Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By The Process1991
#129728 Shai (20.5) manje
Grifiin (19.5) manje
Embiid (24.5) vise
Bryant (15.5.) manje

Supersport

NO igra slican nacin na ballhandlera kao i Denver, s iskakanjem i playa i centra na njega nakon P/R. Zbog toga je Shai i proslu utakmicu protiv njih zabio samo 8 poena.
Griffin je nacet ozljedama i jednu igra pa dvije ne igra, nikako da ulovi pravi ritam, nema konstantne minute a i cuvat ce ga Antetoukompo, dosad samo jednom isao u over.
Embiid igra na visokom nivou na pocetku sezone i isao je ispod samo proslu tekmu protiv Charlotte i to zbog udvajanja. Bryant ga ne moze cuvati i pitanje je samo dal ce ga Wizardsi takoder probati udvajati.
Bryant s druge strane ne moze parirati Embiidu,moze samo pogadati trojke sto nadam se da nece. Takoder Embiid cesto napuni protivnicke centre prekrsajima tako da i to ide u prilog ovom paru.
By The Process1991
lovac wrote:Grifin 16.5 brajant 13.5 svuda

Nadam se da znas citati i vidis da pise kladionica Supersport. U trenutku pisanja ovog mog prvog posta granice su bile takve kakve sam stavio,a vjerujem da su i dalje takve.
By UcenikBGD
The Process1991 wrote:

Nadam se da znas citati i vidis da pise kladionica Supersport. U trenutku pisanja ovog mog prvog posta granice su bile takve kakve sam stavio,a vjerujem da su i dalje takve.

Nadam se i da znas da tu garant ne moze singl vec garant 5 za uslov, i zato su takve granice. Ako negde gde moze singl ima Embiid po 24,5 ja isplatim odmah takav tiket i pojedem posle toga isti. Embiid je svuda 27.5 na jednom mestu samo 26,5.
Glupo je stavljati ove granice cisto da bi ispao uspesniji ovde na Forumu, cuj Grifin 19,5 ??? Svuda je 16,5 kao sto kolega gore napisao
By enemies
#129733 Sada ne u supersportu 26.5, ali cijelo jutro i dobar dio popodneva je stajao 24.5, i to po 1.85........ne trebaju nikakvi uslovi, komotno se moze odigrat singl, decko je napisao kada je bila takva granica i cak je ostalo i dosta vremena za odigrati ga.....ove sezone sam dosta vidjao da superspoet drzi do predvecer granice pa i po 3 poena povoljnije nego ostale kladionice....ali isto tako sam i primjetio da tipa kao danas na embiida da je u ponudi 24.5 a u onom builderu bude od 25.5 - 29.5 da se moze odigrati, i kada stavis na 26.5 tu bude tek 1.85 kvots ili oko toga nesto (ko igra u supersportu zna o cemu pricam).....e sad je drugo to sto kad se odigra singl na 1.85 kvota ispadne 1.68 zbog poreza
By The Process1991
UcenikBGD wrote:
The Process1991 wrote:

Nadam se i da znas da tu garant ne moze singl vec garant 5 za uslov, i zato su takve granice. Ako negde gde moze singl ima Embiid po 24,5 ja isplatim odmah takav tiket i pojedem posle toga isti. Embiid je svuda 27.5 na jednom mestu samo 26,5.
Glupo je stavljati ove granice cisto da bi ispao uspesniji ovde na Forumu, cuj Grifin 19,5 ??? Svuda je 16,5 kao sto kolega gore napisao

