Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Chaz
#129438 Zubac 7,5+ ili total 14,5+ ili 6,5+ skok bet365 , pinnacle

3 utakmice tokom sezone sa Lejkersima u proseku igrao 15ak minuta i svaki put prebacio poene jednom samo ostao ispod total kad je ostao i skokove ispod.
Danas bi trebao igrati bar 25min obzirom da nema Herela i da je jedin klasicna petica za kliperse.

Ingls total 19,5+ bet365. pinnacle...

Prosek mu je ove sezone 19 , sa Bogdanovicem u igri kojeg danas nema te ce Ingls vise igrati , minus jer je nece voditi drugu postavu gde je s Klarksonom glavni ali trebao bi preci ovo obzirom da Pelikansi igraju na puno psoeda
By vintage1978
#129440 Bez puno palamuđenja....jer jos puno nepoznanica u "balonu"....odigrao sam sljedeće:
Zubac over 6,5pts (Jedini big man u Clipsima, igra protiv bivse ekipe...virujen da cemu tribat cetvrtna ipo za ovo pribacit)
Lonzo Ball over 6,5ast...utakmice Utah i Pelikana završavaju sa All Star Game rezultatima...proslu je cini mi se imao 13 asista na tekmi.

Sritno svima i živili!
By Alexey35
#129442 Lineup note: Zion Williamson (re-conditioning) will play in short, quick bursts Thursday.

Under 22,5

Koliko god da jure plej of, dovoljno su pametni da ne rizikuju sa igracem u kojeg polazu tolike nade za buducnost. Verovatno nekih 17-18,5 je realna granica u ovom trenutku.
By baja papaja
#129443 Cao svima, lepo je videti da se opet pise ovde.

Meni je Zion glavni under za veceras, igrace na limit minutima, in short, quick bursts, kaze internet. Svi ostali ce imati vise prostora od njega, Juta dobro cuva reket, ne vidim ga ja preko 20p.

AD over 23.5 bet365. kao sto kolega gore pise LAC bez visokih igraca, ove sezone u svakom njihovom duelu lopta se gurala da Dejvisa jako, trebao bi biti blize 30 nego 20 veceras.

Neka je sa srecom.