Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Rovinjez
#128489 danas probam ovako

Nikola Jokic over 17,5

kao da su ga naljutile te silne kritike koje su pocele stizati na njegovu adresu nakon losih partija pa je ceh platio boston kojem je stavio 30, danas match-up jos laksi pa ocekujem 20+ opet

Montrezl Harrell over 16,5

igrali su nedavno i to je bila utakmica na hrpu poena a vrlo vjerovatno je za ocekivati i veceras, obrana i wizardsi su dva razlicita pojma i bit ce opet za njega puno prostora, prvu utakmicu 27 minuta i 23 poena. Jedino me malo strah da clippersi ne ispucaju frustracije od utakmice s bucksima na njima pa da harrell prosjedi puno al ajde nadajmo se da nece i da ce opet biti minutaza tu na 25-30 min. Ohrabrujuce je i to sto imaju b2b s indianom koja je daleko tezi protivnik pa me nebi zacudilo da izade vijest da ce kawhi prosjediti danasnju utakmicu
By Alexey35
#128490 Ajmo malo ljudi, nije bas da nema niceg interesantnog veceras.

Na primer da li ce vise stradati Simons od Anunobija ili Embid od Marka. Na ta dva preteska match up-a ide i neka logika da je Tobi Heris plus jer nema Richardsona, mada je Tobi vec izdao poprilican broj puta ove sezone. Deluje da je klupa File mnogo duza nego prosle godine, kada su maltene sve poene postizali starteri.
By Mars200
Alexey35 wrote:Bam Adebayo (groin) will play Sunday.

W.Carter under 12.5

Lenard i Bam, obojica su tu. Markanena i Cartera ocekuje teska muka za svaki poen, moj izbor ovde je mladjana petica Bikova.

Slazem se sa tobom
By Gurovic15
Gurovic15 wrote:Slabije sam pratio ali gledajuci sve,pobede LAC i Dalasa ne bi trebalo da budu upitne...cini mi se da je bilo vrlo malo iznenadjenja ove sezone sto se tice konacnih rezultata(imam takav utisak)

Poludi Bjelica i dobije Mavse :roll: :roll: :roll: