Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By gigatips
#52222 Evo odma od mene 3 utakmice Francuska - Rumunjska HT/FT 1/1 1.75 kvota
Jednostavno Francuska je domacin moraju odma prvu utakmicu otvorit pobjedom i to visokom. Francuska je jaca u svakom pogledu i s tim da imaju Griezmana, Martiala, Payeta, Comana, Pogbu ocekujem da im nabiju barem 3 gola to je neki minumum.
Albanija - Svicarska 2 1.75 kvota
Ocekujem sve tri pobjede Francuske u ovoj grupi vjerujem da to i Svicarci znaju te moraju odma 3 boda uzet protiv Albanije ako misle da idu dalje. Vjerujem da ce lagano ovo proc jer svi znamo da Albanci nemaju sta trazit u ovoj grupi te od njih ne ocekujem nista.
Turska - Hrvatska 2 2.15 kvota
Prvo ovo idem sasvim navijacki. Moramo dobit osvetu za 2008 godinu ovdje na euru sada. Ocekujem maksimum od Modrica, Rakitica, Mandže i Perisica. Prije svega zelim da im nabijemo 3+ gola ali to ce bit tesko. Turska ima nekoliko dobrih igraca npr. Arda Turan al od njega ne ocekujem mnogo jer se u Barci nije bas proslavio.

E sad tko oce nek isprati, a ukoliko neko misli drugacije nek slobodno da svoje misljenje ispod. :D
By TajKyH
#52227 Svaka cast za temu!

Za utakmice cu pisati konkretno nesto kad se priblizi takmicenje i kad procure jos neke informacije o timovima. Do tad mi je zanimljivo da gledam specijale za euro. Cuo sam da u sokeru moze sve da se kombinuje na tiketu (u vecini moze samo u singlu da se igra) i izdvojio bih tu par 'sigurnih' tipova.

Albanija isada u grupi (1.40)

Nemacka prva u grupi (1.35)

Poljska prolazi grupu (1.30)

Rusija prolazi grupu (1.35)

Bice jos kad sednem i detaljnije pogledam. Ovo je samo 'daj da vidim kvote za ovo sto sam ubedjen da dolazi'

Neko je pitao za Pogbu..kvota je 12 da bude MVP.

Inace, iako sam totalno apolitican, savetujem da se nista ne igra PROTIV Ukrajinaca :D Od kad im je onaj haos izbio pre godinu-dve poceli su i da pevaju i da prolaze grupe u ligi sampiona, zavrsnice u ligi evrope...jos ce i kosarku zaigrati. Ne bi me iznenadilo da doguraju daleko na prvenstvu.
By BogdanovicMVP
#52285 Tek sam sad uspio pogledati malo ponudu za prvenstvo. Ponude ima pun k,ali su skupine dosta nezahvalne. Ugl izdvojio sam ovo.
Top/bottom Fra-Albanija koefc 2.25 betfair 5/10
Znači oklada je da će francuzi biti prvi u skupini i albanija da ce biti zadnja. Francuzi imaju relativno laganu skupinu. Ocekujem pobjedu protiv rumunja i albanije, a onda će protiv svicaraca biti dosta i bod jer ce imati bolju gol razliku. S druge strane, uopce nisam siguran da ce svicarci dobiti rumunje i albaniju,mozda sa sitnom gol razlikom. Ugl, ne vidim kako domacin uz ovakvu ekipu nece biti prvi.
E sad,Albnci zadnje mjesto. Albaniji prvo prisustvovanje na nekom velikom natjecanju i mislim da se nece dobro provest. Uzet cu za sicu da ne osvajaju niti jedan bod. Francuzi ce ih razvalit,svicarci bi ih isto trebali dobiti,ali ne nesto uvjerljivo i onda bi sa rumunjima i x mogli odigrati da ovo prode zbog nadam se bolje gol razlike rumunja(ako francuska pregazi albaniju). Po meni ce tu borbu za zadnje mjesto vidit rumunji i albanci i onda tu vidim rumunje u zahvalnijoj poziciji jer ipak francuzi otvaraju s rumunjima, prva utakmca, mala mozda i nervoza, ne vjerujem da ce ih dobiti vise nego albance.
Eto, to je moje neko viđenje.
By donvajse
#52377 Francuska-Rumunjska 1 1.40
Albanija-Svicarska 2 1.80
Turska-Hrvatska 2 2.20
Njemacka-Ukrajina 1.55
Spanjolska-Ceska 1 1.50

Ja sam ovih 5 parova stavio na jedan tiket za neki srednji ulog,pa da pratimo do ponedjeljka ako Bog da.Realno sve ove repke su jace i bolje ,a i kvote su odlicne! Naravno da je puno 5 parova I da skoro uvijek bude neko iznenadjenje,ali ovih 5 sam nekako uplatio bez grca na licu :mrgreen:

supersport

SRETNO NAM 8-)
By jopa7
#52380 Slazem se vecinom s parovima koje je postavio Donvajse ali ja bi to ipak malo "sigurnije" odigrao. Iako mi se kvota svidaju i treba pokusati na ciste pobjede udarit :D
Ovako bi ja prvi listic:
Francuska-Rumunjska 1 1.40
Albanija-Svicarska x2 1.15
Turska-Hrvatska x2 1.30
Njemacka-Ukrajina 1.55
Spanjolska-Ceska 1 1.50
Engleska-Rusija 1x 1.20

