Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Rovinjez
#135209 Joel Embiid over 30.5 bet365

raptorsi su ga isfrustrirali u ove dvije utakmice i sutirao je ocajno iz igre, kombinirao u obje utakmice 9/33 na sto definitivno ove sezone nije naviknuo tako da mu dallas dolazi ko narucen danas, ocekujem od njega i luke da dobro natrpaju a ja cu probati s njime

De'Aaron Fox over 23,5 bet365

kako ide foxu tako da ide i kingsima moze se reci, dok je on trpao imali su niz sa 7 pobjeda u 8 susreta gdje su rusili izmedu ostalih celticse, raptorse, nuggetse i clipperse i kad je to stalo uslijedilo je 8 poraza zaredom. Vcceras su bez whitesidea radi tih covid protokola a bagley, holmes, hield i barnes ce igrati ali svi su imali neke bolesti ili ozljede tako da je pitanje koliko oni mogu. Ako kingsi misle ovdje ista napraviti jasno je da fox mora dobro potegnuti
By Pachulia
#135218 Hield 17,5-

Hild ide na jaku odbranu Njujorka, kao sto je kolega iznad napisao, i ja mislim da ce Fox voditi glavnu rec u napadu, Bulok ce uzeti Hilda i kidisati, u proslom mecu ga je ogranicio na 11 poena, Njujork druga ekipa po primljenim poenima sa pozicije broj dva.

Bledsoe 10,5 +

Bezobrazno niska granica po meni, jeste da nije u nekoj formi, ali idu na Milvoki koji je dosta supalj na spoljnim pozicijama, pogotovu sad kad nema Holideja, a i da on zaigra, mozda jos bolja varijanta, jer ce ici na Bola, pa ce Bledsoe imati jos vise prostora, ide na bivsu ekipu, Zion ce imati velikih problema u napadu, u njihovom proslom mecu, Bledsoe je prebacio ovu granicu u prvoj cetvrtini i na kraju otisao na 20+ poena, jedina opasnost je BO, ali mislim da ce on preci i ako bude BO, ako malo bolje pogledate njegovu statistiku, 90 posto svojih poena postize u prvom poluvremenu, a posle glavnu rec preuzimaju Ingram i Zion, pa on ni ne dolazi do nekog izrazaja.

Srecno.
By Teo
#135245 Russel Westbrook triple double 3,25 bet365

Mislim da se isplati uzeti veceras,vec sam ga jednom predlagao,konstantno je na granici,skok ili asistencija uvijek je tu negdje.Igrali su prije desetak dana i dosao je poprilicno lako.Mislim da je bilo 13,12,13.Predlog po meni ima vrijednost pa cemo viditi.

Srecno
By Fu_Kan
#135308 Cao, drustvo. Nije me bilo jedan period, evo jedan tip od mene za nocas...

Josh Richardson 13.5 over (volcano kladionica)

-Porzingis vjerovatno out
-zadnje dvije 17 i 16 poena (13 suteva u prosjeku na te dvije utakmice )
-Fila najlosije brani njegovu poziciju
-prva utakmica protiv bivseg kluba

Srecno ko isprati!
By Kosarkaski amater
Pachulia wrote:Hield 17,5-

Hild ide na jaku odbranu Njujorka, kao sto je kolega iznad napisao, i ja mislim da ce Fox voditi glavnu rec u napadu, Bulok ce uzeti Hilda i kidisati, u proslom mecu ga je ogranicio na 11 poena, Njujork druga ekipa po primljenim poenima sa pozicije broj dva.

Bledsoe 10,5 +

Bezobrazno niska granica po meni, jeste da nije u nekoj formi, ali idu na Milvoki koji je dosta supalj na spoljnim pozicijama, pogotovu sad kad nema Holideja, a i da on zaigra, mozda jos bolja varijanta, jer ce ici na Bola, pa ce Bledsoe imati jos vise prostora, ide na bivsu ekipu, Zion ce imati velikih problema u napadu, u njihovom proslom mecu, Bledsoe je prebacio ovu granicu u prvoj cetvrtini i na kraju otisao na 20+ poena, jedina opasnost je BO, ali mislim da ce on preci i ako bude BO, ako malo bolje pogledate njegovu statistiku, 90 posto svojih poena postize u prvom poluvremenu, a posle glavnu rec preuzimaju Ingram i Zion, pa on ni ne dolazi do nekog izrazaja.

Srecno.

Fenomenalno
By Kosarkaski amater
Teo wrote:Russel Westbrook triple double 3,25 bet365

Mislim da se isplati uzeti veceras,vec sam ga jednom predlagao,konstantno je na granici,skok ili asistencija uvijek je tu negdje.Igrali su prije desetak dana i dosao je poprilicno lako.Mislim da je bilo 13,12,13.Predlog po meni ima vrijednost pa cemo viditi.

Srecno

Klasika tvoja :D bravo