Nogomet, tenis, rukomet i sve ostalo
By Rudy5
#65008 Berdych-Vanni (-6,5) 1 1,45
Troicki-džumhur 1 1,3
Darcis-Groth (41,5) over 1.86

Wwin 3.50
By stephen27
#65037 K.Nisikori t.r 3:0 - Kej bi ovo lako trebao da resi, dobro je zapoceo sezonu i zaista volim da ga odigram uvek.
Tomic 1 - Domaci igrac, verujem da moze barem do drugog kola verovatno 3:1
Melcer 1 - Igra protiv domaceg igraca, mlad teniser 333. na listi, melcer je iskusan teniser i sve sto vidim jeste da moze da izgubi jedan set najvise.

Soccer 3.7
By Bojke
#65051 Dzumhur uzima set Troickom kvota 1.75, mislim da vredi probati, neka Viktor dobije 3:1 i svima lepo :)
By Rudy5
stephen27 wrote:K.Nisikori t.r 3:0 - Kej bi ovo lako trebao da resi, dobro je zapoceo sezonu i zaista volim da ga odigram uvek.
Melcer 1 - Igra protiv domaceg igraca, mlad teniser 333. na listi, melcer je iskusan teniser i sve sto vidim jeste da moze da izgubi jedan set najvise.

Soccer 3.7

Tu bi vrlo lako kuznetsov mogao do seta , podloga je nikad brza a uvjeti vise odgovaraju njemu nego japancu koji je i ranije imao problema s uvjetima u Melburnu
Ne slazem se ni za Tomića , lik je zadnji mec dobio ima 4 miseca, prica se da je nespreman dosa na turnir, a bellucci ko bellucci , s njim nikad neznas , tako da bih to radije preskočio
By JoeJohnson7
#65061 Darcis-Groth vise od 41.5

Ide ovo u 4 seta bar, podloga brza, Groth zna se kako servira, Steve solidan vrlo, nema razloga da se ne predje ova granica
By Rudy5
#65070 B.Fratangelo-N.Rubin (37,5) over
Vrijedi probati, dva mlada Amerikanca , obojica imaju dobre servise , naravno Bjorn ima neusporedljivo bolji , a Noah bolji return , mada su obojica loši reterneri, solidna forma , obojica prosli kvalifikacije po 3 kola , uhvatili ritam, uvjeti dobro poznati ,igrali su jedan mec na chellengeru(2-1 Fratangelo) i sve upućuje na najmanje 4 seta i siguran over
By yoldza
Rudy5 wrote:
stephen27 wrote:K.Nisikori t.r 3:0 - Kej bi ovo lako trebao da resi, dobro je zapoceo sezonu i zaista volim da ga odigram uvek.

Soccer 3.7

Tu bi vrlo lako kuznetsov mogao do seta , podloga je nikad brza a uvjeti vise odgovaraju njemu nego japancu koji je i ranije imao problema s uvjetima u Melburnu
Ne slazem se ni za Tomića , lik je zadnji mec dobio ima 4 miseca, prica se da je nespreman dosa na turnir, a bellucci ko bellucci , s njim nikad neznas , tako da bih to radije preskočio

rudy hvala za kei
By stephen27
Rudy5 wrote:B.Fratangelo-N.Rubin (37,5) over
Vrijedi probati, dva mlada Amerikanca , obojica imaju dobre servise , naravno Bjorn ima neusporedljivo bolji , a Noah bolji return , mada su obojica loši reterneri, solidna forma , obojica prosli kvalifikacije po 3 kola , uhvatili ritam, uvjeti dobro poznati ,igrali su jedan mec na chellengeru(2-1 Fratangelo) i sve upućuje na najmanje 4 seta i siguran over

Poceo si opasno da pogadjas to mi se svidja :D U mom slucaju si bio polovican meni je Tomic zaista bio kecina, a Japanca sam odigrao ruku na srce navijacki i racunao na to da je odmorniji. Melcer je zaista kreten u najmanju ruku. Odigrao sam posle kvotu 2.1 koja je dosla pa sam povratio izgubljeni tiket. Sad sam igrao Vavrinku uzivo 1, kakav klizan covek ne moze nikog da dobije bila kvota 1.75

+ Ispracen Groth na 40.5 + gemova live 1.80