Ti ces meni pricat dal se moze stavit singl ili treba neki uslov u kladionici u kojoj vjerojatno nisi u zivotu odigrao listic,koja je ujedno najpopularnije u Hrvatskoj i 90 posto ljudi u njoj igra,a ne neka tamo kvazi kladionica. Ako ne znas i nisi upoznat,rade suti,pametniji si. Sad odgovor na te tvoje nebuloze,ne nema uslova,da moze se igrat singl kao i u svakoj kladionici u Hrvatskoj. Drugo,jel bitno dal igram u singlu il doublu ili 15 parova odigram? Stavio sam ta 4 tipa,iz legitimne kladionice,u vrijeme kad su bile te granice i vecinom u toj kladionici ostaju iste granice cijeli dan. Svaka osoba koja je vidla taj post mogla je odigrati po toj granici,singl,doubl ili 15 parova,nebitno,bitno je da stabvio legitimne parove. Nisam znao da trebam i precizirati kako igram,sta igram,koliko ulazem i slicno,mislio sam da je samo dovoljno staviti dobar par,valuable bet u legitimnoj kladionici. Samo da jos napomenem, svatko tko se imalo ozbiljnije kladi nema racun u jednoj kladionici,ja osobno uz sve Hrvatske imam racune i u bet365,pinnacle,22bet, pa cak i mozzart i pronalazim najbolje granice a ti ako igras u jednoj,to je tvoja stvar.
By Darko1987
The Process1991 wrote:
UcenikBGD wrote:
The Process1991 wrote:Grifin 16.5 brajant 13.5 svuda

Učo, mislim da si malo zasr'o, @The Process1991 je ozbiljan igrač sa odličnim prijedlozima i znanjem o NBA tako da ti jedino ostaje izviniti se čovjeku i idemo dalje... ;)
By nbaspecialtips
#129737 Ne kladim se u SS-u, al istina je da cesto imaju cudne neke margine, isto kao wwin npr.. samo sto ne traze uslov kao wwin, ali pazi sad- uzmu ti otprilike 15%. Trebas biti bog nba da zaradis nesto igrajuci u supersportu. Mislim da moras pogodit 61% (ako kvota nije umanjena) samo da bi bio na nuli. S druge strane, kad nema poreza, i imas istu kvotu, sa 61% imas jako lijep ROI/Yield od 11%
By The Process1991
#129738 Učo, mislim da si malo zasr'o, @The Process1991 je ozbiljan igrač sa odličnim prijedlozima i znanjem o NBA tako da ti jedino ostaje izviniti se čovjeku i idemo dalje... ;)[/quote]

Ma kakva isprika,nismo djeca,svi mi pisemo u nasu koristi da probamo nesto zaraditi,ali ne volim kada se komentira bez prethodnih informiranja i znanja o tezama,ne moze netko pricati da se ne moze igrati singl ili da postoje uslovi ili da sam stavio parove iz bog te pitaj koje kladionice ako nista od toga ne stoji i nije istina. Ako netko stavi parove ili granice iz soccera ili maxbeta(gdje ja ne mogu otvoriti racun) necu pisati da te granice ne valjaju ili ismijavati necije tipove/granice,samo cu preskociti par posto se granice razlikuju od mojih dostupnih kladionica. Prihvacam da netko napise argumente protiv mojih tipova,naravno s obrazlozenjem ali ovo je nepotrebno.

Evo napisat cu jos par potencijalnih parova,naravno iz legitimnih kladionica.

Booker (24.5) manje Toronto je ekipa koja se fokusira da pokusa u obrani ustopati glavnog protivnickog igraca i na tome temelje stil igranja u obrani.Ako pogledate sve prethodne utakmice vrlo cesto i uspjevaju u tome

Payton(13.5) manje ili Barrett(18.5) manje Tu dosta ovisi o igranju Bullocka i Knoxa,a parovi su dobri iz razloga sto obojica nemaju dobar sut,dobri su na ulazu ali ih pod kosem ceka Gobert koji je experta za blokiranje suteva oko obruca. Sut za 3 nemaju. Jedini je problem igranje Barreta po 40+ min.

Gordon(13.5) vise ili Fultz(14.5) vise Takoder ovisi o igranju Fournijera. MCW ne igra danas tako da jos bolje. Cleveland los u obrani,pogotovo na manjim pozicijama ali ni 4 ne brane dobro. Gordon sve vise igra i nije vise na toliko limitiranim minutama,proslu im zabio 24

Hayward (17.5) vise

Ingram (23.5) manje To cu igrati uzivo na betu samo ako ce ga dort cuvati. Onda je zicer manje. Moze se povezati i sa Zionom vise.

Gordon (16.5) manje ili Wall (20.5) manje Indiana igra jako agresivno na vanjske igrace, i vrse visoki presing. Naravno ovisi i o igranju Wooda.

Fox(21.5) vise

Sabonis (18.5) vise ili Brogdon (19.5) vise
Last edited by The Process1991 on 06 Jan 2021, 23:32, edited 1 time in total.