Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Jeffrey
#124150 Bojan Bogdanović vise od 17.5 stake 3/10 Pinnacle kvota 1.8
- igrao sam ga zadnju tekmj manje kontra GSW i uslo kako sam i rekao BO i nesto manja minutaza , e sad idemo sa vise poena a zasto
- bivsa momcad
- nema Oladipa a niti Evansa
- Wash je b2b tekma
- ocekujem neizvjesnu tekmu i Babu na parketu cca 35+min
By BlakeGriffin
#124152 Luka Dončić 23,5 over @SuperSport

Dončić od početka 2019. riješio pitanje glavnog igrača momčadi. Otkako je najavljen trejd DSJ više se ni ne trudi kao prije Luka je primary ball-handler uzima po utakmici dovoljno šuteva za lako prijeć ovu granicu. Igrali su jedanput ove sezone gdje Luka nije prešao ovu granicu, ali svak zna da je razlika Dončićeve igre tad i sada nebo-zemlja. Ovaj mjesec ima prosjek 23ppg(u zadnjih 10 utakmica 24.7). S druge strane Knicksi su jedna od najgorih obrana lige (28/30 po efikasnosti). Luka ce uzet svojih 15-20 a možda i više šuteva i trebao bi preko. Imat će lagan ulaz u mekan obruč Knicksa a ako ga šut posluži može daleko preko granice. Plus na krilima je triple-double učinka 35 i 32 poena zadnje dvije utakmice i ovu može lagano nastavit niz.
By BlakeGriffin
#124155 Myles Turner 13,5 over @SuperSport

Turner otkad nema Oladipa(zadnje 3 utk) bilježi 17,6 poena po utakmici i to redom protiv jačih defenzivnih centara(Gasol,Cousins,Ibaka). Večeras mu je matchup Thomas Bryant, loš defanzivac. Wizardsi poziciju centra brane vrlo loše i primaju 24poena po utkmici i tu su 26/30 u ligi. Igrali su dva puta ove sezone oba puta je bilo over (18,26). Wizardsi igraju b2b dok su Pacersi imali dan odmora. Mislim da će granica i rast tokom dana očekujem ga na 18-20 poena
By Toni_Evin
BlakeGriffin wrote:Myles Turner 13,5 over @SuperSport

Turner otkad nema Oladipa(zadnje 3 utk) bilježi 17,6 poena po utakmici i to redom protiv jačih defenzivnih centara(Gasol,Cousins,Ibaka). Večeras mu je matchup Thomas Bryant, loš defanzivac. Wizardsi poziciju centra brane vrlo loše i primaju 24poena po utkmici i tu su 26/30 u ligi. Igrali su dva puta ove sezone oba puta je bilo over (18,26). Wizardsi igraju b2b dok su Pacersi imali dan odmora. Mislim da će granica i rast tokom dana očekujem ga na 18-20 poena

A gdje si ti nasao taj prosjek u zadnje tri utakmice?!? 16, 14 i 13p... Saberes, podjelis i dodjes do brojke od 14.3p... Ili se varam?
By UrosGospodarVremena
Toni_Evin wrote:
BlakeGriffin wrote:Myles Turner 13,5 over @SuperSport

A gdje si ti nasao taj prosjek u zadnje tri utakmice?!? 16, 14 i 13p... Saberes, podjelis i dodjes do brojke od 14.3p... Ili se varam?

Ma varas se, losa ti matematika :D
I ja se pitam odakle mu ovo
By baja papaja
#124178 Jokic +

Denver gostuje Pelikansima, sinoc sam gledao drugo pol protiv Hjustona odigrali su odlicnu odbranu, udvajali Hardena ali I ostale igrace na perimetru, Jrue je sjajno komandovao sa terena I zasluzili su pobedu. Igru Hjustona sada necu ni komentarisati jer nije uopste bitno za ovaj tip.

