Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Rudy5
#126965 Po meni vcrs u finale idu Federer i Isner.Federer je bio na putu kuci vec u 2.kolu,kljucne 2 bl u 2. i 3. setu je spasio servisom i odlicnih forhendom te se nekako provukao protiv Albota a to je ujedno bio i njegov najlosiji nastup mozda cak i ove sezone.Kasnije je dosta podigao formu,svaki mec je sve bolji,sinoc je definitivno odigrao daleko najbolji mec i skolovao Andersona.Jedino nisam uvatio onaj gem kad ga je Kevin brejknio jer sam u medjuvremenu gledao servis za mec Shapovalova.Denis nikada nije otisao u finale mastersa,sjajno igra na turniru,protiv Rubleva je mozda odigrao i mec kola.Dosta je neiskusan za ovakve protivinike,vidilo smo sta se dogadja s njim kad se susretne s nekim od velike trojke(primjer Djoker na AUS ove sezone,doslovne se nije povezao sa servisom a vecina segmenata u igri mu je tada bila ispodprosjecna a na kraju je priznao da je imao tremu).Fed bi to trebao rutinski rjesiti.
U drugom polufinalu vidim Isnera kao pobjednika.Ovo su dobri uvjeti za njega a lani je osvojio turnir.Sporiji su uvjeti,loptica nisko odkace,a kad udari od podlogu bas dosta uspori.Znaci on ne gubi puno na servisu a s druge strane dobiva dosta vremena da se namjesti na udarce.Igra odlican tenis,vidilo smo u kljucnim trenucima tb protiv Sonega kako izvlaci paralele,protiv Bautiste je odigrao 2 sjajna tie breaka,protiv Edmunda je imao dosta srece jer je Englez bas imao ozbiljne dekocentracije u oba tb.U formi je a i uvjeti mu odgovaraju.Bez obzira koliki je talent mali Auger odigrao je vec 7 meceva na turniru,tako da je to malo previse a i nikada se nije susretao s igracem poput Isnera pa je upitno kako ce reagirati.Iskustvo je isto velika prednost Isnera.
By RussellWestbrook
#127100 Garin i Ruud lagano,Veseli predo anduaru,a munar je razocaro ludjak per ga je razvalio

Querey-Garin 2
Garin odlican igrac na sljaci,dosta potcijenjen a on igra vrhunski kvota preko 2 odlicno za probat

Ruud bi trebo dobiti tompsona ili riverosa lagano zavisi ko prodje od njih dvojice
By RussellWestbrook
#127117 Ruud-Garin 2
Dva tenisera koja igraju odlicno na sljaci i tesko je prognozirati ko ce pobjediti al ja cu na garina,rud je imo lakse protivnike do finala garin je tokom citavog turnira bio ubjedljiv protiv tezih prltivnika,igrali su ove seone u sao paulu garin dobio sa 64 64
By Chief
#127170 Cilci Pelja
2 0 Cilic 2.90
Ovo na rizik Cilic je igrao slabo ove sezone malo je poznato da Cilic voli da igra na zemlji ima vremena za bekhend i manje gresi na zemlji bekhendom.

Munar Coric
pobeda Munar 2.20
Munar idealna podloga za njega Borna u prvom mecu mnogo los brdo promasaja gledao sam ga mnogo je lose igrao spasila ga kisa tog dana inace bi izgubio.
By Chief
#127174 Sta reci za Cilica njega njegovi navijaci nazivaju svakako..ali ovo danas ja nemam reci da opisem kako je odigrao prvi set.
By RussellWestbrook
Chief wrote:Sta reci za Cilica njega njegovi navijaci nazivaju svakako..ali ovo danas ja nemam reci da opisem kako je odigrao prvi set.

Cilic komedija,a najavljivo borbu za gs titule :lol: :lol: vjerovatno najgori grend slem sampion u istoriji
By RussellWestbrook
#127196 Herbert-Coric 21.5 vise
Thiem-Lajovic 2:0
Mozzart
Mislim da ce biti neizvjesan mec i da ce preci 21.5,coric prva dva meca igro po 3 seta i izvlacio je pobjede,erber bio siguran protiv verdaska i protiv nisikorija spasio svih 10 brejk lopti bio je dobar na servisu i ovo bi trebo biti mec mozda u 3 seta

Lajovic odigro odlcna prva dva meca al mislim da ovdje nema sanse protiv tima koji je najjaci na zemlji u prvom kolu je lako dobio klizana i ovdje bi trebala jedna lagana pobjeda
By Chief
#127202 Djokovic Medvedev pobeda Medvedev 4.50
Opet duva vetar a to Novaku uvek smeta dodatni plus nije u ekstra formi i mladi Medvedev sve vraca i mislim da ce imati svoje sanse danas jedini problem slab drugi servis gde Novak moze da ga unisti riternom ali manji ulog probam.
Coric Fonjini pobeda Fonjini 2.15
Samo je dovoljno reci Don i da moze da izgubi od svakog ali podloga idealna za njega dodatni plus Italijani imaju ovde veliku podrsku a on tada dobije motiv da odigra najbolje a Corica ne blista bas nesto ove godine.

.