Nogomet, tenis, rukomet i sve ostalo
By LaVine
#85047 Ucenice zezas li se to za Srbiju :o
Srbija zadnjih 5-6 godina ima ekipu medju top 5 u svijetu, samo sto su katastrofalni odnosi i nikako da igraju timski sto je Jovica mislim poslozio.E sada u ovom trenutku i kada uzmemo u obzir da se igra u Splitu male su sanse da nesto mogu da urade jer su malo kvalitetniji, imace veliku podrsku publike, malo pomoc sudija sto se uvjek radi u rukometu kada je domacin, tako da je to pobjeda Hrvatske, ali reci da Srbija nema pojma je bas ono promasaj.
Inace sam iz Cg da ne mislis da je navijacki :D
Bio sam 2009 u Splitu na svjetskom prvenstvu kada je otvorena ova hala i taj dozivljaj i pritisak ti ne mogu opisati.Svi su obuceni u sahovnicei pjevaju iz sveg glasa i vise od pola sata pred utakmicu, protivnicki igraci se zagrijavaju pred publikom,a domaci izlaze pred samu utakmicu puni adrenalina da eksplodiraju.Pjesme se pjevaju iz sveg glasa ali samo dalmatinske :D
TOP ATMOSFERA I TESKO ONI TU MOGU IZGUBIT
By Master Yoda
#85053 hrvatska je poznata kao reprezentacija koju suci konstantno guraju :mrgreen:

mi smo valjda jedini domaćin u povijesti rukometa koji je opljačkan na svom terenu i to na tako brutalan način da su suci sa zadnjim zviždukom pobigli brže bolje u svlačionu da ih netko od igrača ne dohvati
By rovac
#93588 ajmo probati i večeras sa real-paris X2 1.70 da bude zanimljivije pratiti
ako sam sinoć totenham odigrao na ulog 4/10 onda paris koji je prošle sezone skinuo gaće u barceloni , protiv reala koji ove sezone igra neprepoznatljivo zaslužuje stake 2/10...
iako, za razliku od sinoćnje utakmice, moje mišljenje je da ovdje uživo treba razmotriti i pobjedu gosta, zavisi od razvoja situacije na terenu :D