Za Jokica svi znate kakav je u napadu, veceras mu je matchup Okafor koji ne moze da ga spreci da postize poene, Nikola je trpao mnogo ozbiljnije centre ove godine pa ce I njega. Pelikansi su sinoc igrali tu odlicnu odbranu na spoljnim igracima, tako ce biti I veceras, Harris I Barton jos uvek nisu u staroj formi , ne verujem da ce ponoviti onako lose sutersko vece kao protiv Memfisa ali nece im biti lako da postizu poene. Bas zbog toga verujem da ce Jokic krenuti jako od pocetka, da ce uzeti preko 20 suteva veceras I ocekujem ga na preko 30p. Kljucna stvar je da ne bude +30 za Denver u trecoj pa da Nikola ne presedi poslednju cetvrtinu ali male su sanse za to, pored odlicne odbrane Pelikansi su imali dosta tecan napad sinoc, mogu oni tu da drze egal pogotovo na domacem terenu gde imaju sjajnu publiku. Raniji susreti Denvera I NOP nisu bitni jer ni sastavi nisu bili isti.

Mitchel +

Uhvatio je strasan ritam u Januaru i sada je bas konstantan u napadu.
Odlicnu saradnju ima sa visokim igracima I kada posle bloka ostavi svog cuvara I krene prema kosu to su uglavnom poeni. Prva stvar sto je mnogo brz, eksplozivan I jak, samouveren na tim ulazima I to bas cepa. Druga stvar je bas ta dobra saradnja prvenstveno sa Gobertom gde u ovom slucaju Nurkic ne sme mnogo visoko da izadje na Mitchela posle bloka kada ovaj krene unutra jer odmah ide pas na Goberta sto on zavrsava zakucavanjem, pokusavali su neko udvajanje na ulazu proslog puta ali nista od toga jer kao sto rekoh kada se Mitchel zaleti stvarno ga je tesko zaustaviti bez faula, najbolje sto moze da se desi za odbranu je da promasi polaganje. Lilard I Harkles su se smenjivali na njemu proslu utakmicu I to je bilo bas slabo, ne znam hoce li Turner igrati veceras ali svejedno Mitchel je uhvatio odlicnu formu I ponovo ce biti glavni na terenu. Portland kuci igra tvrdo I ne verujem da ce im ubaciti ponovo kao u predhodnoj, ali 26-30p sam oprilicno siguran da hoce.

Utakmica ce najverovatnije biti gusta do kraja I igrace punu minutazu. Ocekujem oko 25 suteva I 8+ slobodnih za njega,2-3 ubacene trojke uz 10ak pogodaka sa poludistance I ulaza sto bi trebalo da bude dovoljno za 30p.

Najbolje sto sam do sada video 22.5 I 25.5 u pinnbetu ali mozda Ima I boljih granica.

Srecno svima
By UrosGospodarVremena
#124182 KAT 23.5 under
Will Barton 15.5 over
Collison 14.5 under
CJ McCollum 20.5 under
Luka Doncic 23.5 over
(Granice iz Mozzarta)

KAT UNDER
Ovde nema sta toliko puno da se prica. Jeste da je u dobroj formi, da vecinom prelazi ovu granicu ( u poslednjih 10 samo 4 puta ostao under) ali ide na Gasola, ne treba nista vise da se kaze. U karijeri NIKAD nije presao ovu granicu protiv njega (7 tekmi odigranih). Memfis prvi u odbrani na C, svega 20p prosek. Nema sta puno da se doda, siguran sam da ce da nastavi ovaj niz od 7 tekmi i da bude 8 sa underom protiv Gasola.

Will Barton OVER
Licno moj omiljeni igrac za igranje, ako me on nije ispostovao milion puta, nikad nije. Elem, otkad se vratio u prvu postavu, vratio se i u ponudu, te me oba puta ispostovao, a verujem da ce i treci put. Otkad je usao nazad u prvu postavu, ima 2 overa i 1 under (14p), e sad, ne zna se da li ce igrati Payton ili ne, ali mi je to uopste nebitno, ima dobre brojke protiv njega, a i nije kao da je on dobar defanzivac. Jedino ko moze da mu oteza je Holiday ako ga preuzme (nisam gledao toliko NO ove sezone pa ne znam kako se rotiraju u odbrani na igracima), ali ostali ne mogu da ga zaustave. Imace lak ulaz ka kosu, Okafor nije kao Davis, te mu ni to nece predstavljati problem u reketu. Ne igra Murray, u ove dve tekme koje nije igrao je oba puta presao, iskoriscava njegovo odsustvo jako dobro. Uzima dosta suteva i ima dobru minutazu. Sve u svemu, verujem da ce i danas da da laganih 16+ poena.

