Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By under
#124478 Adams under 14,5 willhill @1,85

On je jos GTD , ali je jucer odradio full trening , tako da vjerujem da bude igrao danas, OKC dolazi u Miami s 6 straight pobjeda i u naletu su, lijepo sad to izgleda, ovaj tip baziram na dobrom branjenju centra od strane Miamija 3/30 su u ligi, ali vise mi znaci to sto recimo Miami cesto zna skupljat reket i Whiteside vecinom pick brani tako sto ne prati playa nego ostaje kod centra, pa ako jos tome pridodamo skupljanje bekova , trebalo bi stvarno bit malo prostora za Adamsa, koji je jos i sad imao ovu ozljedu zgloba, pa se nadam da nije to jos na 100% , prosle godine igrali jednom, kad nije bilo Whitesidea bijase over, a kad je on igrao , onda je Adams ostao u debelom underu, danas ocekujem tvrdu PO tekmu i tesko da on ide ovdje preko 14

score 29/45
By baja papaja
#124480 Westbrook +23.5 @2.2 pinnacle

Kvota me je najvise privukla ovde, Wes mi je bio vise za over nego za under danas svakako ali ga na 1.85 ne bih igrao.
Glavni razlozi su sto verujem da ce se igrati jaka odbrana na George-u I on I offball I da ce mu stvarati poteskoce da primi loptu u poziciji iz koje sebi moze nesto da iskreira, Spolstra zna kako zaustaviti najvecu pretnju u napadu. Slicno za Adamsa, Majami ce skupljati reket nakon pika I asisti ka Adamsu ce teze prolaziti. Wes je ocajan ove sezone ali ako bude imao preko 20 suteva veceras sto verujem da ce se desiti ide preko 25p, ocekujem I pojacan broj slobodnjaka koje takodje slabo sutira, ali kazem ako George-a limitiraju koliko toliko uzdam se d ace Wes povuci sa jednom dobrom partijom

Smart +8.5 @1.75 pinnacle

Igrao sam ga na nesto vecu kvotu ali sada je ova.
Ocekuje se naravno lagana pobeda Bostona, cepa se under na Irvinga ali ja sam odabrao Smarta.
Veceras on realno nema koga da cuva ni da se lomi u odbrani, isto tako nema ni njega neko da zaustavi pobecice I ostace sam na sutu svakom igracu NY, nece sutirati preko 10 puta ali to mi je nekako dovoljno I navijam da ubaci 3 trojke I zavrsi posao. U ovakvim utakmicama gde nema specijalan defanzivni zadatak on trci I pravi proctor u napadu jer je covek prepun snage. Ako I bude rani BO (polovina trece 25+ razlike, u sta sumnjam jer isto ceo svet igra to danas, nesto slicno kao I Det sinoc, mada je Boston daleko ozbiljnija ekipa naravno, ali videcemo) on ce igrati preko 20min sto je sasvim dovoljno da prebaci ovu granicu. To je to ukratko, ne mogu da lupim za njega iz kojih ce akcija postizati poene ali ovo je odigrano vise zbog drugih stvari koje sam gore naveo.

Igrao sam pored ove dvojice naravno Jokica + ali to je danas vec ispadalo na forumu pa da ne pisem dzaba, valjda ce ispostovati Nikola :)

Srecno svima
Edit: evo neko je Smarta izgleda posteno udario, skocio na 9.5 ali verujem da ce se vratiti na 8.5 do pocetka.
By Kane
#124484 J.Richardson under 15.5 maxbet
U poslednjih pet meceva ne moze da se sastavi...Prosek od 12.4 poena,sut 30% I Elington i Winslow iz startne petorke u boljoj formi..Sa klupe dobri i Vejd i Dzonson pa i konobar u boljoj formi..Sa druge strane Dzordz....