Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Samoprozvanikraljnba
#130572 Adams over 10.5

Osim sinoc sto su uspjeli u BO da limitraju Capelu ispod njegovo prosjeka u zadnjih 4 utak a inace Minesota je vec mitski tim po ne cuvanju centara ,i skokove i poene centri porotivnickih timova izdominiraju...pa tako

Sinoc pa unazad
pts rb
Capela 13 19
Vucevic 28 8
Capela 23 15
Jonas 24 16
Itd...

Dakle i neku vece protiv Gobert Admas je imao 6 off skoka a ukupno 16 iz par pnr situacija a Gobert je 3 puta za redom deff igrac lige...tako smatram veceras da ce Van Gandi malo vise lopti da da Adamsu i nadam se da ce preci pre BO...admas inace samo zavisi od tih iz off skoka i pnr tako da se nadam da ce podići svoj prosjek od 9 poena po utak...

Durant over 26.5

Sinoc je Durant odmarao u jos jednom porazu Brooklina tim koji nema sirinu u rosteru za Hardena su dali dva igraca iz rotacije tako da je pala knjiga na tri eventualno uz harisa na 4 slova...veceras po meni Durant ce morati povuci pored ekipe Mimia koja je isto destkovana korona virusom pa nema butler,hero ,bredley ...ali miami je poznat po timskoj košarci pa se nadam barem otporu do 4/4 ,Durant nema adekvatnog cuvara na sebi ,mozda igoudala ali opet preko 20 lopti koji ce uzeti ovo po meni ima vrednost...

Srecno ko prati
By The Process1991
#130573 Ovako na prvu

Russel (23.5) manje

Ne zelim se previse zalijetati ujutro dok ne dodu sve vijesti i sve granice,ko sto je jucer izasla da ce Rubio nastupiti al ovo mi se cini ko izgledan par. NO igra obranu tako da kod picka vecinom Zion ili adams iskacu. Takoder Ball i pogotovo Bledsoe su dobri obrambeni koji to takoder mogu ispratiti svojom brzinom i tijelom. Russel vecinom ima loptu u rukama,nesto manje kad je zajedno s Rubijem na terenu al sve u svemu, 23 je velika granica,vratio se Rubio,NO iskace, i druga tekma u dva dana.
Iskreno jos nisam to odigrao jer cekam granice u betu al cim izade sigurno cu odigrati
By Duka0
#130577 Zion W. 24.5+

Odlučujem se za ovo iz razloga, baš što ljudi nemaju odbranu za centra pa će im u fokusu biti Adams a vjerujem dosta laganih poena ide zionu(za njega nema rješenja ovaj tim) po meni samo BO da me ne stigne. :ugeek:
By Jackthetriper16
#130590 Wiseman 11,5-

Ruki igra solidno, odlične fizikalije i potencijal al tu ima još mng prostora za napredak pre svega na lowpostu, ima distancu al i dosta nesiguran šut. Nakon dve dobre utakmice protiv SA i NY gde je imao višak prostora da igra zato što su to ekipe bez neke preterane odbrane na visokim pozicijama, večeras ga čeka Gober koji ostaje u dropu i dobro brani pnr akcije jer se pokazuje hendleru i vraća se na svog igrača da spreči poene u reketu. Pored toga juta je ekipa koja puni reket a Gober je ažuran na deff skoku tako da ne očekujem neke second chance pts, jedino ako Wiseman dobije neko nadahnuće pa bude odličan sa distance može da ode preko.
By The Process1991
#130592 Jokic (21.5) vise

Isao je jucer vise protiv istog protivnika,bila mu je granica 23 a zabio je 31,danas je 21 na betu. Ayton nema mase da ga brani a i u zadnje vrijeme Jokic dosta uzima suteva i ne koncentrira se samo na razigravanje kak on to zna neke utakmice. Realno Jokica se tesko brani pod kosem,pitanje je samo koliko ce on htjeti biti agresivan ili ne.
By t_duncan
The Process1991 wrote:Jokic (21.5) vise

Isao je jucer vise protiv istog protivnika,bila mu je granica 23 a zabio je 31,danas je 21 na betu. Ayton nema mase da ga brani a i u zadnje vrijeme Jokic dosta uzima suteva i ne koncentrira se samo na razigravanje kak on to zna neke utakmice. Realno Jokica se tesko brani pod kosem,pitanje je samo koliko ce on htjeti biti agresivan ili ne.

U maxbet-u 25.5, zbog cega se toliko razlikuju granice? Vidim i barton da se razlikuje za 2 poena, da l ocekuju da Porter krene da sipa 15+ po tekmi, nema sta drugo..
By The Process1991
t_duncan wrote:

U maxbet-u 25.5, zbog cega se toliko razlikuju granice? Vidim i barton da se razlikuje za 2 poena, da l ocekuju da Porter krene da sipa 15+ po tekmi, nema sta drugo..

Ma iskreno ne znam zasto su tak spustili,a druga utakmica u dva dana,ne ocekujem da ce porter biti nesto forsiran previse a tek se vratio od ozljede.
By Kosarkaski amater
The Process1991 wrote:
t_duncan wrote:

Ma iskreno ne znam zasto su tak spustili,a druga utakmica u dva dana,ne ocekujem da ce porter biti nesto forsiran previse a tek se vratio od ozljede.

Nije povreda nego je bio u protokolu zbog kovida,valjda bio u kontaktu sa zarazenom osobom.
By Alexey35
#130599 Jokic za cetiri poena nize od prosek kojima ove sezone. Recimo da kladionice ocekuju da Nagetsi pregaze Finix veceras, pa on ostane u minusu, ali pazi sad, kvota na pobedu Denvera je 1.75 na Pinnaclu?! Pomeranje granice ne bi trebalo da ima nikakve veze sa Porterom jer je Jokic superstar ove ekipe i ako hoce uzece 35 suteva bez obzira da li neko falio ili ne.

Edit: Ako moze admin da prebaci post u drugu temu, nisam obratio paznju da sam pisao u analizama.