Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By cato
#104381 U mlb domacin baca zadnji ining, sto je velika psiholoska prednost. Igrati kvote na dvicu ispod 1,7 je dosta rizicno, posebno na startu sezone kada see polos brojnim informacijama na internet ipak ne zna dovoljno
By Szabalala
#104383 Azarenka - Stephens 1 [1.70]

Vika se vraća u staru formu i ovaj turnir joj služi za povratak u vrh ženskog tenisa. Ponovo je "poludila" i mislim kad je ona na nivou da Stephens nema šanse protiv nje.
Falila je ženskom tenisu i ovo joj dosta diže samopouzdanje ,tako da sve osim keca bi bilo šokantno
By kiselinabombe
cato wrote:U mlb domacin baca zadnji ining, sto je velika psiholoska prednost. Igrati kvote na dvicu ispod 1,7 je dosta rizicno, posebno na startu sezone kada see polos brojnim informacijama na internet ipak ne zna dovoljno

Sjeba me s ovom recenicom vcrs, sve sam domacine hvato :D
By cato
#104431 Mlb traje od veceras do oktobra, svaku noc. Prati malo sam,izvedi zakljucke,ovo je tek pocetak jako duge sezone.Ima na netu mnogo stranica na engleskom koje prognoziraju po slicnom sablonu sa nabrajanjem statistike od koje se zavrti u glavi i veoma cesto pogrijese.Ekipe koje su prosle sezone primale mali broj poena danas su se raspucale sto moze biti neki pokazatelj za naredne meceve.
By cato
kiselinabombe wrote:Na kraju si ipak upravu, da nije tebe odigrao bi lagano na boston ovako sam keca odvalio i oakland ludi jos cekam :D dva luda comebacka

Pa dobro, ja nisam napisao da ih treba igrati vec izbjegavati. Ako si nasao neku racunicu sa visokim kvotama onda je ok.