Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Hunch
#125182 Randle over 19,5 @1,85 PSK

Davis najvjerojatnije nece igrati B2B utakmice. Tu mozda lezi i razlog jucerasnje manje minutaže za Juliusa. S obzirom da je i Okafor upitan danas bi moglo biti dosta minuta i lopta za Juliusa. Bez Gasola pod košem grizliji ce sigurno malo plivati, triba bi on tu preko 20.
By UcenikBGD
Hunch wrote:Randle over 19,5 @1,85 PSK

Davis najvjerojatnije nece igrati B2B utakmice. Tu mozda lezi i razlog jucerasnje manje minutaže za Juliusa. S obzirom da je i Okafor upitan danas bi moglo biti dosta minuta i lopta za Juliusa. Bez Gasola pod košem grizliji ce sigurno malo plivati, triba bi on tu preko 20.

Odkud ti to da AD neće igrati b2b utakmice???
Zašto bi to radili. Niti je mator niti je izašao iz povrede pa da ne igra b2b, to što nije igrao zbog priče oko trejda je ok ali sada ili igra ko čovek ili jok. Iz NEW Orleane su rekli da će igrati do kraja sezone, i prošlu je lagano otišao u over. Ne vidim razlog da odmara!!!
A Randle na 19,5 je ok over probati jer možda AD neće toliko zapinjati ili forsirati a Randle ako ga krene zna da trpa i siluje jako.
By baja papaja
#125186 Juce je na labsu izaslo obavestenje da ce mu br minuta biti redukovan i da verovatno nece igrati b2b, sad ostaje da se vidi, nema potrebe da se uplacuje pre zvanicnih objava o petorkama,
By Teo
UcenikBGD wrote:

Zašto bi to radili. Niti je mator niti je izašao iz povrede pa da ne igra b2b, to što nije igrao zbog priče oko trejda je ok ali sada ili igra ko čovek ili jok. Iz NEW Orleane su rekli da će igrati do kraja sezone, i prošlu je lagano otišao u over. Ne vidim razlog da odmara!!!
A Randle na 19,5 je ok over probati jer možda AD neće toliko zapinjati ili forsirati a Randle ako ga krene zna da trpa i siluje jako.

Pratis li ti ucenice sta ili ofrlje pises,liga ih je uslovila da ukoliko je zdrav,mora igrati minimum 25 minuta ili placaju kaznu od 100 000 dolara,sinoc su bas to uradili,cim je odigrao 25 minuta izveli su ga iz igre i nisu ga vracali zadnjih 15 minuta i ako je bio egal mec.E sad ne znam imaju li ga pravo odmoriti u b2b tekmama bez kazne ali ga svakako planiraju veceras odmoriti,oni bi ga vjerovatno i ugasili za cijelu sezonu ali im liga nije dozvolila.
Status note: Anthony Davis not listed on injury report Saturday. Will monitor for potential rest in B2B.
By UcenikBGD
Teo wrote:
UcenikBGD wrote:

Pratis li ti ucenice sta ili ofrlje pises,liga ih je uslovila da ukoliko je zdrav,mora igrati minimum 25 minuta ili placaju kaznu od 100 000 dolara,sinoc su bas to uradili,cim je odigrao 25 minuta izveli su ga iz igre i nisu ga vracali zadnjih 15 minuta i ako je bio egal mec.E sad ne znam imaju li ga pravo odmoriti u b2b tekmama bez kazne ali ga svakako planiraju veceras odmoriti,oni bi ga vjerovatno i ugasili za cijelu sezonu ali im liga nije dozvolila.
Status note: Anthony Davis not listed on injury report Saturday. Will monitor for potential rest in B2B.

Pa zasto ga onda ne odigrati under 28,5 poena??? Ako je tako kao što kažeš
By Teo
#125189 normalno da treba odigrati,samo da ga ovi moroni ne odmore,ili da urade glupost kao sinoc kad su forsirali lika koji napusta fransizu,da ubaci 32 poena za jebanih 25minuta
By UcenikBGD
Teo wrote:normalno da treba odigrati,samo da ga ovi moroni ne odmore,ili da urade glupost kao sinoc kad su forsirali lika koji napusta fransizu,da ubaci 32 poena za jebanih 25minuta

Ok. Odigrao sam h.

Ali glavni singl mi je Ariza under14,5 zbog Bobe Portisa i Žabarija,ali mi se izbrisala cela analiza, mrzi me ponovo da pišem :evil:
By Hunch
UcenikBGD wrote:
Pa zasto ga onda ne odigrati under 28,5 poena??? Ako je tako kao što kažeš

Ja sam više uvjeren da nece igrati a i da zaigra sa smanjenom minutažom over Juliusa ima itekakav value.

Naravno ako Davis bude najavljen da igra tučem ga under pa makar ima 15/15 iz igre večeras.
By V_K
#125192 Valanciunas ne igra, ne znam kakav je ovaj Raab ali ako ce mu gurat lopte na post kao jucer to lako moze opet u 20+ u prvoj.