Najjača košarkaška liga na svijetu i naša specijalnost :mrgreen:
By coronavirus
#155882 N. Powell 16.5 Manje

Momak u odlicnoj formi, konstantan, ali vidljivo je da u poslednjih nekoliko meceva lilard i mccolum vise trose, a on vec manjje, ali se odrzao na solidan broj poena, prije svega zahvaljujuci losim odbrambenim igracima koje je imao ispred sebe, i znacajan broj slobodnih bacanja. Imao je paerutakmica 20+ sa dosta iskoriscenih lopti, ali u poslednjih 6 utakmica je u prosjeku na 12p, i na sve to ima sasvim dobrog Barnsa ispred sebe koji mu nece davati faulove za slobodna bacanja, a i sumnjam da ce Powella krenuti neki nebeski sut s polja, svakako vrhunska opklada za veceras
By TheReignMan
#155885 LaMelo Ball 20,5-
Dobra forma, ispucao se odlično protiv Wash, ali večeras protiv Orlanda očekujem da Šarlot više opcija u napadu traži preko frontcourta, tu su i neke solo akcije Haywarda, u odnosu na prošlu utakmicu protiv Orlanda vratio se i Rozie. Bamba i Wendell u reketu koji odlično neutrališu drive Ball-a čekaju ga na obruču, tako da neće biti lakih poena u reketu za njega, mislim da će poene morati da traži spolja, tako da ga ne vidim preko 20 večeras.

Wendel Carter Jr 11,5+

Jednu od boljih utakmica ove sezone odigrao je protiv Šarlota, jednostavno mu lezi korpulentniji Plamli od kojeg je znatno brži, ima prednost u tranziciji, takodje se dobro snalazi i na low postu. Ume da odigra i pnp i opali uncontested trojku jer Plamli ostane u dropu , biće tu i nekih 2nd chance pts, uz koje bacanje, vidim ga na 14-15 pts.
By coronavirus
#155895 155894J. Hart 11.5 Vise

Dosta vise overa nego undera, pocetak je sezone i ova granica bi vec sada trebala biti veca makar za 2p, poslednjih 5 u dobrom ritmu, bo protiv indijane a i tu je bio na dobrom putu, zna da gadja za 3 poena, igraju kuci, ne mogu vjecno gubiti, Washington tj Kuzma dosta los defanzivno, a i generalno slabo brane reket, tako da kao ne los skakac bi trebalo da pokupi par ofanzivnih skokova, granica je dosta mala, inace Hart varira u potrosnji ali obzirom na potencijal ako ode na 12-13 lopti to je lagan over, uz par slobodnih i trojku bi trebao hez problema makar protiv Washington kuci. btw beal i caldwelpope su dosta solidni u odbrani, tako da realno ce znat iskoristiri Harta, Ingram bi se mogao pomucit, znam da bas i ne voli da se oslobadja lopte, a temple bi se trebao fokusirati na defanzivu, tako da je ovom tipu otvoren prolaz, cak i da Graham zaaigra Ne bi trebalo da nesto precerano forsira a i zna da podijeli dobre asistencije,
By Darko1987
#155902 Jimmy Butler (MIA) 22,5 Over @1,86 Bet365

Jimmy ove sezone igra na MVP nivou, defanziva je bila njegov zaštitni znak, al’ napadački arsenal je prilično obogatio i na sve to dolazak Lowry-a mu je baš leg’o, fantasticno su se skontali i za sad kod njih sve prilično dobro štima.

Ne znam od kud ova granica, Jimmy je na prosjeku od 24,5pts po meču, a na zadnjih 13 tekmi on ima 9 over-a i samo 4 tekme je ostao kratak, računajući i meč protiv LAL gdje je zbog povrede igrao samo 12 min.

Večeras tekma protiv njegove bivše ekipe sa kojom se nije baš najbolje rastao, bilo je tu svega na relaciji Jimmy&KAT. Prošle sezone je bio prilično agresivan protiv njih i probio je granicu u oba meča.

50-50 meč na nekih 215pts, Jimmy u odličnoj formi, povoljan matchup, vjerujem da će biti minimum na svom ovosezonskom prosjeku a to će biti dovoljno da prebaci 22pts, ja ga vidim na 25+.
By Darko1987
#155916 Pascal Siakam (TOR) 19,5 Over @1,85 Mozzart

Mislim da je ovo zadnji put ove sezone da Siakam bude ispod 20pts granica. Pascal prva napadačka opcija Raptors-a, igrač oko koga se dosta toga vrti, povreda je iza njega, očekujem da večeras bude maksimalno agresivan na koš Grizzlies-a te ubaci minimum 20 poena.

OG je out što drastično povećava usage rate, Matchup JJJ, igrač koji nikako ne može defanzivno napraviti problem, a ni timski Memphis mi defanzivno nije pokazao kvalitet.

Meč na 220+pts, Pascal u odličnoj formi, zadnjih 5 tekmi na 4 je išao preko, vjerujem da i večeras ide na 20+.