Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By baja papaja
#124711 Porter jr +13.5 Mozzart

Utakmica protiv Hawksa, ocekuje se brza kosarka sa velikim brojem poena. Granica izuzetno niska promasena za 2p minimum.
Porter igra toplo hladno poslednjih mesec dana, ali kada je u igri preko 30min uzme 15ak suteva uz nekoliko slobodnih bacanja I to je dosta da prebaci ovu granicu. Hawksi igraju standardno slabu odbranu, Porter je ofanzivno dosta zahvalan igrac, igra nekada na postu, trojka I midrange upadaju I sto je meni najbitnije za ovu utakmicu odlicno trci I otvara se u tranziciji, a tu bi trebao da pokupi dosta poena veceras.
U predhodnim susretima im je ubacio 20p iz 19 suteva, tada nije bilo Arize ali igrao je Rivers sto je slicno, a nakon toga 9p za samo 14min provedenih na terenu.

Srecno svima
By LosPollosHermanos
#124714 J Okafor 15.5 over Maxbet, RMCO

Pelikani i veceras bez Dejvisa, Mirotica, Rendla, Pejton i Mura.

Okafor je odlicno iskoristio ove izostanke , sjajne brojke, zakazao samo poslednju protiv Spursa , samo 6 poena. Veceras protiv slabog reketa Indiane, zeljan je igre i da pokaze da zna kosarku i da je kao visoki pik bas malo prilike dobijao. Ni jednu nisu izgubili zestoko, nekoliko i doboli sa svim ovim izostancima, pa ne ocekujem neki veliki i rani bo. 12 - 14 suteva , koje slobodno, 30+ minuta i mislim da prelazi ovo bez problema. Na ostalim mestima je 16.5, a u maxu 1.75 kvota
By Teo
#124722 LMA skokovi over 10.5 bet365 1,83

Ovo po meni ima dobar value.Zadnjih pet ima cetiri overa i mislim da i veceras u brzom tempu kakav forsiraju kingsi ide preko ove granice ukoliko ne bude neki teski BO a po do sada prikazanom ocekiva se izjednacen mec.Igrali su jednom ove sezone Sakramento dobio nakon 14 uzastopnih poraza od sparsa a taj mec LMA pokupio 18sk pa se nadam da i veceras moze do 11.Inace kingsi dozvoljavaju najvise skokova po mecu,ma dosta toga vuce na over ali da ne duzim.

Srecno
By zimzi123
#124759 Double germanija.

D. Russel 25.5 manje.
Phoenix -Hju, Hjuston hendi -5.5-2
Igram Russela manje. Ovo je dosta velika granica po meni. Odmah ujutro mi se svidio taj under. Ako pogledamo zadnjih 5-6 mečeva jedino je regie zabio vise koševa od ponuđene margine i to jer jenjmao šut 10-15 . Svinoatali debelo ispod granice. Bledsoe i brogdon su vrlo dobri defanzivci. Ulazi su puno tezi protiv Bucksa jer su svi u reketu krakati. Mogu dosta dobro preuzimaz. Jedino je Lopez nesto sporiji pa eventualno na picku ako ce preuzimat Russel ima sanse igrat 1 na 1. Russel je svoje dokazao, ide na all Stat, nema razloga forsirati a i ocekujem da Bucksi stisnu malo pa da ova utakmica neće uci u egal završnicu.

Sto se tice hjustona. Iskreno. Odigrao bi hardena manje jer ocekujem bo. Ali ne moš protiv brade igrat under tako lako. Pogotovo nakon vijesti za Gordona. Phoenix slaba ekipa koja ne zeli pobjediti nego tankira za sto bolje mjesto u lutriji. Hjuston sa druge strane ganja sto bolju poziciju . Odlična utakmica da se Paul razigra i da pokaze da mogu pronaci dobru kemiju i sa njim na terenu. Mislim da je hendi od 5.5 vrlo pristupačan :) cak i da ne bude bo ovo se lako postigne na kraju sa hardenovim bacanjima. :lol: :lol:

Tecaj 2.95 Moj ulog 20 e

.