Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By Pachulia
#135983 Necu se ponavljati za Lavina posto je to Dzefri poemnuo a i vecina igra, stavicu moj glavni tip posle Lavina.

Rozier 21,5 +

Idem ponovo sa Rozierom, usao je u ozbiljnu formu, na poslednjih sedam meceva pet puta prelazi ovu granicu, jedino su jake odbrane Jute i Finiksa uspeli da ga spuste ispod ove granice, protiv Goldena je presao za tri poena ovu granicu a na preostale cetiri bio je daleko iznad ove granice. Sta reci za odbranu Sakramenta, koja je pre tri dana primila 140 poena od jednog Njujorka koji igra najsporiju kosarku, Sakrametno je poslednji tim u ligi sa primljenim poenima, prosecno po utakmici prima 120 poena, i poslednji je po broju primljenih poena sa pozicije dva, gde prosecno prima 29 poena, Hilda ove sezone ne zanima odbrana, dok je i u napadu sve gori, jedini u ovom timu koji donekle igra pristojnu odbranu jeste Barns koji ce ici na Hejvorda, dok ce Bol muku muciti sa Foksom da ga zaustavi, tako da moj izbor pada na Roziera, brza utakmica, ocekuje se mnogo poena, Graham je out, jedino bas los procenat suta moze ostaviti Roziera ispod ove granice.

Pogledah sad ponudu u Balkan betu, pa mi se na prvu svidelo Fox 8,5 as vise, Sarlot je poznat po tome da voli udvajati glavne igrace, tako da ce Foks imati dosta prilike da asistira igracu koji je sam, Kari 5,5 as vise, Miki je vec napisao da su Lejkersi prosli put s vremena na vreme udvajali Karija i tad je podelio 7 asistencija, Lavin 4,5 as plus, ista prica kao za prethodna dva para, ovo se moze staviti na neki narodni tiket.

Srecno.
By Pachulia
#136003 Tate 11,5 +

Hjuston docekuje Memfis bez Vuda, Oladipa i Exuma, Memfis dosta tanak na poziciji cetiri sto se tice odbrane, redom su ih svi punili, jedna su od losijih odbrana u ligi sto se tice te pozicije jer dopustaju 22 poena sa te pozicije, sto bi se reklo, nemaju mesa na toj poziciji koju pokriva Anderson, dosta je slabiji od Tatea, nema sta da trazi u duelu sa njim pod kosem, a isto tako, jedna od bitnijih stvari zasto ga igram, jeste sto Memfis voli da igra zonsku odbranu, to su radili i na proslom mecu protiv Hjustona, pa se tako desavalo pri prodoru Vola da je Tate ostajao sam u cosku na sutu za tri, (sto bi rekao Ucenik, krece odmah sa 6 poena :D ), ne sutira mnogo, ali su to uglavnom otvorene pozicije i dosta je precizan, prisutan je cesto na ofanzivnom skoku, bekovi Hjustona ce imati muke sa Bruksom i ostalim bekovima Memfisa, tako da tu vidim prostora da Tate iskoci sa svojim poenima, ima dobru minutazu, jedina opasnost po njega jeste sto zna brzo da udje u problem sa faulovima, na proslom mecu protiv Memfisa pre mesec dana dao je 19 poena iz samo 9 suteva.

Srecno.
By Kara Djordje i Gruja
#136006 Dobro vecer.

Dva para od mene.

Kemba 19 više SS
Dijeca su malo zastranila te je na veteranu da povuče u nove pobjede.Očekujem ponovo napadački dobru utakmicu Kembe u utakmici na velik broj koševa.Brown q

Heyward 20 manje SS

Da li ima problema s rukom, da li je nešto drugo, ali hranidbeni lanac je Rozier,Ball,Monk trenutno.
Barnes kao čuvar je plus.
By Kara Djordje i Gruja
Kara Djordje i Gruja wrote:Dobro vecer.

Dva para od mene.

Kemba 19 više SS
Dijeca su malo zastranila te je na veteranu da povuče u nove pobjede.Očekujem ponovo napadački dobru utakmicu Kembe u utakmici na velik broj koševa.Brown q

Heyward 20 manje SS

Da li ima problema s rukom, da li je nešto drugo, ali hranidbeni lanac je Rozier,Ball,Monk trenutno.
Barnes kao čuvar je plus.

Molim admine da prebace u kometare ovaj post, moja greška