Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Teo
#128003 Hvala Darko. :)

D.Saric over 11,5 maxbet,meridian

Da probamo opet PF protiv Bostona,koliko sam gledao cini mi se da to najlosije brane i nemaju dovoljno mesa da to zatvore.Saric slicno kao i Bjelica ima dobre procente za tri poena i zadnja cetiri meca je pogadjao minimum dvije trojke.Minute su mu se stabilizovale i zadnja tri meca igra na nekom prosjeku od oko 30 minuta kakvu minutazu ocekujem i veceras ukoliko bude egal mec kakav ocekujem.Malo me brine broj suteva koje uzima i zbog toga sam se lomio ali ipak sam ga odigrao.Smart ce se potruditi da sto vise oteza Bukeru pa se nadam da ce i Dario dobiti neke dodatne suteve.Sinoc ga je Badi unistio pa vjerujem da ce pokusati malo da se iskupi,i da ce ovi visoki igraci dobiti vise prostora.

Saric tri zadnja meca ima tri overa na ovu granicu( 23,18,12)pa se nadam da ce i veceras pruziti slicnu partiju.

srecno
By Quincy
#128008 C. J. McCollum over 21.5

C. J. McCollum je na proseku od 21 poena po utakmici u dosadašnjem delu sezone... Ovaj prosek poena uslovljen je Lillardovim fenomenalnim pocetkom sezone kada je imao nekoliko odlicnih partija. Poslednjih utakmica Lillardovi procenti su u blagom padu a ocekujem da se taj trend nastavi i u narednim utakmicama. S tim u vezi logično ocekujem da ce McCollum podici svoj prosek poena i približiti se proslogodisnjem proseku od 24.7 poena po utakmici... Vecerasnji mec je idealan za to. Portland gostuje Houston-u, ocekuje se utakmica na veliki broj poena, match-up najbolji mogući (Harden) koji protivnicima dopusta 22,7 poena po utakmici. U poslednja tri susreta protiv Hardena beleži sledece brojke : 19(BO),22,24, dok je u poslednja četiri meča McCollum ubacivao redom 23,24,19 i 32 poena

Srećno ko prati!