Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Nasir Jones
#52762 Slovaci razočarali. Igrali kao protiv walesa, a nijemci kao obično digli tempo igre...

Bet 365 single

Hungary v Belgium
(Team Cards)
Hungary - Over 2.5 (odds 1.9) 10/10
Mađari igraju agresivno. Zadnjih 10 utakmica su na prosijeku 3,5 kartona. Belgija ima jaku ofenzivnu ekipu i očekujem puno prekršaja i oko 3-4 kartona za mađare.

GL
By CP3_BG32
#52766 Dubl od mene za veceras koji ide dosta jako.Vidim da je forum skroz neaktivan od kako nema NBA i od kako je Hrvatska ispala.

Njemacka-Italija Italija over 1.5 offside 1.90

Znamo kakav se fudbal igra u Calciua a kakav u Njemackoj.Svabi dosta oprezni i znaju hvatati u offside zamke dok talijani igraju bas na ivici offsidea.Kvota super granica mala.

Njemacka-Italija Italija over 1.5 karton 1.45

Ocekujem da prsti veceras.Novajlija ce biti na terenu.Sturaro mjenja De Rossia.Talijani vole grublju igru.Ganjat ce rezultat.Ako slucajno povedu kao protiv Spanije eto laganog prolaza mozda u 1 pol.Ako ih Njemacka razguli postoji mogucnost neka 2 ostrija starta zato sam uzeo najmanju mogucu granicu za Talijane od 1.5 karton po kvoti 1.45.

SRETNO SVIMA !!!
By CP3_BG32
CP3_BG32 wrote:Dubl od mene za veceras koji ide dosta jako.Vidim da je forum skroz neaktivan od kako nema NBA i od kako je Hrvatska ispala.

Njemacka-Italija Italija over 1.5 offside 1.90

Znamo kakav se fudbal igra u Calciua a kakav u Njemackoj.Svabi dosta oprezni i znaju hvatati u offside zamke dok talijani igraju bas na ivici offsidea.Kvota super granica mala.

Njemacka-Italija Italija over 1.5 karton 1.45

Ocekujem da prsti veceras.Novajlija ce biti na terenu.Sturaro mjenja De Rossia.Talijani vole grublju igru.Ganjat ce rezultat.Ako slucajno povedu kao protiv Spanije eto laganog prolaza mozda u 1 pol.Ako ih Njemacka razguli postoji mogucnost neka 2 ostrija starta zato sam uzeo najmanju mogucu granicu za Talijane od 1.5 karton po kvoti 1.45.

SRETNO SVIMA !!!

Udjem,izdominiram,izadjem...win u 60 minuti !
By Nasir Jones
#52771 bet365 single

France v Iceland
(Time of First Card)
Card before 31:00
odds 1,83 (10/10)

Referee je Kuipers, koji brzo pokaže žuti karton (prosijek 24 minuta). Islandci su ekipa, koji igraju agresivno od samog štarta (prosijek 34 minuta prvog kartona). Francuzi su domačini, pa mislim da če biti sudac na njihovoj strani...

GL