Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

Izaberi 3 najsigurnija

13
22%
3
5%
3
5%
10
17%
3
5%
7
12%
4
7%
5
8%
5
8%
6
10%
By Fu_Kan
#144572 Pokemon 12.5 over (vecina kladionica)
Barnes 14.5 under (sve kladionice)

8 igraca u rotaciji ocekujem da ce Poku uzeti oko 15 suteva uz neko bacanje trebalo bi da predje ovu granu. Detroit izgubio ambicije za play off ne vjerujem da ce mnogo zatezati u odbrani

Barnes zadnjih 9 samo 2 overa. Posle trejdova dosta mu se smanjio broj uzetih suteva. Nocas ima ko da daje poene protiv busne Minesote tako da ga vidim ispod ove granice
By Teo
#144591 Jerami Grant 2,5 ass over 2,25 bet365

Ovo sam uplatio i ako je granica po meni dobro postavljena ali ja vrijednost vidim u ovom koeficijentu i mislim da su cak vece sanse da ima tri asistencije nego manje i ako kladionice misle drugacije.

Veceras nema Plamlija a dosta akcija Detroita ide prego njega a to sigurno nece moci radit ovaj rezervni centar pa ocekujem da dosta vise akcija ide preko Granta,tacno je da on u Detroitu vidi samo kos ali ce vjerovatno dosta fokusa biti veceras na njemu pa mozda podjeli koju asistenciju vise nego inace.

Obicno se vrti na oko dvije asistencije,tako da je od zadnjih 13 meceva 7 puta imao po 2 asistencije,5 puta je isao preko ove granice ali nikad preko 4as a samo je jednom ostao sa jednom asistencijom.

Tander je los defanzivno i to vidim kao dodatni plus ovom predlogu,Pistonsi su projektovani na nekih 108 poena a ocekujem veceras i mozda koji poen vise,takodje je kod Pistonsa oko 70%poena koje daju iz igre asistiranih...sve to me je povukulo da veceras odigram Granta na asistencije.

Srecno
By Darko1987
#144649 DEJOUNTE MURRAY (SAS) 15,5 Over @1,80 Bet365

Igrati igrače SA je u neku ruku rulet, dosta izbalansirana ekipa, igraju timski al' ovih 15,5 mi je baš izazovno i mislim da ima vrijednost.

Murrey drugi strelac tima, al' igrač koji super napreduje, igra u oba pravca, Pop to sve vidi i daje mu baš dosta prostora. Uvijek je agresivan na koš protivnika, odlične fizikalije za beka, ulaz i igra iz tranzicije na najvišem nivou, šut je ono na čemu najviše treba da radi.

Večeras tekma protiv Cavs-a, blow out je sa njima uvijek opcija, al' opet ko će tu ratliku praviti ako ne trojac DeMar&Murrey&White??? Pick najviše baziram na defanzivi protivnika, koji apsolutno gledaju samo kako će zabiti što više poena, defanziva ne postoji. Zadnjih 9 tekmi samo Kings-i u b2b tekmi nisu zabili 113, ostali mahom 114-115+pts. I kladionice večeras vide SAS na 115, vezali su 2 poraza, večeras savršena prilika da se vrate u pravu formu.

U prvom okršaju sezone SA dobio tekmu 110-116, Murrey u toj tekmi za 37min ubacio 22pts uz šut iz igre 8/15, FT 6/7. Cleveland i večeras bez 2 jedina zaštitinika obruča Allen&Nance (koji su igrali u prvom susretu) u startnoj su Wade i Love što po meni znači da Murrey ima autoput do koša i ne mora uopšte tražiti poene sa distance. Matchup Sexton ili Garland, realno ni jedan mu ne mogu parirati iz prodora.

U dobroj je formi, zadnje 4 tekme 23pts vs SAC, 12pts vs SAC, 16pts vs ATL, 20pts vs IND, ja ga večeras očekujem za nekih 31-32 min uz nekih 13-14 šuteva, par penala minimum na 16 poena.