Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Jeffrey
#126899 Clint Capela over 11,5 skokova stake 3/10 pinnacle kvota 1.81, b365 1.8
- uzimam ovu okladu jer sam mišljenja da je margina niska bar za 2-3 skoka, a zašto Capela je vrhunski skakač na prosjeku 12,6, zadnjih 9 tekmi ima visoke brojke što se tiće skokova,
-sljedeća stvar večeras nema Farieda što znači Capela i Nene su na poziciji C , a u tim uvjetima očekujem Capelu i koju minutu više na parketu nego inače
- i ono što je bitno Brook Lopez nije poznat po skokovima, dopušta dosta skokova protivničkim C, ove sezone Capela je pored Lopeza uzeo 13 skokova, prošle 12 skokova za cca 25 minuta tako da mislim da ovo ide sa pola gasa
By vintage1978
#126903 Lauri Markkanen under 22,5pts Hrvatska Lutrija
Doduše malo kasnim s analizama, al evo da podijelim sta sam danas odigrao.
Danas mi se ovo cini dobar par iz dva razloga...prvi je taj, što moji dragi Bullsi igraju sutra kući protiv Portlanda i idem logikom ako si u "tank mode" onda bolje pokazi nešto kući pred svojim gledateljima, nego se trsit u njima nebitnoj utakmici u gostima. Desetkovani su ozljedama, pa vjerujem da će se Toronto manje više usredotočit na gore spomenutog i rijesit utakmicu u svoju korist što prije, kako se nebi izrodio još jedan Jeremy Lamb u zadnjoj sekundi utakmice. Dakle, očekujem BO...tu bi Lauri trebao na klupu, a i matchup-i mu baš ne idu na ruku u vidu Ibake i Siakama.

Kawhi Leonard under 26,5pts Hrvatska Lutrija
Zbog svega gore spomenutog i igračke nadmoći koja je na strani Toronta, ne vidim zasto bi Kawhi forsirao večeras...možda da gas kad bude trebalo tu i tamo, ali Toronto je toliko dobro pokriven na svim pozicijama, da ocekujem šaren "score sheet"

Sritno svima i zivili!
Score 33/49 67%
By nbaspecialtips
Jeffrey wrote:Clint Capela over 11,5 skokova stake 3/10 pinnacle kvota 1.81, b365 1.8
- uzimam ovu okladu jer sam mišljenja da je margina niska bar za 2-3 skoka, a zašto Capela je vrhunski skakač na prosjeku 12,6, zadnjih 9 tekmi ima visoke brojke što se tiće skokova,
-sljedeća stvar večeras nema Farieda što znači Capela i Nene su na poziciji C , a u tim uvjetima očekujem Capelu i koju minutu više na parketu nego inače
- i ono što je bitno Brook Lopez nije poznat po skokovima, dopušta dosta skokova protivničkim C, ove sezone Capela je pored Lopeza uzeo 13 skokova, prošle 12 skokova za cca 25 minuta tako da mislim da ovo ide sa pola gasa

http://prntscr.com/n3d1hh