Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By CrossAstore
nbaspecialtips wrote:Momci, napravio sam scraper za 12 kladionica... uglavnom strane ali eto ko zeli ima betfair i bet365 pa mozete pogledati margine i uporediti da dobijete neku perspektivu:

https://bbspecialtips.com/alphaversion/

Imate na sajtu i statistiku za timove (pace, def eff itd)

Svaka čast, a ja prije mjesec i više dana pisao tu na forum, ima li itko da pomogne, i da me uputu za taj scraper, nisam znao kako se to stručno zove, nitko ništa, Vama svaka čast na ovom alatu. I prije sam nalazio takav alat, ali nema ga više nigdje, bilo je plavo sučelje i bile su HR, BIH i SRB kladionice. Ovaj je sa stranim klad, ako bi mogli Vi ubaciti ove naše bilo bi dobro, ako ne, onda bi želio naći ovaj s našim klad... Nemogu se sjetit kako se zove...

Također sam Vam poslao zahtjev u grupu na FB.
By LosPollosHermanos
UcenikBGD wrote:
LosPollosHermanos wrote:coby je luud

:) :) :)
Baš tako!!!
Pogle ovaj dubl, koliko su prešišali momčine granu :mrgreen:

Maxbet: 40781-PODOXK-16
PIN: 1712

Uramicu na zidu njega i janga za ove tri tekme posle all stara :lol:

ja sam kobija u singlu, i janga kobija i bila u dublovima iskombinovao
By Alexey35
nbaspecialtips wrote:Momci, napravio sam scraper za 12 kladionica... uglavnom strane ali eto ko zeli ima betfair i bet365 pa mozete pogledati margine i uporediti da dobijete neku perspektivu:

Bravo za ovo special.
By nbaspecialtips
CrossAstore wrote:

Svaka čast, a ja prije mjesec i više dana pisao tu na forum, ima li itko da pomogne, i da me uputu za taj scraper, nisam znao kako se to stručno zove, nitko ništa, Vama svaka čast na ovom alatu. I prije sam nalazio takav alat, ali nema ga više nigdje, bilo je plavo sučelje i bile su HR, BIH i SRB kladionice. Ovaj je sa stranim klad, ako bi mogli Vi ubaciti ove naše bilo bi dobro, ako ne, onda bi želio naći ovaj s našim klad... Nemogu se sjetit kako se zove...

Također sam Vam poslao zahtjev u grupu na FB.

To je dosta posla... a i novca a pitanje je kako bih ja to mogoa iskoristit s obzirom da domace manje vise i ne koristim. Jedino kad bi bilo dosta zainteresovanih, pa da skupimo domace kladionice i da se naplacuje recimo 10-15km mjesecno, i da ima 50-ak ljudi... Problem je to napravit, a onda posle toga ima i odrzavanja, placanja vpsa, ostinga, godisnje domene itd
By UcenikBGD
#129400 specijal

Cisto gubljenje vremena i energije,kad su skoro svuda iste granice,u poen najvise razlika, nije ko nekada gde su bile razlike po 2,3 ili 4 poena nekada. Sada sve klade imaju skoro iste granice a skoro u sekundi reaguju na info o izostanku, i sklanjaju sve igrace tog tima iz ponude, nema vise ni ono, objave ne igra Stef Kari, onda Kleja sa 20,5 dignu na 22,5 ili 24,5 navodim primer, nego bi islo, Kari out, svi igraci golden stejta se sklanjaju iz ponude. Nema svrhe da se cimas toliko, sve je uzaludno u vezi toga.
By Rocchi
#129401 Slazem se sa Ucenikom.

Od ove godine je uzas postalo. Ovo sto pise Ucenik 100% je tako plus sto su lokalne mnoge uvele tri ili 5 parova minimum plus cim neko upitan ne daju uopste igrace iz te utakmice. Ne znam sto to rade ove lokalne kladionice jer mnoge igrace su otjerali od kladzenja. Vecina koja i dobije na kosarkasima kad tad i vrati pare i to sa kamatom. Ovako sve vise ljudi prestaje se kladiti jer uslovi ocajni. I taj info sto kazes cekati je ko na baustelu da rintas. Cekas sedam dana da neki info izadje i moras non stop pratiti jer imas 5 minuta da reagujes. A i taj info prodje samo 2 od 3 puta. U BIH npr sve traze 5 ili 3 para minimalno, lutrija drzavna moze singl ali max 2x25eura ulog i ne daju onda vise ili smanje kvotu sa 1.80(1.90 prije poreza) na 1.60(1.70 prije poreza). Ove strane isto sve gore, vecina ih ceka do kasno navece da izbaci ili pola igraca nece ni da stave u ponudu. Jedino znaci ko nema zivot(jer imas 5 minuta fore) da ceka kad neki superstar out i onda igrati drugu opciju. Sve skuplja a manje zarade na ovome sto i pokazuje ovaj forum koji nije vise aktivan, ljudi gledaju druge opcije. Sve ima svoje neko vrijeme a igranje kosarkasa je proslost nazalost.
By nbaspecialtips
UcenikBGD wrote:specijal

Cisto gubljenje vremena i energije,kad su skoro svuda iste granice,u poen najvise razlika, nije ko nekada gde su bile razlike po 2,3 ili 4 poena nekada. Sada sve klade imaju skoro iste granice a skoro u sekundi reaguju na info o izostanku, i sklanjaju sve igrace tog tima iz ponude, nema vise ni ono, objave ne igra Stef Kari, onda Kleja sa 20,5 dignu na 22,5 ili 24,5 navodim primer, nego bi islo, Kari out, svi igraci golden stejta se sklanjaju iz ponude. Nema svrhe da se cimas toliko, sve je uzaludno u vezi toga.

a vidis ovo sto sam uradio za australijanske- u prosjeku za svakog igraca bude po ili poen bolja margina, ili bolje kvota za 0.15-0.2, sto dugorocno ispane odlicna stvar.

Za sad oko 700 ludi uslo da pogleda o cemu se radi, bice valjda neke lovice tu hehe

Koja bi ludost bila kad bi neko mogao imati bet, bet365 i 2-3 australijske kladionice u kombinaciji sa domacima... na svakom igracu bi imali po 2 poena bolju marginu jer su razlike ogromne