostuju u Oklahomi, gde u reketu caruje covek koji je od stene odvaljen - Adams. To je prvi razlog zasto mislim da nece dolaziti do lakih poena u reketu, a na sutu za dva bice mu malo lakse ali nadam se da ce ga Adams pratiti. Koliko sam razumeo iz svega procitanog bice tu dosta tranzicija i znatno povecanje brzine, ali opet novi trener mi deluje kao neko ko voli timski da se igra i samim tim mislim da ce poeni biti dobro rasporedjeni. Samim tim mislim da nece forsirati zvezde tima kao sto je Thibodeau radio.
Analytics has really become prevalent in basketball and sports in general,” Saunders said to the Star Tribune back in 2014. “The fact that you can do them in real time now, make adjustments and changes as the game goes on, that’s kind of where it’s starting to go.”

Winslow 13.5 over - Igraju kod kuce protiv Denvera kome je to b2b utakmica. Mislim da su igraci Denvera umorni sa obzirom da su imali zestoku utakmicu protiv Houstona sinoc. Njega igram over zato sto mislim da je trenutno prepun samopouzdanja. Dobio je silne pohvale od dve legende kluba Wade-a i Haslema.“I love what Justise is doing,” Haslem said, naravno to je samo deo onoga sto je rekao. Spoelstra daje ogromno poverenje Winslowu samim tim ga stavlja na poziciju pleja.
"He has to organize us," Spoelstra recently told the media of Justise Winslow. "(Winslow) has to get guys involved," Spoelstra continued. "He has to pick his spots when to be aggressive, and that changes from game to game