Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Chief
#86838 Dubl za sutra
Federer pobeda i manje od 30.5
Novak pobeda i manje od 32.5
Odd 4
Na neki srednji ulog mada Gaske je u bas dobroj formi i moze da skine set ako odigra kao sto zna ali ipak probam ovo.
By jopa7
jopa7 wrote:Slazem se s rudyem, ima value ovo na Rubleva. Decko je odlican igrac i ima sve potrebno da za par godina bude stalan u top5.

Ja bi jos probao nesto ovako:
Schwartzman - Dolgopolov 38.5 više
Seppi - Karlovic 42.5 više
Kyrgios - Tsonga 1 1.40
Cilic - Harrison 3:0 1.90

Kanepi - Suarez Navarro 1 1.45
Bondarenko - Rybarikova 21.5 više
Ostapenko - Kontaveit 21.5 više

Muski prosli a kod zena samo Kanepi zajebala.

Pokusat cu nesto i veceras.
By jopa7
#86918 Sumnjam da ce jedan od ova dva muska meca otici u 3 seta, a kao favorite vidim Zvereva i Delpa pa bi pokusao s nekim ovakvim rezultatom. Isto vrijedi i za ovaj par zena.

A.Zverev - H.Chung TR 3:1 @4,00
J.Del Potro - T.Berdych TR 3:1 @4,00
A.Barty - N.Osaka TR 2:1 @4,00

Hrvatska Lutrija
(19,5) A.Barty - N.Osaka over @1.60
(20,5) A.Kerber - M.Sharapova over @1.65
(37,5) A.Zverev - H.Chung over @1.65
(36,5) F.Fognini - J.Benneteau over @1.65
(39,5) J.Del Potro - T.Berdych over @1.65

Germanija
Kvota: 11.86
By Chief
Chief wrote:Dubl za sutra
Federer pobeda i manje od 30.5
Novak pobeda i manje od 32.5
Odd 4
Na neki srednji ulog mada Gaske je u bas dobroj formi i moze da skine set ako odigra kao sto zna ali ipak probam ovo.

Proslo kao sto rekoh Fedeks malo teze ali uhvacena lepa kvota.
By Chief
#87118 Za sutra
Kontaveit pobeda 1.75
Nadal pobeda i manje od 30.5 1.90
3.35 kvota
I mozda probam singl Dimitrova 2.35 ali jos nisam siguran oko toga jer Kirjakos igra kod kuce i kad ima podrsku publike igra svoj najbolji tenis a tada je sposoban da dobije svakog..ali je se nadam da je kao i do sada ovo njegov maksimum i da probam da iskorostim vecu kvotu ovde...srecno sa odabirom parova.
By Chief
#87405 Za sutra ponavljam tiket
Federer pobeda i manje od 28.5
Novak pobeda i manje od 35.5
Sad ovde jedino Fedeks ima laki mec dosta i ogra opusteno i bude 29 kao sto on zna..isto Novak nije bas u sjajnoj formi ali ocekujem da odigra maksimalno sutra jer mladi Cang je opasan..idem sa nekim manjim ulogom kvota 4.5
By Chief
#88178 Za sutra probam
Mertrens 3 00 kvota
Igra predobro super bekhend bez izgubljenog seta na turniru i vredi probati ovu kvotu.
Edmund 3.40
Imao je laksi mec od Cilica i u dobroj formi ovde igram pre svega jer ima bolji ritern od Cilica i bolji bekhend ..vredi probati
By Rudy5
#93869 Dimitrov-Rublev(+3.5) 2
Karlović-Querrey(-10.5+) 2
Mannarino-Menendez 1
Thiem-Pella 1
Anderson-Tiafoe 1

Odlican dan za tenis. Bas su se parovi 1/4 posložili. Nisam pisao par miseci na tenis temi al ovo sam jednostavno morao. Steta je ne odnijeti pare danas... idemo redom.

Dimitrov ima problema s ramenom a i opcenito lošije se dosta kreće tako da su dosta upitni bili mecevi protiv Sugite i Krajinovica gdje se u oba meca izvukao no danas ce to tesko ici a moguća je i eventualna predaja. Rublev je strasan potencijal , udarač. Vrlo snažno i ravno udara po forhendu i bekendu , na servisu jos treba raditi , uglavnom iz godine u godinu napreduje sve vise tako da je ulazak u probrano drustvo jako blizu. Odlicno mu odgovora dvorana u Rotterdamu, protiv dzumhura je odigrao top3 mec na turniru , stvarno fantastičan mec i u odličnoj je formi tako da bi cak mislim mogao dobiti po koef 2.75
Karlo i debeli Sam vise od 10.5 gemova u prvom setu.. sudar dva odlicna servera, dosad na turniru u New Yorku(podloga je crne boje, rade neki eksperiment i prvi se put održava turnir ovdje kao zamjena mislim za Memphis) niko jos nije izgubio servis, podloga je odlicna za servere tako da ne bi smjelo biti problema oko servisa bar u prvom setu
Mannarino je zicer, ovi Menendez-Maceiras je jedno od većih spadala koje sam vidio u top150, lik je imao nevjerojatnu srecu protiv Johnsona jer je gubio 2-5 u odlučujućem setu te 3-6 u tie breaku, spasio 5 mec lopti, iduće kolo dobio Chardyja jedva koji je van svake forme ,mislim da mu je ovo tek 4 pobjeda na ATP turniru , doslovno nema udarca kojim bi ugrozio Mannarina, iako ne volim Adriana i njegov stil igre , on ovakve lazne igrace redovito dobiva.
Domimic Thiem.. sta rec o ovom igraču a da se ne raspisem jedno 2 sata? Vjerojatno igrac s najnižim IQ u top100 tenisaca, lik doslovno slabo koristi mozak tokom mečeva, ako ne ide plan A( lupanje po forhendu i bekendu do besvijesti) nema drugog plana i pisi propalo. Nevjerojatan je talent s razornim udarcima, top igrac , zemlja mu je omiljena podloga i kad Rafa ne osvoji Roland Garros sigurno ce ga Thiem uzeti al o tom drugom prilikom . Odgovaraju mu uvjeti ovde, zemlja je , tu ima dovoljno prostora da se namješta na udarce i tu se malo sta pita Pellu koji zna odigrati vrhunski mec svako par mjeseci.
Anderson je svakako favorit danas. Radi se o visokom Južnoafričkom igraču koji je daleko najbolji na svom kontinentu. Zaštitni znak mu je odlican servis a i forhend je vrlo vazan u njegovoj igri. Tiafoe vazi za velikog talenta.. tipični američki igrac s koledža Servis i Forhend , vrlo je eksplozivan i tek je napunio 20 godina u siječnju . Imao je problema s Kordom i Selom na turniru tako da bi klempavi Kevin to trebao rješiti uz jedan set u tie breaku i na iskustvo.

To je to. Samo mala napomena za ostale parove, nije los tip Delbonis-Garcia Lopez 2 jer je Delbo u kriminalnoj formi i dosta se muci sto se odrazilo na njegovo samopouzdanje dok je sa druge strane dosta iskusni i stari lisac GGL , Schwartzman bi mogao dobiti Bedenea isto jer igraju ma zemlji i to u svom rodnom gradu di ima odličnu podršku i sjajno je odigrao protiv neugodnog Bellucija al nekako ne mogu ozbiljno shvatiti lika koji ima 1.70 cm iako je jedan od najvecih boraca na Touru. Uglavnom onih 5 parova gori su mi odlični , ova dva su samo neke smjernice , nista drugo