Nogomet, tenis, rukomet i sve ostalo
By LaVine
LaVine wrote:Bozovic 2.5 vise --- WIN
Ima pracku u rukama i uzima dosta suteva, Bjelorusija je prosjecna ekipa gledao sam ih protiv Cg i nije neka narocito agresivna odbrana

Nemojte da se zalecete ovo je ono sto znam o ovim igracima,a kakvo je trenutno stanje u ekipama nisam pratio. :roll:

Nije se mnogo promjenilo ovo malo sto nisam pratio jer igraci ostaju igraci :D
Abalo je sporiji stariji igra manje ali kada Francuskoj treba pobjeda udje i sve rijesi za 15 minuta ;)

6 od 7 odlicno za prvi dan :D
By GR1MR
#85130 Da bog da umre ovaj trener Francuske,stavio je Remilija samo u odbranu 1vo poluvreme i to 7 minuta.Sta lepo su usli Cindric,Bjornsen i Nenadic u plusu,a Karabatic i Duvnjak u minusu.....
By BradaMVP
UcenikBGD wrote:
BradaMVP wrote:
UcenikBGD wrote:
Kakva crna tuča??!! Pa mi nemamo pojma o rukometu ( mislim Srbija ) ne znam da li 5% ljudi prati rukomet u Srbiji, mislim da i nemamo klubove ili su amaterski, nešto bzvze, Hrvatska ima da nas isprepuca jedno 15tak razlike minimum,negde sam video hendikep 4,5 i kvota 1,85! Mislim da je to poklon Veka, ja ne mogu da igram, jer uvek navijam protiv Hrvatske i kad igraju protiv Zibambvea i pre bi odseko ruku nego upisao tip na pobedu hrvata, ali realno u Rukometu Hrvati stalno osvajaju medalje a Srbija posle Peruničića, Škrbića i ostalih ne znam dal je ikad i igrala na nekom prvenstvu, osim ono skorije u Bg kad su nas pustili da uđemo u Finale!!

Realno dvocifrena razlika za domaće, ionako jedva čekaju da nas ponize i istamburaju ko kante!

Navijaš uvijek protiv Hrvatske!!!??? Ova izjava mi govori kakav si čovjek - dno dna... Inače ja kada igra bilo tko iz regije protiv nekog trećeg navijam za Bih, Srbiju ili bilo koga našeg... Isti jezik ista ma kakva bila povijest... I uvijek mi je draže za nekog od naših navijati nego za neke Afrikance i sličnih...

Inače za dns

Duvnjak manje od 4.5
Cindric više od 3.5
Horvat više od 2.5
Štrlek više od 4.5
Hrvatska 1
Francuska - Norveška hendikep -3.5 dvojka

Vezao u kombinaciji sa Porzingis under i James over i dodao konta hendikep na Mađarsku isto 3.5...

Sretno svima večeras! I manite se mržnje navija se za nekoga a ne protiv nekoga. Pozdrav svima!

Svašta?? Zašto dno dna, pa ja ne poznajem nikog ko navija za Hrvatsku u bilo kom Sportu ovde,a cenim da je i u Hrvatskoj tako,bar 90 ikusur % ljudi mrzi Srbe. Po meni je to normalno,posle svega!!
Surovo deluje ali je tako, ako hoćeš da budemo realni! Ako hoćeš da se lažemo to je onda druga stvar! Od onih 12000 ljudi u hali u Splitu koji su zviždali na Bože Pravde, svi su dno dna ili...

90 posto Srba sigurno ne mrzi Hrvate niti je obratno tako... Ja od cijelog svog društva a jako je veliko možda bi mogao za par ljudi reci to...ali i to možda... Većina mog društva je bila u Beogradu turistički...a sve češće čujem srpski u zg-u... A zvizdanje mi nije drago za čuti...ali sigurno većina tih što zvizde ne mrzi... I kada Srbija bude igrala kontra Islanda ili Švedske neće biti zvizdanja... Tako da nisi u pravu...

ONO VAZNIJE:
Duvnjak manje od 4.5 WIN
Cindric više od 3.5 WIN
Horvat više od 2.5 WIN
Štrlek više od 4.5 WIN
Hrvatska 1 WIN
Francuska - Norveška hendikep -3.5 dvojka WIN

6/6 za sada