Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:

Izaberi 3 najsigurnija

10
14%
8
12%
9
13%
6
9%
3
4%
14
20%
2
3%
2
3%
9
13%
6
9%
By RussellWestbrook
#145318 Devin Booker 4.5 asistencije over meridian
Deandre Ayton 14.5 under vecina kladionica
Bojan Bogdanovic 16.5 under wwin

Finiks i juta, dva tima koja igraju dobre odbrane i ne divljaju u napadu zato i jesu na prve dvije pozicije, prvi mec ove sezone zavrsen 106 95 za finiks
Ayton u tom prvom mecu jako los, u 1/4 je napravio dva brza faula i otisao na klupu a nije se proslavio ni u ostatku meca, znaju svi kakav defanzivac je gober i kako brani reket
U prvom mecu nijednom nije prosla pik igra ayton pol, a samo je jednom prosao pik ayton buker i imao je jos jedan sut preko gobera i to je bilo sve, i veceras ocekujem da juta odlicno brani tu pik igru finiksa, a ako ayton ubaci 15p igrom 1 na 1 protiv gobera jbg onda :D
Prvi mec sut 2/8 i 4p

Bojan ide na crowdera koji mu nije dao disati u prvom mecu, odigrao je odlicnu odbranu i stalno je bio uz njega, bilo je nekih situacija gdje je doslo do preizimanja ali se opet crowder spustao da pomogne, bogdanovic je podigao formu ali sad ide na crowdera i odlicnu odbrani finiksa i mislim da ostaje ispod 16p
Prvi mec sut 0/5 crowder bio na svakom sutu, 3p sa bacanja i 3 izgubljene lopte
U vecini kladionica je na 14.5 ali wwin trazi najmanje pet parova sto je rizik ali vrijedi ga probati sa nekim siguricama

Buker prvi mec 7 asistencija i vecina njih je bila za otvorene trojke crowdera bridgesa i jednu je pogodio payne, da su pogodili jos neke suteve bilo bi i 10 lagano
Juta pomagala u vecini situacija kad je buker krenuo na prodor i on samo dodavao ovim ostalim koji su bili sami na trojci, ako crowder i bridges ispostuju sa otvorenim trojkama eto bukera na 5 asistencija
By Darko1987
#145475 Devonte' Graham (CHA) Assists 5,5 Over @1,95 Bet365

Hayward, Ball i Monk su out tako da kod Hornets-a sve pada u ruke Rozier&Graham, ja sam odlučio uzeti asistencije startnog PG jer Terry mnogo više gleda koš. Večeras tekma protiv OKC, po ovome što sam ja vidio zadnjih nekoliko tekmi to je sada ekipa za napucavanje statistike, defanzivno ne postoje i realno je za očekivati da ih i Charlotte "napuni" noćas.

Od kako se Ball povrijedio Devonte' je upao u startu petorku i dosta mu se povećao usage rate (pisao sam prije par dana o njemu protiv @IND kad je imao 3/15 iz igre), lopta je stalno kod njega, očekuejm da večeras bude glavni organizator igre te maksimalno razigra ekipu. Bridges je upao u startnu petorku, Washington igra toplo hladno, Terry je prilično efikasan, Zeller ulazi iz 2nd unit-a koji je solidan p&r igrač (a prateći rotaciju zadnjih par tekmi slodian br minuta se poklapaju na terenu), uglavnom ima kome podijeliti te asiste. Na zadnje 2 tekme (oba meča blow out) za 25-27 min po 6Ass, i večeras je vrlo moguće da dođe do gaženjaja, al' protiv ovakvog protivnika očekuejm minimum 6 tačnih dodavanja.

Pogledao sam par zadnjih tekmi OKC, oni puštaju na sve strane i sad nisam nikako mogao da se odlučim koga na poene pa sam zato uzeo asiste glavnog organizatora u ekipi. Statistički ovaj pick ima baš veliku vrijednost brojevi itekako govore u prilog tome:

vs DET 136pts, Hayes 7Ass, Lee 6Ass
@ POR 133pts, Lillard 6Ass (blowout 25min)
@ PHO 140pts, Paul 12Ass, Payne 8Ass
vs TOR 103pts, VanVleet 7Ass
vs DAL 127pts, Dončić 7Ass, Brunson 7Ass
vs BOS 111pts, Smart 8Ass
vs MEM 116pts, Morant 7Ass
@ MIN 103pts, Rubio 11Ass
@ HOU 112pts, Wall 7Ass, Oladipo 6Ass
@ ATL 116pts, Young 9Ass

Zadnjih 10 tekmi nema PG da nije imao minimum 6 asistencija, a u mnogim od ovih tekmi su igrali Shai, Dort, Horford koji defanzivno su ipak daleko ispred ovoga što sad nudi OKC. Malo sam gledao ovu zadnju tekmu protiv DET jer sam ispratio prijedlog koji je @Teo dao, OKC baš loše defanzivno izgleda oba play-a su lagano razigravali, gdje je čak i Grant (kog smo igrali) skupio 5 dodavanja. Da sumiram, ovu skraćenu rotaciju na bekovskim pozicijama i defanzivu protivnika očekuejm da Graham ima bar 6 tačnih dodavanja.
Last edited by Darko1987 on 08 Apr 2021, 00:07, edited 2 times in total.
By Teo
#145534 -13,5+/W.Carter Jr.(ORL) over bet365 1,74

Licno igrao u lokalu uz neke uslove na 1,85.Nova ekipa koja gradi novi tim i dobijace momak preko 30 minutu,zadnje tri ima sva tri overa ,to ocekujem i veceras na ovu granicu.Igraju protiv Vizardsa,ekipa po njihovoj mjeri.Da ne duzim,po meni ima vrijednost na ovoj granici.

srecno ako neko isprati
By russellwes
#145536 Karl-Anthony Towns 12.5 rebounds OVER 1,79 SS Builder

Ne znam jel potrebno da pisem o kakvom se igracu radi.. Glavna violina Wolvesa bi danas trebao biti gospodar ispod kosa protiv oslabljenih Pacersa.
Zadnjih 7 utakmica sto se skokova tice, redom je imao:

vsSAC 13reb
@PHI 14reb
@MEM 16reb
vsNY 17reb
@BKN 12reb
vsHOU 15reb
vsHOU 16reb

Ono sto je najbitnije kod ovoga je sto su kod Indiane Sabonis i Turner out. To su dva visoka igraca Pacersa koji koliko toliko mogu parirati Townsu u skoku.
Ako igraci Indiane ne budu pogadali sve sto bace prema kosu, ovo mi je i vise nego ocigledan over. Trebao bi uhvatiti i par napadackih skokova te ako ne bude blowout, 35+ minuta na parketu su i vise nego dovoljni.