Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By SergioRodriguez
#145697 @kokolo samo da se referiram na dio sa Morytom. Koliko mozemo treneru zahvaliti sto je ostavio Moryta da izvodi 7m i imali smo srece toliko smo imali i nesrece da Moryto promasi sedmerac i 2 suta s krila za lagani over u prvom poluvremenu.

Da mi netko ponudi krilnog igraca koji je prvi izvodac 7m i ima 3 suta s krila na utakmici na granicu 2.5 uzimam ga 100 puta zaredom, a sad hoce promasiti prvi sedmerac i sve suteve s krila to je rizik koji se preuzima kod svakog igraca.

Da je jucer Moryto ostao ispod 2.5 to bi bio bas tragican pad
By SergioRodriguez
#145718 A gle racunam na minimum 5 suteva iz igre od strane Malasinskasa, i nekoliko sedmeraca...ako promasi odmah sedmerac i bude imao kriminalan sut iz igre onda naravno da je par upitan.

Ali tako je vise manje kod svakog tipa, eto jucer Moryto cisto dokaz kako se skoro padne nesto sto glatko treba proci...nazalost ne pucamo mi umjesto njih, ali im dajemo povjerenje uplatom :lol: :lol:
By SergioRodriguez
#145778 @kokolo svaka cast za puhovskog, izdominirao je drugo poluvrijeme..

Meni je malasinskas uzeo 5 godina zivota...nakon prve utakmice gdje je pucao sedmerce 4/4 i opcenito je prvi izvodac danas odjednom nije prva opcija...unatoc tome dode na 4 gola i onda ima sedmerac u zadnjoj minuti za over i promasi :lol: :lol:

Puna mi je kapa ovakvih padova, nije vrijedno zivaca, nit razumijem kako je moguce da nije prvi izvodio 7m nit razumijem kako u situacijama gdje mi zabijeni sedmerac donosi lovu moj igrac to masi u cca 80% slucajeva....kad se sjetim doleneca na sp kosa na glavi mi se dize
By kokolo50
#145804 To je i mene začudilo da ne puca on sedmerce.Realno se radi o igraču koji ima minutažu i dovoljno šuteva da ode u over i bez sedmeraca,ali mi je dijelovao dosta izgubljeno danas. Barys je u nekom trenutku igrao i na desnom vanjskom,a i ima taj šut da ne ode u probijanje već nalegne na obranu pa zabije. On je i donio dva sedmerca od kojih je Malasinkas jednog zabio a drugog mašio. Areia je isto prvi izvođač sedmeraca,igra 50 minuta tekmu,zabije prvu tekmu 7 golova,pa ga svejedno stave 3.5. Zašto? Jer je tekma u gostima,tako je i Malasinkas po meni 3.5 bio za igrati a 4.5 sam propustio. ne kažem da nije mogao proči,daleko od toga,ali tih 4.5 i još 1.70 mi nema value.
By kokolo50
#146345 Dve tekme ču odigrati danas,ali na narodni listić,tako da ako ih tko isprati tako i gleda na njih. Prolaznost je naravno 50/50 :D

Ribe Esbjerg - Lemvig 1 1.40 SS / (-1.5) 1.65 SS / (-2.5) 1.80 Germania

Ja sam jutros odigrao (-1.5) po 1.85 u SS,dok npr. Germania ima granicu -2.5 po 1.80,pa očekujem da i SS to do tekme korigira. Lemvig je zadnje kolo iščupao bod doslovno u zadnjim sekundama kod Koldinga,dok je Ribe Esbjerg doma izgubio od Ringsteda.Obje tekme su bili važne gostima,Ringstedu je trebala pobjeda kod Esbjerga uz poraz Lemviga kod Koldinga. Taj gol u zadnjim sekundama je ostavio Lemvig u 1.ligi,a Ringsted seli u 2.ligu. Da bi taj gol i bod bili još "slasniji" pokazala je vijest iz Aarhusa koji je objavio bankrot te se sljedeče sezone spajaju sa ekipom Skandeborga.To znači da ova liga za ostanak,gdje je trebala ispasti još jedna ekipa,više nema tolikog natjecateljskog naboja,tako da će sve ekipe moči puno opuštenije odigrati preostala 3 kola do kraja.Ono što jezanimljivo je da pobjednik ove lige za ostanak dobiva 75 000 Danskih kruna,što pokriva podosta troškova za sljeeču sezonu,pa makar tu ostaje natjecateljski žar. Ribe - Esbjerg je po meni trebao biti ispred Koldinga i danas igrati play-off protiv GOG-a.Neki slabiji rezultati u sezoni,izostanak igrača zbog korone, doveli su do toga da su play-off trebali izboriti u zadnjim kolima kontra TOP ekipa lige, te nisu uspjeli,iako su to sve bile tekme na gol - dva razlike. Ribe Esbjerg želi u ovoj ligi dokazati da je najjača ekipa,njihovi navijači će ih moči vidjeti putem TV prijenosa,a radi njih i radi sponzora moraju odigrati punom snagom. Po meni pobjeda,hendi -1.5 a čak i onaj od -2.5 prolaze,jer očekujem 4+ golova razlike za domačina na kraju.

Strasbourg - PSG 2 1.70 Germania

Svi koji prate nogomet znaju da je Lille jučer pobijedio i pobjegao PSG-u na 6 bodova. PSG ako ponovi tekmu kontra Bayerna u LP danas uzima važna 3 boda.Nije da igram nogomet često,ali ako sam jučer ispratio frenda za Lille,onda ču ga ispratiti danas i za PSG.Ono što sigurno neču od njega uzeti je tekma Real M. - Barcelona,jer tu je baš sve moguče,ali ga kužim zašto igra,jer ni ja ne bi mogao propustiti tekmu npr. Barca - PSG da se radi o rukometu.
By kokolo50
#146453 Ništa od Esbjerga,koliko su igrali 7na6 (i to loše) Lino bi se mam za izbornika prijavio. PSG je prošao 4-1. Inače su današnji rezultati jako čudni,a neke stvari su prošle za koje bolje da sam se oslonio na instinkt umjesto na statistiku. Svima Vam je poznat taj osječaj "a koji k...c nisam to odigrao!"