Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By The Process1991
#140668 Evo da i tu stavim da je preglednije

J. Morant (19.5) manje
vecina
T. Rozier (21.5) manje
Germania
D. Mitchell (27.5) manje
Bet365
Morant je u jako slaboj formi,zadnjih 7-8 utakmica ima svega 2 overa,uzima mali broj suteva,nekih 14-15 ali najbitnija stvar kod ovog para je sto jako ovisi o ulazu i zavrsavanju oko obruca a tu ga danas ceka Gobert. Conley ce ga cuvati koji ga moze ispratiti,trica mu je dosta tanka a po kosem Gobert koji cesti izlazi na sut i omiljeni sut Moranta floatere.
Rozier manje jer Miami igra odlicnu obranu na vanjske igrace i playeve. Znam da je Graham sada primarni ball handler u ekipi Charlottea al ipak mislim da ce Miami nesto vise pozornosti posvetiti Rozieru bas zbog te njegove dobre forme. Nakon p/r Miami cesto iskace i ne dozvoljava vanjskim igracima da se razmasu.
Volim igrati igrace kontra Brooksa manje jer je odlican defanzivac,strasno agresivan,zalijepljen za protivnika. Dokaz tome je i sto Memphis najbolje u ligi brani poziciju 2,mada to je cisto nebitno jer Brooks uzima najboljeg igraca. U par utakmica sam cak vidio da cesto potpuno izolira glavnog igraca a ostavi da ostatak ekipe igra 4 na 4. Takoder Allen je isto dobar defanzivac,koji ga takoder moze dobro cuvati a pod kosem ga ceka Valaincunas koji je dobar rim protector.
By russellwes
#140676 Takoder i ja Siakam ovdje ponavljam da bude preglednije i dodajem jos Bookera.

Pascal Siakam over 20.5 vecina kladionica

Prva utakmica ove sezone izmedu Raptorsa i Sunsa pripala je Phoenixu. Pobijedili su 123-115 i danas nas ocekuje revans i vjerojatno jos jedna sjajna utakmica.
Tu utakmicu je obiljezio Siakam, koji je mec zavrsio sa 32 poena i bas on je moj pick danas.
Phoenix igra dobru obranu, ali ce dosta tesko(sto smo vidjeli i u prvoj utakmici) cuvati Siakama. Bridges ce na VanVleeta, Paul na Lowrya, niti jedan od njih nema lagani matchup.
Siakam bi trebao cuvati Crowder/Ayton, od Crowdera je malo vislji i to je dobro koristio u prvoj utakmici, dok je od Aytona brzi i 1na1 ce ga pokidati.
Takoder, jucer u tradeu iz Toronta je otisao Powell i tih njegovih 20 poena po utakmici se treba nekako nadomjestiti. Pascal u ovu utakmicu ulazi nakon 2 odlicne predstave, 21 poen protiv Houstona i 27 protiv Denvera.

Devin Booker over 4.5assist bet365,lutrija,SS

U vecini kladionica je na kvoti 1.65, ali opet ovo cu uzeti, pa kasnije kad nadem jos nesto spojiti u double.
Ovogodisnji Booker nije skroz isti kao onaj proslih godina, Phoenix igra sjajno, ali i on ne forsira bas toliko puno kao prije. Naravno, ima uvijek nekih 20 suteva, ipak je on AllStar i sjajan suter, ali u zadnje vrijeme dosta proigrava suigrace.
Ovaj mjesec je na prosjeku od 5.7 asistencija, dok je citavu sezonu na 4.7 i to samo govori da si dize formu.
Na ovu granicu u zadnjih 12 utakmica ima cak 10 overa i nadam se da ce se to nastaviti danas. U prosloj utakmici protiv Toronta imao je 6 asistencija.
Toronto igra vrlo agresivnu obranu na protivnickog najboljeg igraca, duplaju ga i u tim situacijama uvijek netko bude slobodan. Proslu utakmicu Crowder cesto ostajao sam na trici i to su dobro iskoristili Sunsi.
Kad Booker krene prema kosu, vec su tu dvojica na njemu i tu ocekujem od njega da vraca svojim suigracima loptu na tricu koji Sunsi pogadaju solidno ove sezone :D
By RussellWestbrook
RussellWestbrook wrote:Smart 11.5 over maxbet

Smart protiv milvokija prosle sezone 19,23,24, uzimao je po 10-11 trojki i imao je dobre procente
Ove sezone prvi mec 3p,a ovaj zadnji 12p ali jako los sut 2/10 trojke
Protiv njih uvijek ima odlicnu minutazu 35min ili vise, a tako ocekujem i veceras jer boston ima tanku rotaciju, otisao je tig koji je iskocio ovu zadnju utakmicu sa 15p
Milvoki vise paznje obraca na tejtuma i brauna pa smart redovno protiv njih sutne 10trojki ili vise
Milvoki skuplja u reketu i ostaje dosta prostora na trojci, deni grin je prije neki dan imao 6/14 trojke, bledso i bol su ih izresetali trojkama u dva meca ove sezone
Klupe nema, minutaza odlicna, odbrana milvokija mu ide na ruku, samo da ne bude cigla kao prosli mec i ja ga vidim preko 11.5, ali i ako bude cigla vece opet moze proci jer uzima sasvim dovoljno suteva za ovu granicu
By RussellWestbrook
#140724 Morant 19.5 under (process)
Siakam 20.5 over (russellwess)
Hayward 19.5 under (jeffrey)
Smart 11.5 over (russellwestbrook)
Ingram 24.5 over (amater) (lospoloshermanos)
Herro 14.5 over (rovinjez)
Edwards cigla 22.5 over (packers)
Zion 27.5 over (nikadnikomizvini)
Capela 14.5 over (jazavac)
Od ostalih
Rozier 21.5 under, micel 27.5 under (process)
Booker 4.5 asist over (russellwess)

