Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Jackthetriper16
UcenikBGD wrote:
GoldFire5 wrote:Ha cupic ili strlek rekao bi cupic prije on uvijek puca
Ja cu danas cindrica 3.5 duvnjak na restrikcijama ce bit a ci dric je u odlicnoj formi. Ako hrvatska danas bude igrala 3 2 1 obranu s vorijem na jedinici srbija dobiva. Pogotovo desna strana obrane je u kurcu. Ima netko da prati srbiju u rukometu koju obranu oni igraju. Di si izvukao tu dvojicu :lol:

Srbija da dobije u gostima Hrvatsku u rukometu??!! Pa to je nemoguć događaj! Nije to vaterpolo ili košarka, u rukometu ja ne znam nijednog igrača koji igra za Srbiju, možda jedan koji je igrao za Hrvate pa prešao kod nas, bilo juče nešto o njemu na tv, inače garantujem da niko na forumu ovde iz Srbije ne zna nijednog našeg igrača a kamoli koju odbranu igramo?! :mrgreen:

Ja znam ove starije malo,Vujin,Rnic,Nenadic,Sesum,Stojkovic,Markovic,Beljanski,od mladjih Zelenovic,Marsenic,golman Milic,ostale stvarno ne znam.
By 19bruno98
UcenikBGD wrote:
19bruno98 wrote:Danas na Hrv-Srb mi se horvat ili cupic cine najsigurniji, ne znam tko ce vise uzimat minuta, ali njih dvojica uzimaju sedmerce, a njih ce biti sigurno dosta jer ce ovo biti vise tuča nego utakmica, tako da od njih mislim da cu uzet cupica jer se nadam da ce on uzeti vise minuta i sedmeraca

Kakva crna tuča??!! Pa mi nemamo pojma o rukometu ( mislim Srbija ) ne znam da li 5% ljudi prati rukomet u Srbiji, mislim da i nemamo klubove ili su amaterski, nešto bzvze, Hrvatska ima da nas isprepuca jedno 15tak razlike minimum,negde sam video hendikep 4,5 i kvota 1,85! Mislim da je to poklon Veka, ja ne mogu da igram, jer uvek navijam protiv Hrvatske i kad igraju protiv Zibambvea i pre bi odseko ruku nego upisao tip na pobedu hrvata, ali realno u Rukometu Hrvati stalno osvajaju medalje a Srbija posle Peruničića, Škrbića i ostalih ne znam dal je ikad i igrala na nekom prvenstvu, osim ono skorije u Bg kad su nas pustili da uđemo u Finale!!

Realno dvocifrena razlika za domaće, ionako jedva čekaju da nas ponize i istamburaju ko kante!

Mislim na to sto ce vjerovatno biti provokacija s tribina, kao sto je bilo kod vas na prvenstvu, te jos pokoje upitno iskljucenje i eto nervoznih igraca gdje dolazi do raznih konflikta, ne mora biti tako ali tako ocekujem, jer izmedu Hrv i Srb uvijek bude tako,a i ne ocekujem laku predaju Srba i oni imaju svoje sanse, pogotovo jer je Hrv uvijek u otvaranju losija
By zg0011
#85028 Definitivno ne može bolje otvaranje prvenstva. Ovakve utakmice su uvijek nešto vise od same tekme. Zato bih probao hendi -5,5 na kvotu 2,20. Istina je da nas Hrvate na otvaranjima ide nešto sporije, ali Msm da uz punu arenu i našeg šestog igrača navijače to bude prošlo.
Od igrača hmm neznam kakva je situacija sa kopljarom. Čovjek u ponudi 1,5. Neznam dal je to ikad bilo. Uzeo bi ga vise! Stepko je dobar Al imam osjećaj da će past pod pritiskom i da ćemo vise vidjet puno iskusnijeg marka sto u obrani sto u napadu. Krila su nam najjača strana tako da to je 50:50 kog uzet. Strleka Il cupica. Oba imaju value
Sa utakmice Francuska-Norveška mi se sviđa Remili 2,5 vise. Desni vanjski ubojit šut ima, ima i dosta ovlasti u napadu, definitivno vrijedi probat.
By Szabalala
#85039 Pozdrav, novi sam ovdje. Odavno pratim nba tipove, al sam se registrovao zbog rukometa . Rukomet je odličan za kladionicu, pogotovo igrači under/over

Moj izbor je Luka Cindrić over 3.5 jer je u odličnoj formi , a i prvi je meč tako da je margina spuštena pa bi trebalo iskoristiti.
Mahe over 3.5
Karabatić under 5.5 - Nikola se nikad ne troši na otvaranju, ali je opet gadno njega igrati under.
Ekberg over 4.5 ovo mora proći
By LaVine
#85049 Horvat 2.5 vise ---WIN
Kopljar 1.5 vise --- lost
Djeluju bas male granice
Duvnjak 4.5 manje --- WIN
Povreda i duboka zona 321 na njemu,a izasao iz povrede sto bi se forsirao
Karabatic 4.5 manje --- WIN
Igra na vrh gasa kao i Francuska na startu a bice brza utakmica jer Norvezani ne zanju bez tako, a on je u takvim utakmicama za razigravanje i cuvanje snage, jedino ako zakusti on ce isforsirati na kraju.
Abalo 2.5 vise --- WIN
E u ovakvoj utakmici on ce istrcati najmanje 3 kontre i plus ulazi sa krila, moze sam da se izbori za poziciju, brzi je od svih, skace sa krila do linije penala :D Ovo je najsigurniji par samo da nema kakve restrikcije ;)
54.5 je velika granica za Hrvatska Srbija jer ce se tu igrati ubitacne odbrane i ne nesto prebry rukomet, ili Hrvatska manje od 29.5. --- WIN
Last edited by LaVine on 12 Jan 2018, 23:12, edited 3 times in total.
By pennyHardway
#85050 Daj pisite koja kladionica, ne moze samo mahe 3.5 , karabatic 5.5 . evo ja pretrazio sve nema nigdje karabate 5.5

Mahe preko 2.5 hrvatska lutrija 90% siguran par, igra puno vise nego prije plus sedmerci

myrhol preko 2.5 lutrija,premier, covjek uzima mnogo suteva i u velikoj je formi. norvezani igraju brz rukomet sa puno golova ovo ide preko vrlo vjerovatno nekako mi je 4.0 realna granica ovdje isto kao i Maheu.

Cupic preko 3,5 premier super par bice gruba igra domacinu puno sedmeraca i cupic prvi suta sedmerac i nastavlja dok pogadja ako fuli tek onda Strlek puca.
By LaVine
#85051 Bozovic 2.5 vise --- WIN
Ima pracku u rukama i uzima dosta suteva, Bjelorusija je prosjecna ekipa gledao sam ih protiv Cg i nije neka narocito agresivna odbrana

Nemojte da se zalecete ovo je ono sto znam o ovim igracima,a kakvo je trenutno stanje u ekipama nisam pratio. :roll:
Last edited by LaVine on 12 Jan 2018, 23:13, edited 1 time in total.