Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Szabalala
#117695 Bournemouth - Watford - 1 [ 2.65 ]

Bour simpatična ekipa koja je mnogo opasnija na domaćem terenu. Nakon 2 debakla od Spursa i Uniteda očekujem pobjedu i prekid crne serije.
West Ham - Brighton - 1 [ 2.00 ]

Brighton očajan na gostovanjima, čudi me ovoliki koeficijent na WHU. Brighton tipična domaćinska ekipa koja se fokusira na domaće utakmice a u gostima šta urade urade. Nakon poraza od Burnleya u gostima i Watforda kod kuće vrijeme je za 3 boda čekićarima. Arnautović se vratio u tim tako da je to veliko pojačanje za WHU.
By Jeffrey
#117715 ManCity-FC Liverpool over 2,5 gola stake 10/10 (100e) Wwin 1.65 (bila 1.55 pa 1.7 sad 1.65, b365 bila 1.55 pa 1.6 pa 1.65 pa 1.61)
- inače sam na ovo ušao i jače od ovog stake a zašto, moram uzet ovaj pik, prije svega što su to momčadi koje preferiraju napadačku igru, kod Kloppa se sve zna godinama je trener koji voli izrazito napadački nogomet, na gol više, dok je bio u dortmundu a takav je i u LIV, okomit nogomet na gol, imaju odlične igrače prema naprijed dok im obrana igra toplo hladno, Lovren i Vandijk znaju zakuhati tako da sam siguran da će tako biti i sutra
City ekipa pod Pep koji voli ima posjed lopte, i koji također teži napadačkoj igri, jedino Pep zna malo taktizirati kod vodstva (što Klop ne radi) pa znaju umrtviti igru ali to sutra neće biti . Posljednji rezultati govore u prilog piku, napadači su izrazito raspoloženi, od zadnjih 5 tekmi oba kluba samo su po jednom ostali ispod ove margine kada je palo 2 gola, City izgubio od chelsea 2-0, iako su tu imali x mrtvaca, i LIv koji je u gostima dobijo Wolv 0-2 i tu je trebalo biti bar još 2 gola, ...
Vjerujem u ovaj pik jako , jer radi se o dvije najbolje napadačke ekipe u ligi, istina da i malo primaju ali tu statistika nije mjerodavna jer LIV daje protivnicima dosta prilika za gol ali ne iskoriste, tako da oba daju gol, over 2,5 over 3,5 su sve opcije idealne sa ove tekme.
By Kyrie94
#117716 Sve to stoji da igraju napadacki ali mislin da ce uc u ovu utakmicu obe ekipe kao i u proslu kad su ostali 0 0, a to znaci s velikim oprezom. Liverpool ima veliku bodovnu prednost i nece jurit posto poto po gol, dok ce guardiola takoder cekat i tek u 2.pol pojacat tempo. Ja sam uzeo prvo pol X
By Jeffrey
Kyrie94 wrote:Sve to stoji da igraju napadacki ali mislin da ce uc u ovu utakmicu obe ekipe kao i u proslu kad su ostali 0 0, a to znaci s velikim oprezom. Liverpool ima veliku bodovnu prednost i nece jurit posto poto po gol, dok ce guardiola takoder cekat i tek u 2.pol pojacat tempo. Ja sam uzeo prvo pol X

Garantiram ti da Klop neće se postaviti sa oprezom, igrat će mu ofenzivniji sastav ( po meni isti kao i sa arsenalom)nije njegov to đir, a kod City (aguero, sterling, mahrez) golovi u najavi
By rovac
#118165 ja i kad imam “dojavu” ne igram stake 10/10 :lol:
ali zato ću večeras odigrati pobjedu Liverpoola @3.50 stake 4/10...
trenutna forma + pritisak na sitiju + liverpool sa lošijom momčadi od ovosezonske igrao bolji nogomet u zadnjim međusobnim susretima + obrana redsa = rezultat 0:1 ili 0:2 ...nadam se da neće ostati 0:0 :lol:

.