Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By pennyHardway
LaVine wrote:Po mom misljenju pogresno povlacenje para :o
Spanija je trenutno kvalitetnija i u boljoj formi.Sloveci su ih dobili na jaku odbranu na sredini zatvorivsi im bekove i liniju sto Svedska ne moze utaditi jer nemaju te tipove igraca.Ako krenu sa brzom igrom i tu su Spanci u prednoati radi izuzetne tranzicije iz odbrane u napad.Golmani im jesu vrhunski ali Palicka je bolji sa krila, Apelgrin je slab sa krila ali vrhunski sa 9 i 6 metara.Spanci ce vjerovatno napade koristiti bas zavisno od toga ko je na golu.Sada cak ni na golu nemaju pfednost jer je dosao Sterbik.Sa krilom na desnom beku se ipak ne moze u finalu jer je to u polufinalu bilo iznenadjenje, a veceras ce biti zatvoreni ti lagani prolazi.Lagergren ce tu mnogo nedostajati.
Sterbik ce ti biti velika prepreka i za Ekberga em sa krila em sto.fantasticno brani sedmerce.Spanci solidno zatvaraju krila i jos on nije u nekoj formi na ovom prvenstvu i ima dosta promasenih ulaza sa krila.
Sto se tice Hansena i Laugea.Lauge je u ovakvim utakmicama prva opcija, Dok.Hansen bas i ne forsira na gol.vec prvenstveno razigrava.Ide na zonu i ceka d ga udvoje bas da bi dobio situaciju za asistenciju Laugeu ili.na liniju.Hansen mnogo ovisi od sedmeraca koje odlicno izvodi ali iz igre mislim da ce nece nadavati golova.Sto se tice Remilija ni tu nisam siguran jer je Mem proslu utakmicu igrao.katastrofalno, a Danci najvise pucaju bas sa pozicije desnog beka i meni je Remili najblizi overu, mada ce vjerovatno obojica u over.

Drug. Mem se povredio i izvan trupe je. Umjesto njega u timu je Afgour. Ovi sto su igrali Zaccrisona preko 2.5 1.85 kvota slazem se da je jako povljno i vjerovatno najbolji tip danas. Momak sad poslije silni povreda kod Sveda igra non stop i puca mnogo vise.
By pennyHardway
#89159 Za Dansku pocinju

Green, Casper U, Mensah, Lauge, Kirkeløkke, Lindberg og Zachariassen.

Lass Svan ispod 3.5 gola i Lindberg preko 1.5 gola su sad jako povoljni jer ce forsirati Lindberga danas a ne Svana. Hansen pocinje sa klupe ali pucat ce sedmerce sve tako da ne dirajte njega.
By LaVine
#89167 E sada finale, da zavrsimo ovo.prvestvo trijumfalno ;)
Izabrao sam 1 ekstra singl, jedan malo pojacan i jedan obican :D
Najaci singl na prvenstvu mi je igrac kojeg sam najvise puta odigrao under, a veceras ce biti over.

Gurbindo 2.5 vise SINGL kvota 2.00

Igrao sam ga undere protiv ekipa koje su sa visokim i jakim bekovima, a veceras je potpuno druga prica.On rijetko koristi sut preko bloka i ide na prolaze kroz zonu.Svedska sve golove prima bas sa desne strane jer im uvjek puca zona izmedju beka i halfa i krila sto je na najbolji nacin koristio Lauge na prosloj utakmici i prelazio sa srednjen na desnog beka sto je njegiva kontra strana ali je svako zabadanje zavrsilo bas tim ne spajanjem gdje je on prolazi i bez kontakta i zavrsavao napade.Od svojih 11 golova mislim da im je dao 6 ili 7 sa pozicije desnog beka.Gurbindo je najbolji odbrambeni igrac Spanije, au napadu dijeli.minutazu sa Dusebajevim ali.postoji jedna vazna caka za njegovu minutazu.Kada je Spanija na strani gdje je njegovo mjesto suptotno od klupe, radi daljine za izmjenu on ima sigurno jedno cijelo poluvrijeme.U drugom kada je blizi odigra mozda jedno 10 minuta isto u napadu.Ceato istrcava kontru i polukontru i pri brzom centru zna da u naletu proleti kroz odbranu.Na prvestvu igra bolje od Dusebajeva i veceras me ne bi cudilo da odigra i 50 minuta jer je korisniji na obije strane.Kod igraca vise imaju i neke akcije gdje on zavrsava.Sutira medju noge sto Svedjani najgore brane.Ma ovdje me sve navodi na over, sto bi u preferansu rekli ako imas 3 rezona moras da pratis :D

Gottfridson 3.5 vise 1.85

Bez Lagergrena on ce bas morati da forsira.Spanci mnogo golova primaju sa pivota tako da mi je i Nielsen over na 1.5 ali.mrzim kvotu 1.6 i igrao sam ga na tiketu.Gottfridson je prodoran i vuce do kraja, a sa Spanskom odbranom ce to moci da koristi posebno kada izadju duboko gdje ce mu.ostajati doata proatora.

Canellas 1.5 manje 1.85

Usporen je i nema sanse da moze proci ili slobodno sutnuti jer ce biti fanaticne odbrane.
Navescu samo Vujovicevu izjavu na tajm autu protiv Spanije " Ako ti Canelas da gol ubicu tebe pa sebe, on je odavno mrtav" hahahaha

I Sole mi je za vise na toj strani au Svedjani bas slabiji.Remili vise jer mislim da ce danas on imati vecu minutazu, a Danci su tu najslabiji.
Svidja mi se jos Nielsen jer Spanci lose zatvaraju pivote.
Ne znam zasto Jepson nije igrao zadnju utakmicu inace bi mi.on bio fiks u rangu sa Gurbindom.
E to je to od mene za ovo prvestvo, zaradilo se super i nadam se da cemo ga veceras zavrsiti sa i reci, nije bilo super, bilo je EKSTRA ;)
By LaVine
kokodril wrote:lauge over 4,5
Remili over 4,5
jel su to dva najbolja para za prvu utakmicu

Koji Remili 4.5, meni je Remili 2.5 granica :shock:
By kokodril
LaVine wrote:
kokodril wrote:lauge over 4,5
Remili over 4,5
jel su to dva najbolja para za prvu utakmicu

Koji Remili 4.5, meni je Remili 2.5 granica :shock:

da 2,5 krivo sam prepisao
By LaVine
#89173 Lauge na Francusku odbranu, nisam htio.da se kockam jer ne znam koliko se iscrpio u prosloj utakmici.Igrao je takoreci sam i to do zadnjeg atoma snage.Ne lezi njemu bas odbrana Francuza ali moze on dati svakome 5 golova.