Nogomet, tenis, rukomet i sve ostalo
By jopa7
#72299 Nadal potpuno ocekivano osvaja RG, brutalna igra cijeli turnir i naslov bez izgubljenog seta 8-)
Sve redom ih je pomeo i svaka cast majstore!!
By Rudy5
#72312 Berdych-Harrison 1
Schwartzman-Tipsarevic 1
Anderson-Gulbis 1
Querrey-Sela 1
Pouille-Donaldson 1

3.98
By Rudy5
#72315 Pouille-Kukuskhin 1
Isner-Zverev 1
Carreno-Mahut 1
Rublev-Dzumhur 1
Thiem-Mannarino

6.18
By Chief
#81937 Djokovic N. : R.Bautista
-:- -:- kmb 1&ug< (22.5) 2,60

Ovo probam za danas Novak zeljan tenisa...idem sa nekim srednjim ulogom jer mu je prvi mec inace bi isao sa maksimalnim ulogom danas.Gledao sam Bautistu juce nije odigrao nesto bas dobro svoj mec.
By Chief
#84426 Ko voli velike kvote neka proba ovo ja igram na neki srednji ulog Novak osvaja Australijen open 6,50 kvota u mocartu..Federer je sigurna varijanta ali ja probam ovo malo i navijacki.
By RoXoR
#84650 Jao kad bi ih pocistio Nolo kako bih samo srecan bio,moglo bi to da se isprati na neki manji ulog sto da ne
By Rudy5
#86561 Dimitrov-Rublev 2
Wwin: 3.04

Nevjerojatno kako su kladionice podcjenije mladog Rusa. Usudio bi se reci da vece sanse vcrs ima Rublev.Buduci top3 igrac po meni, razarač iz oba udarca, prejaki forhend i bekend, na servisu treba jos raditi , uglavnom ima mjesta napretku..Igra sa velikim samopouzdanjem na ovom turniru a i brza podloga s nižim odskokom mu itekako odgovara tako sa mislim da bi na ovom turniru mogao napraviti jedan bum .Puno je talentiraniji od Dimitrova al na strani Grigora je iskustvo , pogotovo sto Rublev ima samo 20 godina al njegovo vrijeme tek dolazi. Dimitrov je slabo usao u sezonu i van forme je.. u Brisbaneu se mučio i ispao od Kyrgiosa a ni u Melbournu mu bas i ne ide. 2 kolo je jedva prosao, odigrao je katastrofalan mec protiv McDonalda i samo ga je srece spasila te pad koncentracije malog Amerikanca u 5 setu , pogotov nakon onog laganog voleja kojeg je promašio za 7-7 i duple nakon tog za mec loptu Dimitrova sto se ispostavilo ključno.Mislim da je steta ne iskoristiti ovo po koeficjentu 3 pogotovo ako se znaju radne "navike" Griše te kako mu se ovo prečesto dogadja tokom sezone i nikako da uhvati konstantu...
By jopa7
#86676 Slazem se s rudyem, ima value ovo na Rubleva. Decko je odlican igrac i ima sve potrebno da za par godina bude stalan u top5.

Ja bi jos probao nesto ovako:
Schwartzman - Dolgopolov 38.5 više
Seppi - Karlovic 42.5 više
Kyrgios - Tsonga 1 1.40
Cilic - Harrison 3:0 1.90

Kanepi - Suarez Navarro 1 1.45
Bondarenko - Rybarikova 21.5 više
Ostapenko - Kontaveit 21.5 više