Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Jeffrey
#133315 Luka Dončić over 28.5 3/10 (bet/pinnacle/lokali)
Dallas-Atlanta , Dončić over razlozi
-Atlanta Dallas oba dvije ekipe koje igraju brže i trenutno bez obrana, tekma di se očekuje brži tempo, utakmica na više poena a tako su i bukiji postavili utakmicu Dallasa na 118 poena što nekako i vidim danas da će tako biti, a ako tak razmišljamo znači nema tu puno kemijanja Dončić ili Porzingisa tražiti over kod domaćina, a i uvijek je zahvalno kontra Atlante tražiti nekoga iz protivničke ekipe over
- zašto Luka, kao prvo prva je napadačka opcija, najbolji igrač/ šuter a i ono bitno lopta mu je stalno u rukama znači on odlučuje šta će da napravi što je odlično za mene kad odabirem pick, jer ne ovisiš o suigraču dali će mu dodati loptu, a i kad pogledaš taj prvi unit osim Porzingisa jednostavno nemaju tog trečeg igrača koji je spreman zabiti 20+ poena
- ako usporedimo utakmicu pri par dana koja će po meni biti slična kao i večeras Dallas pobjedio 122-116 , Dončić 27poena uz loš šut 8/20 ( 1/7 za tri poena) e pošto sam gledao utakmicu tih 27 poena nije zbog dobre obrane Atlante već zbog lošeg šuta Dončića što vjerujem da neće biti večeras, jer 100% sam siguran da neće šutati 1/7 trice, jednostavno nije pogodio otvorene šuteve, drugo čuvao ga je Reddish koji mu nije mogao ništa, slaba obrana od Reddisha na Dončiću, tak da nevidim da bi išta mogli promijeniti iz Atlante večeras vezano za Dončića i da večeras bude neka top obrana da on ostane u underu , a i da napomenem da je tu utakmicu po meni donio pobjedu Hardaway koji je potegao iz 2unita sa 22 poena i sa preko 50% šuta što vjerujem da neće večeras po meni biti tako, i da nema Dallas šta večeras tražiti bez Lukinih 30+ a što vjerujem da ide, po meni realna margina je 30-31.5 i tak bi ja postavio, a i ako hoće vidjeti playoff , ovakve utakmice moraju dobiti, a sad im ide niz ipak sa lakšim protivnicima ( new orleans, portland, detroit) gdje očekujem da prva zvijezda bude na prošlogodišnjoj formi kad je lagano išao na 30+.
By vintage1978
#133321 Steven Adams over 7,5pts Hrvatska Lutrija
Jos od prosle godine kad bio šikaniran u OKC, nije bija bas privlacan za over, ali ove godine, bez obzira šta je okružen sa sileđijama baluna, ipak dobija poneki asist. Jucer je odigrao 21min i zabio 6pts, veceras NO igra protiv Bullsa, koji su katastrofalni na centarskoj poziciji, stoga ocekujem da prijeđe ovu nisku granu do poluvremena.

Sritno svima i zivili!

Score 7/9
By nbaspecialtips
#133339 L.Ball PRA [31.5] over 1.5u uni/bet/sb@1.85; CHA

-Since Graham got injured (including that game as well) Ball is averaging PRA of 39.4 in only 33.7 minutes as all 3 games were blowouts, but last two were heavy blowouts in which he played only 30 and 32.
-Graham is still OUT and Ball should be playing huge minutes and he already has a good usage rate and plays great unlike his brother.
-With Morant back, Memphis is playing faster with more points and that should be great for this bet.

G.Hayward PRA [31.5] over 0.75u bet365@1.8; CHA

-Averages PRA of 32.3;
-No Graham;
-Had a day of rest;
-Very easy match up if he goes directly against Bane;
-Lower bet because we already took Ball.

B.Ingram PRA [32.5] over 1.25u uni/sb/all@1.91; NOP

-Already averaging PRA of 33.9;
-Going against Bulls with play with very fast pace and poor defense, so there should be plenty of chances for easy points, rebs or assists;

K.Huerter PRA [19.5] over 0.75u uni/888@1.79; ATL

-Can be played on 20.5 as well;
-No Hunter, Bogdanovic and Rondo. Hurter should end up playing huge minutes, close to 40 if the game is close;
-While Hunter is out Hurter is averaging PRA of 24.3 in the last 4 games and on Jan 20 he had PRA of 26 against Detroit.
-Opponent should be good for over as Dallas will focus more on Young, leaving Hurter with more good looks;
By Teo
#133347 Darius Bazley 7,5 sk over pinnacle 1,9

Mislim da ima vrijednost,gledao sam ih prosli mec prije dva dana i odigrao je odlicno,uz 21 poen imao je i 16 skokova pa se nadam da ce veceras uspjeti doci barem do osam.Opet skracena rotacija kod Tandera ali je negativno po ovaj predlog sto se za razliku od proslog meca vraca Roby koji je na slicnoj poziciji ali opet s obzirom na broj igraca u rotaciji mislim da ce Bazley dobiti 35+minuta i pokupiti dovoljan broj skokova da ovaj predlog prodje.

srecno
By starks
#133358 Pelicans -2,5 1.90 BET365

Pelicansi u velikom naletu od čak 4 utakmice zaredom što je za njih jako dobro, možda ovo konačno znači nekakvo otključavanje potencijala. Uglavnom, kad Lonzo dobro igra onda se oni mogu nositi skoro sa svakom ekipom u ligi. Danas protiv slabog Chicaga koji je dodatno oslabljen neigranjem Markkanena, Cartera Jr-a + upitan Porter.

Sretno!
By Fu_Kan
#133361 Darius Garland 15.5 over (bet365 @1.95)

-zadnjih 7 meceva ima 6 overa na ovu granicu uz skoro 16 uzetih suteva po utakmici
-Denver sa PG pozicije prima 27.9 pts po utakmici, za sta je najzasluznija ocajna igra u odbrani Jamal Murray
-prosle godine jedan mec Garland protiv Denvera 18 pts

Srecno ko isprati!
score 9/12