Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Chief
#72258 Za sve one koji vole da jure za manju uplatu veće kvote evo jedne.
planetwin365 pobeda Novaka na Rolan Garos kvota 5.
Analiza neka nije potrebna prosto je kvota ima vrednost uplate.
By jopa7
#72262 Nisam bio jako dugo na forumu i evo vidim sad da me @Teo nesto proziva jer sam rekao da Isner moze samo lupati aseve na nekakvom hardu.
Pa covjece jel ti stvarno mislis da on moze biti prijetnja top 5 ili top 10 igracima na zemlji?
Evo ako danas prodju Isner i Berdych iduce kolo igraju njih dvojica pa cemo vidjeti koliko moze Isner na zemlji, a ukoliko slucajno i to prodje onda ga tamo ceka Murray/Delpo. Ja iskreno nemam nista protiv njega ali u njegovim mecevima si 90% siguran da ide TB i on po igri uopce ne moze u istu recenicu s ovima u top 10, pa cak i s nekim klasicnim a malo boljim zemljasem.

Inace sto se kladionice tice ja bi danas probao nesto ovako:
Wawrinka, S. (-5.5) - Dolgopolov, A. 1 @1,60 ili 3:0 za Stana @1,80
Chung - Istomin 1 @1,35
Seppi - Fognini 2 @1,40
Konjuh - Linnete 1 @1,40
Radwanska - Van Uytvanck 1 @1,40
Kvota oko 6.
By jopa7
jopa7 wrote:
Inace sto se kladionice tice ja bi danas probao nesto ovako:
Wawrinka, S. (-5.5) - Dolgopolov, A. 1 @1,60 ili 3:0 za Stana @1,80
Chung - Istomin 1 @1,35
Seppi - Fognini 2 @1,40

Konjuh - Linnete 1 @1,40
Radwanska - Van Uytvanck 1 @1,40
Kvota oko 6.
By Teo
#72272 To sto si naveo ja nikad nisam rekao i ne znam sta pricas,ali posto stvarno ne zelim da ulazim u raspravu,mogu samo da kazem,ja sam imao samo reakciju na neke tvoje stavove koji su po meni djetinjasti i pocetnicki.

Mislim ako ti treba objasnjavati da je Isner opasniji igrac za favorite od nekih ljudi koje si ti spominjao i ako i dalje mislis da si upravu,onda stvarno nemamo o cemu pricati.

Jos da kazem da navijam za Duranta,i njegovu ekipu,stvarno ne znam zasto se taj momak omalovazava,jedan od najboljih igraca svih vremena,postujem Dzejmsa ali najbolju kosaku igraju Vorijorsi.
By jopa7
#72274 Sve 5, nema potrebe za raspravama :)

Inace sutra nas cekaju stvarno dobri mecevi. Prvenstveno bi izdvojio Murray - Del Potro gdje vjerujem da Delpo ima sanse jer Murray mi ne djeluje uopce nekako uvjerljivo i onako kako bi broj 1 trebao izgledati.
Samo ne znam u kakvom je stanju Delpo :?:
By Rudy5
#72291 Djokovic-Thiem 2 2,50 wwin

Dobro su se zeznuli bukmejkeri za ovaj par ( slicno kao kvitova-mattek di je na ovoj bila kvota 3.20 u 2. kolu a kvitova je tek trenirala 2 tjedna prije turnira te je imala operaciju sake nakon napada nozem , ili slicno kao oklada dimitrov-Carreno di je na busti kvota bila 2,40 , mislim smiješno na sto je griša ličio u prva 2 kola ) , Dominic to rjesava bez većih problema
By Punisher
#72292 Tako sam se ja prije 10-ak dana zaletio na Tima pa ga je Đoković počistio 6:1, 6:0. Tim je poslije meča izjavio da mu uopšte ne odgovara Novakov stil tenisa, što kaže i h2h skor - 0:5. Sjutra možda bude drugačije, ali se ne bih zalijećao...
By under
#72293 Ima Thiem i po @2,70
Svakako ima valuea u tome, djoko je daleko od svoje prave forme, dok Thiem igra trenutno svoj najbolji tenis...
By jopa7
#72294 Fantastican Dominic, bravo! Nadal ocekivano u polufinalu bez neke velike borbe i bit ce strasan mec protiv Thiema. Za tenis je bolje da on prodje nego Dokovic jer vjerujem da ovakav Dokovic nebi seta uzeo Nadalu. Thiem samo dokazuje da je u ovom trenutku uz Nadala daleko najbolji igrac na zemlji. Drugo uzastupno polufinale na RG za njega.

Wawrinka - Cilic
Nekako me vuce neki over gemova (39,5) jer obojica igraju u odlicnoj formi ali obojica su takoder poznati da mogu izgubiti od svakog igraca pa nekako realno da ode bar u 4 seta sa jednim 7:5/7:6. Navija se naravno za Cilica. 8-)