Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By jopa7
#52732 AAAAAAAAAAAAAAAA 8-) 8-)
Svaka cast deckima! Bez Modrica, Vide i Brozovica odigrati ovako, pa svaka vam cast.
Srusen je Europski prvak (dupli)
Mandzukica i Strinica necu spomenuti jer su Vrsaljko i Kalinic kao zamjene odigrali odlicno, i Pjaca je bio sjajan takoder, ma svi, nikog posebno ne treba izdvajati.
Ivanee Bozee nogometaaa
+ plus sve ovo, sudi im se smijesni penal i znao sam da ce Subasic obraniti, ima Boga i pravde. Kako mi je drago, preznojio sam se koliko sam skakao i derao se :lol: koja srecaaaa

Sad samo da ne useremo nesto u KO fazi i idemo do krajaaa. S ovakvom igrom se nikog ne treba bojati i sve mozemo pobjediti. Da ne pretjerujem, reci cu da smo dosad pokazali igru za top3 :!: :!:
By Ixa91
donvajse wrote:I nemoj njih zvat huliganima!! Oni su pickice!! Huligani su rusi i poljaci !!

Nemojmo izostaviti Engleze, koji su izmislili huliganstvo.
By CP3_BG32
#52738 Kao i obicno od mene par sa Copa Amerike.

Kolumbija-Cile prolaz 1 2kvota

Sad se vjerovatno svi pitaju sto ja protiv Cilea ?Sto nakon 7-0 protiv Mexima.Jednostavno jedini razlog je neigranje Vidala veceras kojeg ce zamjeniti Isla.Upravo sam slusao izjavu trenera Arturo ne nastupa a Isla ga mjenja.Ne vjerujem da on moze zamjeniti kalibar igraca kao sto je Vidal + decko je desni bek koji po potrebi pokrije poziciju vise.

SRETNO KO PRATI !!!
By Nasir Jones
#52755 bet 365 singles

Wales v Northern Ireland - 1 (odds 2.00) 10/10
Najlošija ekipa, zasluženo veliki outsideri N. Ireland su uz lošu igru imali puno sreče da su dogurali u 1/8 finala i 100 % sam da se to danas neče više ponovit. Wales je najveće iznenađenje, imali su jaku grupu i bili prvi. Cijela ekipa igra sjajno, pogotovo Ramsey i Bale, koji su pokazali, da trenutno nema odbrane zanjih. Očekuje se 30.000 navijača iz walesa. Wales nije izgubio od N. irske od 1980, pa vjerujem da neče ni danas.

GL
By donvajse
#52756 Hrvatska - Portugal 1 2.80
Ovo sam povezao sa Walesom za baš jak ulog.Wales je ušao na guz, hvala bogu autogolu, inače i jedni i drugi mrtvi!Šta se tiče nas, ja mislim da je ovo povijesna prilika za Hrvatsku i da je moramo i oćemo iskoristit, samo ovu prepreku treba preć i idemo do polufinala.Nikad u povijesti a ni u budućnosti se neće desit da u KO fazi preskočiš Englesku,Njemačku,Italiju,Francusku i Španjolsku!!Znači samo treba smirit KIKIJA večeras :D i idemo do finala.Bolji smo od Portugala, igrom smo to itekako pokazali, a Portugal je prva ekipa u povijesti koja je prošla u osminu finala bez iti jedne pobjede, a mi smo riješili Španjolce sa drugom postavom, šta onda tek možemo napravit Portugalu sa prvom :mrgreen: :lol: :D Jako vjerujem u ovu ekipu, svi su u top formi,malo Super Mario šteka, ali imamo odlične napadače koji mogu odigrat vrhunski kad zatreba!!

AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!

supersport

SRETNO NAM 8-)
By donvajse
#52758 E moj Cacicu!!!!! U 89 minuti zamjene!! Pjaca je u 10 minuta igre napravio vise nego svi!!! Neznam sta bi rekao!! Tuga I jad! Ko Sta sam rekao ,pitanje je kad ce se vise pogodit ovakav zdrijeb!!!Srna se oprašta, Modrić stari, sad opet čekaj i čekaj!!ma KATASTROFAAAAA!!!!!
By Nasir Jones
#52760 bet365 single

Germany v Slovakia - Draw or Slovakia (odds 2,75) 10/10
Nijemci osim golmana imaju lošu odbranu, koju slovaki mogu sa hamšikom na čelu komotno prebit iz prekida ili kontranapada. Slovaki su u igri protiv engleske pokazali da znaju igrati bunker. Danas očekujem prvo iznenađenje 1/8 finala. Odlična kvota za "outasidere".

GL