Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By The Process1991
#125952 S. Adams 13.5 vise vecina kladionica(betfair,lutrija,germanija)
Phila danas nastupa bez Embiida i Marjanovica sto znaci da nemaju tijela da pariraju Adamsu pod kosem. Johnson i Bolden,kada god igraju protivnicki centri natrpaju Philu. Jedino riskantno u svemu tome je ako ce Wess i PG danas nenormalno forsirati i gledati svoju statistiku a ne dobrobit momcadi.
D. Cousins 14.5 vise (betfair)
Imao je odmor jucer i danas ce svjez docekati utakmicu. Ide na Vucevica koji nije neki defender a pogotovo ne bloker i tu bi Cousins trebao dominirati. Minute ce imati, formu bi trebao poceti dizati i danas je idealna prilika za to,vjerujem da ce nesto vise igrati na njega danas.
D. Schroder 13.5 vise (lutrija)
Phila je poznata kao momcad koja lose brani poziciju 1. Dvoumio sam se izmedu njega i Wessa,ali mislim si da bi Wessa mogao danas cuvati Butler koji je dobar defender. Na Schrodera ce vjerojatno u drugom unitu TJ ili Reddick sto bi trebao on iskoristiti. Granica nije prevelika, Phila igra na veci broj poena i utakmica bi trebala biti u egalu sto naravno ide u prilog ovom paru.
S. Curry 25.5 vise (lutrija,betfair)
Augustin je los u obrani i svi ga vise manje trpaju. Curry nije u nekoj bajnoj formi ali granica nikad niza. Durant ce imati tezi posao u vidu Gordona ili Issaca,pa cak u Klay s Fournierom,vjerujem da se Orlando moze koliko toliko drzati u utakmici i da prisili glavne igrace GSW-a da malo vise potegnu.
By baja papaja
#125971 Tri lepa singla za veceras
Jokic over 8.5 asists @2.00
Jokic over 11.5 rebs @1.7
Jokic over 0.5 triple double @3.75 sva 3 u pinaklu.

Jokic je masina za sakupljanje skokova od pocetka njegove karijere jos iz vremena dok je igrao za Megu bio je "neki mali sto svaku utakmicu pravi double double". Jednostavno zna da oceni gde lopta pada i da je jako lagano prisvoji.
Malo je centara u ligi koji mogu da mu zasmetaju da ne uhvati defanzivni skok, zna cesto da dodje do tip in poena gde mu se pise ofanzivni skok. Ovog meseca je posebno jak kada su skokovi u pitanju i ovu granicu ima 7 overa i 3 undera.
Protiv Jute u poslednje vreme visoki igraci obicno prebacuju zadatu granicu, sad ne znam svima napamet ali vidim da ih je dosta naguralo dd.
Dva susreta ove sezone prvi put 10 skokova, drugi put 21 sad pre 2 nedelje, znaci nije mu veliki problem ni da prebaci ovih 11. Ako odigra full minute znaci oko 35 ide on preko.

Sad asisti, majstor je Jokic i da razigra ekipu, igrace se jaka odbrana na njemu i ne ocekujem da ce imati preko 20 suteva, a posto veliku vecinu napada ima loptu u rukama i strasno dobar pregled igre, moze on da nagura 10 asista bez problema.
Kada vrti pik sa Murrayom i kada lopta dodje do njega uvek je moguce da ce napraviti asistenciju jer se neko otkrije spolja u tom momentu ili neki backdoor pas, takodje zna da pravi ludacke pasove preko celog terena itd, zaista je odlican kada je to u pitanju. Denver takodje kompletan konacno i sada Jokic moze malo da predahne kada je postizanje poena u pitanju, pogotovo veceras kada ide na Goberta.
Iz 2 utakmice ove sezone 16 pa 6 asista, kada je napravio 16 tada je uzeo svega 9 suteva, a ja se veceras bas nadam tom manjem broju suteva.
By Alexey35
#126002 Steva Adams under 16.5
soccer

Nema tu sta mnogo da se pametuje, Oklahoma ima Morisa i sad mogu da odgovore na nisku petorku File. Fila ce na cetiri i pet imati Tobija i Boldena, a sa druge strane van svake pameti bi bilo drzati Adamsa na ful minutazi. Zbog toga ova granica za mene deluje previsoko bez obzira na izostanak Dzordza.
By manje under
The Process1991 wrote:S. Adams 13.5 vise vecina kladionica(betfair,lutrija,germanija)
Phila danas nastupa bez Embiida i Marjanovica sto znaci da nemaju tijela da pariraju Adamsu pod kosem. Johnson i Bolden,kada god igraju protivnicki centri natrpaju Philu. Jedino riskantno u svemu tome je ako ce Wess i PG danas nenormalno forsirati i gledati svoju statistiku a ne dobrobit momcadi.
D. Cousins 14.5 vise (betfair)
Imao je odmor jucer i danas ce svjez docekati utakmicu. Ide na Vucevica koji nije neki defender a pogotovo ne bloker i tu bi Cousins trebao dominirati. Minute ce imati, formu bi trebao poceti dizati i danas je idealna prilika za to,vjerujem da ce nesto vise igrati na njega danas.
D. Schroder 13.5 vise (lutrija)
Phila je poznata kao momcad koja lose brani poziciju 1. Dvoumio sam se izmedu njega i Wessa,ali mislim si da bi Wessa mogao danas cuvati Butler koji je dobar defender. Na Schrodera ce vjerojatno u drugom unitu TJ ili Reddick sto bi trebao on iskoristiti. Granica nije prevelika, Phila igra na veci broj poena i utakmica bi trebala biti u egalu sto naravno ide u prilog ovom paru.
S. Curry 25.5 vise (lutrija,betfair)
Augustin je los u obrani i svi ga vise manje trpaju. Curry nije u nekoj bajnoj formi ali granica nikad niza. Durant ce imati tezi posao u vidu Gordona ili Issaca,pa cak u Klay s Fournierom,vjerujem da se Orlando moze koliko toliko drzati u utakmici i da prisili glavne igrace GSW-a da malo vise potegnu.

Al kako je ovaj listić dobio value tijekom dana :shock:

.