CJ McCollum UNDER
Iskreno, njega ne volim toliko da igram, ali sada moram. Protiv Micela je samo dva puta u karijeri presao. Ide na dobrog defanzivca, sto govori i to da je Utah prva na SG u odbrani gde je prosek primljenih koseva samo 19.9p i dopustaju malo suteva.
CJ igra toplo-hladno, ali verujem da ce sad da bude hladno. U poslednjih 10 tekmi preovladjuje under sa 6 undera i 4 overa (upravo u tih 10 tekmi je igrao protiv Utah i dao 14p). Dodatnu statistiku necu da iznosim, jer nije toliko potrebna, ali mislim da je i ovo dovoljno da me natera da ga igram under.

Darren Collison UNDER
Posle prosle tekme kada je dosao over (jos uvek mi krivo sto nisam uspeo da uplatim), sa 12.5 mu podigli na 14.5, sto mi je malo mnogo za njega. Jeste vezao one 4 tekme sa overima, pa na ovu granu dosao under sa 13p, ali mislim da ce i sad under, jednostavno nije on igrac koji ce da postize poene, da zavise od njega, nije prva napadacka opcija.Satoransky je tu i tamo defanzivno, nije sad za pohvalu, ali nije ni za odbacivanje, tako da verujem da moze da ga ostavi ispod ove granice. U januaru u 12 tekmi ima 7 undera, uzima jako malo suteva (blizu 10 suteva) te mu treba jako dobar FG% da bi presao ovu granicu.

Luka Doncic OVER
O Luki necu mnogo da pisem. Decko zna da je osvojio ROTY i sad ce samo da igra jos bolje da vide da ne treba da se vodi polemika izmedju njega i ostalih (Ayton, Simmons i koga vec pominju). Proslu tekmu je dao samo 18p, ali tad je uzeo svega 15 suteva, sad su konacno videli da je glavni u timu, te uzima oko 20 suteva (po tekmi koji sut gore-dole) i uglavnom sve zavisi od njega. U poslednjih 10 tekmi ima samo 3 undera sa prosekom od 24.7p. Bice tu i koje slobodno bacanje, trojka i dosta ulaza. Nema ko tamo njega da cuva, tako da mi ovo izgleda da lagano ide na 25+ .
By HibbertManje
UrosGospodarVremena wrote:KAT 23.5 under

CJ McCollum UNDER
Iskreno, njega ne volim toliko da igram, ali sada moram. Protiv Micela je samo dva puta u karijeri presao. Ide na dobrog defanzivca, sto govori i to da je Utah prva na SG u odbrani gde je prosek primljenih koseva samo 19.9p i dopustaju malo suteva.
CJ igra toplo-hladno, ali verujem da ce sad da bude hladno. U poslednjih 10 tekmi preovladjuje under sa 6 undera i 4 overa (upravo u tih 10 tekmi je igrao protiv Utah i dao 14p). Dodatnu statistiku necu da iznosim, jer nije toliko potrebna, ali mislim da je i ovo dovoljno da me natera da ga igram under.

Uki moram te ispraviti, direktni duel cj-a i mitchella ako ce se dogoditi u 2-3 situacije nocas. Primarni matchup na mitchellu ce biti ingles, kao u prethodna dva od tri duela ove sezone(prvu utakmicu nisam gledao iako vjerujem da je takodjer inles bio zaduzen za njega). Mitchella u obrani UVIJEK skrivaju maksimalno, jer previse curi, mada je stvarno bilo par utakmica gdje me iznenadio agresivom.Jos jedna stvar, ulaskom Crowdera AKO je Harkless u igri, Ingles prelazi na njega dok Crowder zatvara Cj-a tako da nemoj mjesati babe i zabe. U prethodnom mecu cesto se nurkic odvracao na krilo, dok bi cj prolazio pod reket i tu su im prosla par dodavanja. Sve u svemu prijedlog za under ti nije los mada ja ga necu dirati, ali krive su ti informacije za ovaj prijedlog. I ovo sto kazes, da pustaju malo suteva...opcenito im se obrana bazira tako da vise pustaju C i PG malo slobodnije jer tu su Rubio koji agresivom tjera van reketa i Gobert koji s Favorsom odlicno zatvara prostor, a sto se tice sg-a ide se u izolaciju da se uspori lopta.