Spominjali se jos
Sabonis capela edwards towns ayton wood zion svi over, brown tatum skokovi over
Ko je stigo mogao je uplatiti si dzeja ili mela over

Lista je ovdje zbog bolje preglednosti
Last edited by RussellWestbrook on 27 Mar 2021, 00:07, edited 3 times in total.
By RussellWestbrook
#140732 Allen 14.5 over meridian
Lejkersi bez lebrona i sa lebronom dvije razlicite ekipe, odbrana najvise trpi i primaju dosta poena
Pod kosem slabi, tu su gasol i herel, gasol igra oko 15ak min i on moze nesto zatvoriti ali herel je ogromna rupa u odbrani
Kapela i kolins su ih razvalili pod kosem, samo je kapela u toj utakmici promasivao i zakucavanja
Ayton 20+ utakmica

Alen je imao jedan period slabije forme ali na zadnje 4 utakmice ima 15,17,11,19
Mekgi trejdovan u denver i ostaje alen kao jedini centar i sigurno ga ocekuje 30+ min
Isti tip igraca kao kapela samo se nadam da nece promasivati zicere kao on, a suteve i ofanzivne skokove bi trebao imati
By RussellWestbrook
#140804 Crowder 9.5 maxbet
Prvi mec je kampovao na trojci i cekao povratne lopte, toronto je pomagao sa njegove strane i zato je i ostajao sam uglavnom, trojke u tom mecu 6/9 i sve su bile otvorene, odlicno je koristio fintu suta kad mu krenu izlaziti, lagano ih je fintirao i opet ostajao sam, isto ocekijem i ovaj put jer kontam da im je bolje kockati se sa sutem crowdera nego pustiti da ih trpa booker
Na zadnja 4 meca ide preko 9.5
By Kosarkaski amater
RussellWestbrook wrote:
RussellWestbrook wrote:Smart 11.5 over maxbet

Smart protiv milvokija prosle sezone 19,23,24, uzimao je po 10-11 trojki i imao je dobre procente
Ove sezone prvi mec 3p,a ovaj zadnji 12p ali jako los sut 2/10 trojke
Protiv njih uvijek ima odlicnu minutazu 35min ili vise, a tako ocekujem i veceras jer boston ima tanku rotaciju, otisao je tig koji je iskocio ovu zadnju utakmicu sa 15p
Milvoki vise paznje obraca na tejtuma i brauna pa smart redovno protiv njih sutne 10trojki ili vise
Milvoki skuplja u reketu i ostaje dosta prostora na trojci, deni grin je prije neki dan imao 6/14 trojke, bledso i bol su ih izresetali trojkama u dva meca ove sezone
Klupe nema, minutaza odlicna, odbrana milvokija mu ide na ruku, samo da ne bude cigla kao prosli mec i ja ga vidim preko 11.5, ali i ako bude cigla vece opet moze proci jer uzima sasvim dovoljno suteva za ovu granicu

Bravo!
By Kosarkaski amater
russellwes wrote:Takoder i ja Siakam ovdje ponavljam da bude preglednije i dodajem jos Bookera.

Pascal Siakam over 20.5 vecina kladionica

Prva utakmica ove sezone izmedu Raptorsa i Sunsa pripala je Phoenixu. Pobijedili su 123-115 i danas nas ocekuje revans i vjerojatno jos jedna sjajna utakmica.
Tu utakmicu je obiljezio Siakam, koji je mec zavrsio sa 32 poena i bas on je moj pick danas.
Phoenix igra dobru obranu, ali ce dosta tesko(sto smo vidjeli i u prvoj utakmici) cuvati Siakama. Bridges ce na VanVleeta, Paul na Lowrya, niti jedan od njih nema lagani matchup.
Siakam bi trebao cuvati Crowder/Ayton, od Crowdera je malo vislji i to je dobro koristio u prvoj utakmici, dok je od Aytona brzi i 1na1 ce ga pokidati.
Takoder, jucer u tradeu iz Toronta je otisao Powell i tih njegovih 20 poena po utakmici se treba nekako nadomjestiti. Pascal u ovu utakmicu ulazi nakon 2 odlicne predstave, 21 poen protiv Houstona i 27 protiv Denvera.

Devin Booker over 4.5assist bet365,lutrija,SS

U vecini kladionica je na kvoti 1.65, ali opet ovo cu uzeti, pa kasnije kad nadem jos nesto spojiti u double.
Ovogodisnji Booker nije skroz isti kao onaj proslih godina, Phoenix igra sjajno, ali i on ne forsira bas toliko puno kao prije. Naravno, ima uvijek nekih 20 suteva, ipak je on AllStar i sjajan suter, ali u zadnje vrijeme dosta proigrava suigrace.
Ovaj mjesec je na prosjeku od 5.7 asistencija, dok je citavu sezonu na 4.7 i to samo govori da si dize formu.
Na ovu granicu u zadnjih 12 utakmica ima cak 10 overa i nadam se da ce se to nastaviti danas. U prosloj utakmici protiv Toronta imao je 6 asistencija.
Toronto igra vrlo agresivnu obranu na protivnickog najboljeg igraca, duplaju ga i u tim situacijama uvijek netko bude slobodan. Proslu utakmicu Crowder cesto ostajao sam na trici i to su dobro iskoristili Sunsi.
Kad Booker krene prema kosu, vec su tu dvojica na njemu i tu ocekujem od njega da vraca svojim suigracima loptu na tricu koji Sunsi pogadaju solidno ove sezone :D

Bravo za siakama