Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Jeffrey
#120071 Na kartone se kladim od kada postoje, i radim jeben plus na kartonima, i netrebam savjete i sugestije za kartone od nikoga, tko hoce neka igra tko nece neka udari under i posta mi listic, ne garantiram da ce ovo proci ali iznio sam razloge, znaci tko hoce neka igra tko ne ne, druga stvar Carlosu Del Cerro Grande prosjek mu je za spa ligu 5.34 kako sam napisao, znaci do sada sudio 144 meca u spa 734 zuta i 35 crvena, inace do sada sudio sevilli 20 meceva 56z 1c, bilbau 19 puta sudio 41z 3c
lp
By treca smena
#120077 Los ti podatak a ti se ljuti koliko hoces a nemas razloga za to, nemoj biti sujetan.

La Liga 125 meceva 5.2 kartona po mecu 28 crvenih 31 penal
Copa del REY 18 meceva 4.4 kartona 6 crvenih i 5 penala
Super kup 1 mec 6 kartona i jedan penal

Sa svim utakmicama kao i sa utakmica UEFA koje sudi ima prosek 4.96 zutih i 0.22 crvena po mecu.

Druga stvar ako ne trebas savete nemoj ih ni drugima deliti, ali opet kazem kako si ti izneo podatke i tip koji je odlican jer ne bih ni primetio jer je kup, ja sam se samo nadovezao i nista vise.
By Jeffrey
treca smena wrote:Los ti podatak a ti se ljuti koliko hoces a nemas razloga za to, nemoj biti sujetan.

Sa svim utakmicama kao i sa utakmica UEFA koje sudi ima prosek 4.96 zutih i 0.22 crvena po mecu.

Druga stvar ako ne trebas savete nemoj ih ni drugima deliti, ali opet kazem kako si ti izneo podatke i tip koji je odlican jer ne bih ni primetio jer je kup, ja sam se samo nadovezao i nista vise.

pogledaj ti malo na stranici whoscored , pa se cujemo, a radi se o najpreciznijoj stranici
By Jeffrey
#120091 a sto se tice savjeta naravno da ne trebam, pogotovo u sportu gdje godinama pravim extra profit, i sta trebam savjet tu nekoga koji ce reci under, pricat mi bajke a nije stavio centa na under, ne pricam to za tebe vec za vecinu, tako je i sa NBA itd., ja volim kad me netko argumentira sa uplatom, i kaze evo ja tvrdim suprotno o tebe i postam uplatu to je ok, a ne netko ce tvrditi suprotno od mene a nigdje uplate, ako pogodi bit ce kurcenje jesam ti rekao , a kad ga pitas zasto nisi igrao a nisam. Kladenjem se bavim preko 20god., na profi razini sam preko 6god., vodim preciznu stats., i pravim plus vec godinama za odreden broj ljudi kojima dijelim, nemam vip i nikad necu imat, a ovdje podijelim pik da ako netko zeli poprati, da se proba naplatiti eto toliko lp
By treca smena
Jeffrey wrote:
treca smena wrote:Los ti podatak a ti se ljuti koliko hoces a nemas razloga za to, nemoj biti sujetan.

pogledaj ti malo na stranici whoscored , pa se cujemo, a radi se o najpreciznijoj stranici[/quote
Opet ti kazem a i nije bitno da je moj podatak tacan. Saberi takmicenje i dobijamo broj meceva o kojima ti pricas. Ja sam samo razlozio da vidis da je razlika izmedju Sampionata i Kupa.
Opet ti kazem nemoj biti sujetan ni ti ima razloga da se pravdas koliko si aktivan koliko se kladis kao ni polaganje racuna. Ti si stavio tip ja opet kazem da je odlican i da je margina na 4.5 primanjiva, alo moja samo neka bojaznost je ta da je u pitanju kup.
Inace drago mi je da postoje budale koje prate kornere i kartone jer sam i sam jedan od njih.
By UcenikBGD
Jeffrey wrote:Na kartone se kladim od kada postoje, i radim jeben plus na kartonima, i netrebam savjete i sugestije za kartone od nikoga, tko hoce neka igra tko nece neka udari under i posta mi listic, ne garantiram da ce ovo proci ali iznio sam razloge, znaci tko hoce neka igra tko ne ne, druga stvar Carlosu Del Cerro Grande prosjek mu je za spa ligu 5.34 kako sam napisao, znaci do sada sudio 144 meca u spa 734 zuta i 35 crvena, inace do sada sudio sevilli 20 meceva 56z 1c, bilbau 19 puta sudio 41z 3c
lp

Ja ću udariti under 5,5!!!
Veoma sam siguran da u prvom meču kupa neće biti 6
By UcenikBGD
treca smena wrote:@ Ucenik

Ja sam nasao marginu od 4,5 sto je svakako vise za plus ali nekao mi je bolje da sacekam vikend pa da lepo to odigram

I kao što to obično biva, višegolova nego kartona!!!
Lepo sad uhvatiš minus a za vikend pojuriš plus, lepo ste sugerisali ovom drndošu da je kup i da će biti manje kartona, ali lik je baš bio ljut i nadrndan, u fazonu ne trebam savete i sugestije u vezi kartona, jer prati 15 godina i te fore, i obično se ovako završi!!!
By yoldza
#120151 Koliko si ti delijo uzeo na ovim kartonima veceras e pa vidis on to uzme za 1 sat live kladjenja ili 10 min ako nisi isao jako...bio sam kod njega u grupi ,brutalno sta radi lik sa kartonima...mislim da vi na forumu pogotovo sto ne postavite tikete samo bezveze prdite ovde bez ikakve tezine i odogovornosti...ne kazem ima pogresan nacin ali realno ne da zna sta igra nego je doktor...eto morao sam ovo da napisem
By Jeffrey
yoldza wrote:Koliko si ti delijo uzeo na ovim kartonima veceras e pa vidis on to uzme za 1 sat live kladjenja ili 10 min ako nisi isao jako...bio sam kod njega u grupi ,brutalno sta radi lik sa kartonima...mislim da vi na forumu pogotovo sto ne postavite tikete samo bezveze prdite ovde bez ikakve tezine i odogovornosti...ne kazem ima pogresan nacin ali realno ne da zna sta igra nego je doktor...eto morao sam ovo da napisem

Yoldza brate ma opusteno, pad pad, ja idem dalje, mene to ne dira, bar ti znas ;)