Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Rovinjez
#123427 spomenuto je vec vecina toga sto sam danas imao u planu tako da samo malo ponovimo, svedska i hrvatska nebitna tekma i logicno namecu se golovi, uzeo sam drugo poluvrijeme over 27,5 kad se to otvori do kraja, narocito odvoji li se neko bit ce jos lakse zabijati, prva utakmica dana puno vaznija, spomenuti su vec sole i el ahmar, sole ima predivan turnir iza sebe i definitivno je ostavio najbolji dojam kod spanjolaca, penali su njegovi i neki gol iz igre bit ce dovoljno, el ahmar ce vjerujem dobar dio svojih golova dati s penala, granica je takva da mozda samo penali i budu trebali za prebaci ovo
By Jeffrey
#123529 Željko Musa manje 2.5 gola
stake 4/10 psk/volcano
-iz stožera kažu igrat će svi, tko j igro manje više itd., znači očekujem Kozine i Šipića dosta u igri tako da uzimam ovo
By V_K
#123540 @danielnba - Jbg nisam bio kraj mobitela dosad. Htio sam rec da ova tekma nema znacaj pa samim time svake analize padaju u vodu. Bio znalac ili ne ovo je po meni preskok. Ja sam uzeo hrvatsku za nesto sitno u kombinaciji ali vidim da ne lici na dobro. Izgleda da se svedima ipak igra.