5.83

Kao sto je kolega napisao, sve ove repke su jace od svojih protivnika, pogotovo domacini Francuzi koji imaju brutalnu ekipu i puno su bolji od Rumunja, Svicarci mislim da su daleko bolji od Albanaca, za nase sam se ogradio s x2 ali mislim da cemo dobiti s 2 razlike :D pa onda Njemci koji mogu komotno sastaviti dvije ekipe i opet bi bili medu 8 najboljih, takoder to mislim i za Spanjolce da bi bez problema napravili jos jednu ekipu koja bi se borila s ovim "jacim" ekipama. Vidio sam koga sve ne vode na prvenstvo i to je show :shock: Na ovom listicu su Francuska, Njemacka, Spanjolska i Engleska koji su medu glavnim favoritima za osvajanje i moraju otvorit prvenstvo s pobjedom da se priblize 1. mjestu u grupi. Rusi imaju nekih problema u ekipi, koliko sam jucer cuo, Dzagoev i Denisov su otpali (ako grijesim neka me netko ispravi).

Na drugom sve isto samo cisto na Svicarsku 1.80 i cisto na Englesku 1.90 a tad je ukupna kvota 14.47.
6 Parova se cini dosta, ali to je 1 par za petak, 2 para subota, 2 nedjelja i 1 ponedjeljak sto uopce nije nesto extra puno i mislim da bi moglo proci :)

Osim toga bi dodao neki listic za tjedan dana :
Francuska, Svicarska, Njemacka, Poljska, Spanjolska, Engleska, Austrija i Portugal, te x2 Svedska i Hrvatska. Kvota 100.
By BB13
#52395 evo singl za veceras 3,4 kvota za 1p2+ ili 4,4 francuska daje dva u prvo,domacini,otvaraju prvenstvo,sta drugo da se ocekuje :D
By culee
#52407 Single za danas

Francuska 1 i Giroud daje 2,60

Giroud je odradio dobre pripreme i imam dobar osjećaj da i danas zabija
By jopa7
#52409 Par za danas:
Francuska - Rumunjska TR 2:0 @6,50 ; hendikep @2,00
Kvota na pobjedu Francuza je 1,40 sto opet nije toliko lose obzirom da su domacini i veliki favoriti, ali ovdje bi pokusao s rezultatom od 2:0 ili hendikep za njih jer sam uvjeren da pobjeduju. Sumnjam da ce biti neke velike golijade pa je ovo onako taman za otvaranje. Neka zabiju Giroud i Griezmann i super :mrgreen:

Giroud daje @2,10
Griezmann daje @2,10
By TajKyH
#52410 Prvi tiket
Albanija IV na tabeli 1.65
Severna Irska IV 1.55
Austrija II 2.80
Irska IV 2.05
14.7

Na deset evra, sto je neki srednji ulog (4/10)
Ideja je sledeca:
Albanija je zalutala na ovo prvenstvo...par dobrih i srecnih rezultata u grupi i eto ih na prvenstvu. Dosta im je...naguzice ih Rumuni. Mozda osvoje prijateljski bod protiv Svajcarske :)

Severna irska mislim da ce se skupo prodati (goleade) ali mislim da nema sta da trazi sa poljacima i nemcima u grupi. Svodi se na utakmicu sa Ukrajinom u drugom kolu i sa ta tri boda Ukrajinci idu najverovatnije dalje.

Za Irsku necu pametovati...bice 5,5,5,0 raspored poena u grupi i posle mogu na Egzit na Seltikse

Austrija jako ozbiljna rekao bih. Bolji su od islanda koji su u fazi lozenja jos uvek. Dajem im prednost u odnosu na Island jer ne ocekujem da kiksnu protiv Madjara, dok ovi ostrvljani ako ih ne pukne adrenalin, mogu i od Srbije da izgube.

Drugi tiket (6/10)
Slovacka 1/8 finala 2.10
Ukrajina 1/8 finala 1.45
Svedska 1/8 finala 1.70
Turska 1/8 finala 1.80
9.3

Ovo znaci da prolaze grupu...tj plasman u 1/8 finala.
Slovaci su mi neobjasnjivo podcenjeni po kladionicama. Prvo sto nikako ne mogu da postujem ekipu koja ne pobedi Srbiju (Rusi) a drugo sto je Vels prevara decenije na evropskim prvenstvima. Imaju po jednog igraca u svakoj liniji tima, ali okolo NULA. Btw, hvala uefi sto ih je stavila u prvi sesir za kvalifikacije za svetsko :D

Ukrajinci sa 3 boda protiv S.Irske idu dalje.

Svedjani isto prejaki za cetvrtoplasiranu Irsku

E Turci malo nategnuti, ali nekako mislim da im ovaj ramazan pomaze. Logika: ma nek misle da postimo, dacemo im svima po dva komada u prvom poluvremenu.

Uglavnom, navijacki tiket u neku ruku :D

Za kraj, tri tekme iz prvog kola (2/10)
Vels-Slovacka 2&2+ 5.20
Austria-Madjarska 1&3+ 3.45
Poljska-S.Irska 1&3+ 3.45
61.9

Nisu bas analize, ali mozda nekom bude znacilo.
Srecno nam!!!

Soccer