Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

Izaberi 3 najsigurnija

7
12%
6
11%
13
23%
5
9%
4
7%
6
11%
5
9%
5
9%
6
11%
By FTF
#143796 Okoro Issac 7,5 over 1,95 HL
Ovaj 20-ogodišnjak rođen u Atlanti je igrač u kojem ja vidim puno potencijala. 5.pick s Nba drafta 2020. kao da se još nije dovoljno opustio i prilagodio Nba ligi, ali s obzirom na njegove predispozicije vjerujem da će se to polako početi mijenjati.
Večeras Clevlend gostuje kod Miami-a koji ove sezone ne briljira. Cavaliersi su ekipa koja više nema što izgubiti i igraju da bi uigravali ekipu za naredne sezone. Adebayo i Ariza će imati težak matchup s Kevinom Love-om, a Butlerova zadaća bi trebla biti Okoro. Svi znamo da je Butler odličan defenzivac, ali gledajući utakmice Miami-a protiv ekipa gdje pobjeda nije upitna Jimmy se ne ubija u obrani(mogu reći da ju igra na nekih 60%). Vjerujem da će večeras ispaliti 10-ak šuteva i vidim ga na više od ovih malih 7,5 poena. Uz jedno zakucavanje ili polaganje, neki lagan koš s poludistance na asist Sextona, eventualno neka trojka koje je počeo bacati i možda neki otpadak od Love-a koji će se "tuči" s Adebayom vjerujem da će uz neko slobodno bacanje zabiti 10+ poena.
Obično ne igram overe u Nba-u što zbog blowouta koji je i danas moguć(ali i ako bude s obzirom da je Clevlend ekipa koja nema što izgubiti on će svojih 30-ak minuta sigurno provesti na parketu), što zbog 2-3 brza faula i smanjene minutaže, što zbog ozljede, što zbog lošeg šuterskog dana - dovoljno razloga da overe izbjegavam u širokom luku, ali ovo jednostavno moram ispratiti zbog relativno male margine i odličnog koeficijenta za single.
Eto toliko od mene za večeras, možda sam malo pretjerao s ovoliko teksta, ali vjerujem da ima vas fanatika NBA-a kao što sam i ja koji će ovo s guštom pročitati i ispratiti ovaj par.
Sretan Uskrs svima koji ga slave i sretno svima :!:
By Darko1987
#143808 Russell Westbrook (WAS) Assists 11,5 Over @2,00 Bet365

Beal je out, znači Raša se bukvalno sve pita! Triple double skoro zagarantovan, ja sam se odlučio Ass uzeti jer mislim da će Dallas dosta da skuplja njegov ulaz što bi trebalo značiti dosta lopti na šutere. Takođe solidna saradnja sa centrima Len&Lopez ide u prilog, Dallas mi nema baš neke igrače da brane pick igru.

Rich je out koji je po meni najbolji defender, ostaje Smith tu vjerovatno kao primarni defender, al’ kažem samo udvajanjem ga mogu zaustaviti i zbog toga sam uzeo asistencije. Dobra okolnost je i to što u startnu upada Bertans koji ako ostane sam neće mnogo promašivati.

Zadnje 3 tekme je imao minimum 12 uspješnih dodavanja, večeras očekujem sličan scenario...
By russellwes
#143824 Tyler Herro 14.5 over

Inace nemam puno srece sa igracima Miamija, ali Tylera koji u zadnjih 5 utakmica na ovu granicu ima 4 overa(i to protiv ne losih timova) moram odigrati. Igraju protiv Clevelanda i u ovu utakmicu ulaze kao ogromni favoriti te vecina nas ovdje vjeruje u blowout. Cavsi iako imaju 31 poraz su ove sezone znali namuciti dosta timova, a i s obzirom kakva je luda ova sezone, ne bi me cudilo ni da ovdje pobjede. Da ne duljim vise bezveze... Herro je u solidnoj formi, proslu dao 20 poena Warriorsima uz sut 8-13. Takoder to je bila utakmica u kojoj je Oladipo debitirao za Heat i mozda je malo cudno sto sam odabrao Herroa s obzirom da bi se Dipu minutaza trebala povecati.
Medutim ja to gledam drugacije. Voda 2nd unita je Herro, plus sa dolaskom Dipa je dobio jos vecu motivaciju i zelju za dokazivanjem. Znamo kvalitetu i sposobnosti ovog mladica. Ne boji se sutati i uzeti odgovornost, tako da vjerujem da ce on svoje suteve za 25+ minuta uzeti. Cavsi nisu neka sila u obrani da mogu cuvati ovaj napadacki arsenal Miamija.