Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By vintage1978
#126981 Damian Lillard under 29,5pts Hrvatska Lutrija
Veceras cu provat ovo, uz dozu rizika jer ga smatram paklenim igračem...ali mi je grana prevelika....mozda nije toliko velika kad se gleda izolirano ova utakmica, ali treba imati na umu da vec sutra igraju u Detroitu protiv Pistonsa.
Portlandu su pobjede bitne kako bi zadržali trecu poziciju na zapadu i nekako ciljali na Clipperse koji nemaju dominatnog centra...te im je to kudikamo bolja opcija u playoffu nego primjerice Utah ili OKC....ovo govorim jer su nažalost izgubili Nurkića radi povrede, a Kanter je defenzivno poprilično loš. S obzirom da je Atlanta deficitarna na pozicijama 5 i 4...pogotovo 5...mislim da će veceras forsirat krila i centre, a bekovi (uključujući i Lillarda) će malo prikočiti kako bi bili sutra svježiji za njih povoljniji matchup u vidu Reggie-a i Browna i Ellingtona....uvjetno povoljniji od današnjeg jer aludiram na probleme koje bi front court Portlanda mogao imati protiv Drummy i Griffin-a.

Al-Farouq Aminu over 9,5pts Hrvatska Lutrija
Zbog svega gore navedenog i moje neke vizije, mislim da bi front court Portlanda trebao danas profitirat, jer ce sutra kud i kamo biti puno teže...pa moram uzeti Aminu na ovoj granici i zbog razloga sta je uz Lillarda ostao jedini ofenzivno orijentirani igrac Portlanda iz originalne startne petorke.

Sritno svima i živili!

Score: 38/54 70%

.