Nogomet, tenis, rukomet i sve ostalo
By pennyHardway
GoldFire5 wrote:Admine mozda tema za rukomet europsko sutra pocinje :D

ako ne tema dajte bar koji link koga pratiti na facebooka ili negdje ko prati rukomet. Igracu u rukometu su jos isplatniji od kosarkasa tako da ce biti extra parova pogotovo prve utakmice dok jos kladare ne znaju kako stvari stoje.
By GoldFire5
#84915 Pa to. Ja sam trenirao dugo rukomet i znam dosta stvari ali ozljeda me sjebala tak sam i prestao. Nacemo nesto ali svjetsko kad je bilo kod nas tu smo sr ja i frend oparili bolesno. To igram uvijeku. Treba pitat ljudi tu na forumu mozda ima neko vise iskustva ili znanja nesto da uspijem refat nakon ovog ludackog nba hahahah :lol:
By GoldFire5
#84918 https://imgur.com/a/zqMe8
Nesto se ce odigrat smijesne su kvote 3.5 cupic na prvenstvima mu bude 5 6 7 i zlatko na 2.5 i on bude 5 6 vori 1.5 to moram odigrat da ga jebes i cindric je jako dobar postao sad kak ce bit u repki nzm 3.5 za njega nis mislim da su jako nise margine jer je prva tekma :lol:
Edit: Duvnjak se tek oporavio od ozljede i nece se sigurno odma forsirat 100% njega mozda under upocetku i cindric vise i karacic vise 1.5 jer ce imat malo vise minuta neg da je duvnjak 100%, rekao je da ce mu koja tekma trebat malo da se vrati
By GoldFire5
#85011 Ha cupic ili strlek rekao bi cupic prije on uvijek puca
Ja cu danas cindrica 3.5 duvnjak na restrikcijama ce bit a ci dric je u odlicnoj formi. Ako hrvatska danas bude igrala 3 2 1 obranu s vorijem na jedinici srbija dobiva. Pogotovo desna strana obrane je u kurcu. Ima netko da prati srbiju u rukometu koju obranu oni igraju. Di si izvukao tu dvojicu :lol:
By 19bruno98
#85016 Danas na Hrv-Srb mi se horvat ili cupic cine najsigurniji, ne znam tko ce vise uzimat minuta, ali njih dvojica uzimaju sedmerce, a njih ce biti sigurno dosta jer ce ovo biti vise tuča nego utakmica, tako da od njih mislim da cu uzet cupica jer se nadam da ce on uzeti vise minuta i sedmeraca
By UcenikBGD
19bruno98 wrote:Danas na Hrv-Srb mi se horvat ili cupic cine najsigurniji, ne znam tko ce vise uzimat minuta, ali njih dvojica uzimaju sedmerce, a njih ce biti sigurno dosta jer ce ovo biti vise tuča nego utakmica, tako da od njih mislim da cu uzet cupica jer se nadam da ce on uzeti vise minuta i sedmeraca

Kakva crna tuča??!! Pa mi nemamo pojma o rukometu ( mislim Srbija ) ne znam da li 5% ljudi prati rukomet u Srbiji, mislim da i nemamo klubove ili su amaterski, nešto bzvze, Hrvatska ima da nas isprepuca jedno 15tak razlike minimum,negde sam video hendikep 4,5 i kvota 1,85! Mislim da je to poklon Veka, ja ne mogu da igram, jer uvek navijam protiv Hrvatske i kad igraju protiv Zibambvea i pre bi odseko ruku nego upisao tip na pobedu hrvata, ali realno u Rukometu Hrvati stalno osvajaju medalje a Srbija posle Peruničića, Škrbića i ostalih ne znam dal je ikad i igrala na nekom prvenstvu, osim ono skorije u Bg kad su nas pustili da uđemo u Finale!!

Realno dvocifrena razlika za domaće, ionako jedva čekaju da nas ponize i istamburaju ko kante!
By UcenikBGD
GoldFire5 wrote:Ha cupic ili strlek rekao bi cupic prije on uvijek puca
Ja cu danas cindrica 3.5 duvnjak na restrikcijama ce bit a ci dric je u odlicnoj formi. Ako hrvatska danas bude igrala 3 2 1 obranu s vorijem na jedinici srbija dobiva. Pogotovo desna strana obrane je u kurcu. Ima netko da prati srbiju u rukometu koju obranu oni igraju. Di si izvukao tu dvojicu :lol:

Srbija da dobije u gostima Hrvatsku u rukometu??!! Pa to je nemoguć događaj! Nije to vaterpolo ili košarka, u rukometu ja ne znam nijednog igrača koji igra za Srbiju, možda jedan koji je igrao za Hrvate pa prešao kod nas, bilo juče nešto o njemu na tv, inače garantujem da niko na forumu ovde iz Srbije ne zna nijednog našeg igrača a kamoli koju odbranu igramo?! :mrgreen:
By GoldFire5
UcenikBGD wrote:
19bruno98 wrote:Danas na Hrv-Srb mi se horvat ili cupic cine najsigurniji, ne znam tko ce vise uzimat minuta, ali njih dvojica uzimaju sedmerce, a njih ce biti sigurno dosta jer ce ovo biti vise tuča nego utakmica, tako da od njih mislim da cu uzet cupica jer se nadam da ce on uzeti vise minuta i sedmeraca

Kakva crna tuča??!! Pa mi nemamo pojma o rukometu ( mislim Srbija ) ne znam da li 5% ljudi prati rukomet u Srbiji, mislim da i nemamo klubove ili su amaterski, nešto bzvze, Hrvatska ima da nas isprepuca jedno 15tak razlike minimum,negde sam video hendikep 4,5 i kvota 1,85! Mislim da je to poklon Veka, ja ne mogu da igram, jer uvek navijam protiv Hrvatske i kad igraju protiv Zibambvea i pre bi odseko ruku nego upisao tip na pobedu hrvata, ali realno u Rukometu Hrvati stalno osvajaju medalje a Srbija posle Peruničića, Škrbića i ostalih ne znam dal je ikad i igrala na nekom prvenstvu, osim ono skorije u Bg kad su nas pustili da uđemo u Finale!!

Realno dvocifrena razlika za domaće, ionako jedva čekaju da nas ponize i istamburaju ko kante!

Ja sam iz hrv i pratim rukomet godinama. Trenirao sam i vjeruj teze mi je igrat doma nego u gostima, je doma smo ali to ti je kao da imas 5kg na glavi. Iskreno ne mislim da cemo vas bas ubit bit ce tijesna tekma. Zato jer su mijenjali susstav obrane niti nam je kad islo niti sad ide. Duvnjak nije 100 sa vorijem na 1 to nikak nece ic. Imate nenadic odlican je i vanjska linija liga vam je bundes liga niste tako losi brzi ste u tranziciji a to najvise neodgovara hrvatskoj jer smo tu najlosiji i uvijek primali golova. Doveo je vorija kao da dirka gledam na terenu to je jos usporilo sve desna strane obrane u kurcu.
Ja sam upravo odigrao
Cindric 3.5+
Cupic 4.5+
Dordic 3.5+

Edit: ne mora to biti mjerilo imas najjacu njemacku bundes ligu a njemacka malo se poboljsala proslo prvenatvo al prije toga ih nije bilo. A hrv kao u vrhu smo uvijek a liga nam je srednja zalost
Last edited by GoldFire5 on 12 Jan 2018, 14:53, edited 2 times in total.