Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By berobevanda
#117620 Evo odmah za veceras...
Troicki-otto -1 1.60

Troicki je zvucno ime kojeg jednostavno nije htjelo u 2018 godini.. malo povrede mall losija forma i eto ga. Al krece nova sezona i vec je odigro jedan mec kojega je bez problema rekao bi lakse od ocekivanog dobio.. ako ponovi i priblizno igru iz prvog kola dobija bez problema.
By Agronom
#117621 Vise smernica nego tip... Petra Kvitova nikada poznata po dobrim rezultatima u Australiji... jutros ni ona ne zna kako je dobila mec, katastrofalan mec, iznenadjen sam sto je favorit protiv estonke. Na manji ulog probati na estonku, oko 2 kvota manje vise svuda
By marac1000
#117622 Evo od mene jedan nocni

Lestienne C. - Vukic A. 1 1.65 1:50h
Wozniacki C. - Siegemund L. 1 1.5 1:15h
Uz to sam vezao na live-u pobjedu Songa da koef bude 3.

Lestienne je po meni puno kvalitetniji i bolji igrac, ovaj koeficijent bi bio manji, ali se igra u Australiji gdje je Vukic domaci i moze ga publika pogurati i to je jedina mana ovog tipa, ali po ovoj kvoti i razlici u kvaliteti moram to uzet.

Wozniacki meni jedna od najdrazih ali i najljepsih igracica koja me rijetko kad iznevjeri. Siegemund je lucky loser koja je dobila drugi priliku, a izgubila je mlade kanadanke koja je bila preokrenula mec u svoju korist.
By Szabalala
#117624 CHALLENGER MUŠKARCI - SINGL: Noumea (Nova Kaledonija)
M. Ymer - N. Milojević - 1 [ 1.70 ]

Ymer ga je nedavno dobio poprilično lagano sa 2:0 u setovima. Mislio sam da će kvota biti niža, ali ovdje moram igrati na Ymera. Jučer je pobijedio meč u 3 seta , dok je Milojević zadnji meč odigrao upravo protiv Ymera prije skoro 2 mjeseca. Ymer mnogo iskusniji igrač na čelendžerima, sa mnogo više odigranih mečeva od Milojevića, iako je mlađi 3 godine od Milojevića, s toga mislim da ovdje ne bi trebalo biti većih problema za šveđanina

WTA - SINGL: Shenzhen (Kina)
Niculescu - Kr. Pliskova - 1 [ 1.55 ]

Niculescu kao kvalifikant igra fantastičan turnir u Shenzhenu. Jučer za samo sat vremena razbila 4.nositelja turnira Ostapenko sa 6:0 6:2. Prije toga pobijedila Hibino prepustivši joj samo 4 gema. Pliskova igra toplo-hladno, u padu je forme ali opet je ne bih olako otpisao iako tipujem na Niculescu. Možda probati i sa over gemovima jer očekujem gutav meč:)

WTA - SINGL: Brisbane (Australija)
Kontaveit A. - Kvitova P. - 1 [ 2.10]

Kontaveit za manje od sat vremena sa 6:0 u prvom setu i 6:3 u drugom razbila nimalo naivnu Suarez Navarro, dok se Kvitova patila u 3 seta, čak 2 tie breaka i nekako uspjela da prođe Collins. Kvitova možda jeste favorit zbog "imena" ali nikako ne bih otpisivao Kontaveit, na ovu kvotu ovo moram odigrati.

Sretno :D
By RussellWestbrook
#117685 Bravo za ymera ispratio sam ga i ja,i on i brat su najavljivani kao veliki talenti al ne igraju ni priblizno dobro kako se ocekivalo
A zenski tenis i slabo pratim i slabo igram,nema igracice koja je konstantna,jedan turnir uzme titulu a onda naredna dva ne moze proci ni 2 kola
By Szabalala
#117691 ATP - SINGL: Doha (Katar)

Marterer - Herbert - 2 [ 1.75]

Herbert mnogo ozbiljniji igrač koji je iz turnira izbacio drugog nositelja Thiema sa 2:0 u setovima. Marterer kvalifikant koji je u prošlom meču rutinski slavio protiv sunarodnika Gojowczyka. Herbert favorit iako bi ovo moglo otići možda i u 3 seta, ali ću ipak izabrati dvicu na Francuza

ATP - SINGL: Doha (Katar)

Verdasco - Berdych - 2 [ 1.70 ]

Berdych mnogo bolji igrač na tvrdoj podlozi od Verdasca protiv kojeg ima skor 9-1
Verdasco izbacio Lorenzija koji je jako loš na tvrdoj podlozi dok je Tommy izbacio favoriziranog Kohlschriebera u 2 seta. Očekujem zanimljiv meč, a tipujem na Berdycha

ATP - SINGL: Doha (Katar)

Rublev - Basilashvili - ( -22,5+ ) over

Očekujem jako tvrd meč. Basiashvili nedavno strašno odigrao Peking gdje ga je u finalu porazio Delpo. Rublev next gen igrač koji može svakoga namučiti tako da mislim da ovaj meč mora ići u 3 seta, jer ne vidim da bi neko mogao slaviti bez izgubljenog seta
By Szabalala
RussellWestbrook wrote:Basilasvili je uzeo peking dobio je delpa u finalu mala ispravka

Da,da moja greška. Znam da je igrao fantastičan turnir

@ Mars200

Ja ću odigrati ovo, jer mislim da je Herbert ozbiljniji igrač od Marterera, dok je Berdych najbolje mečeve igrao na tvrdoj podlozi. Jučer je bio podcijenjen protiv Kohlschriebera čak 2.45 je kv na njemu bila, a dobio ga u 2 seta.

.