Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By Vic_Mackey
#32049 Nisam skoro odigrao jedan cisto baseball tiket pa evo veceras raspalih sledece:

Pittsburgh - St. Louis 1
Cleveland - Houston 2
Minnesota - Detroit 1
LA Dodgers - Philadelphia (-1,5) H1
Seattle - LA Angels 2

.

Kratke analize:

Pittsburgh je odlican na domacem terenu dok je St.Louis kao Golden State u NBA-u kod kuce retko gube ali na strani nisu toliko mocni.

Houston je jaci tim i ocekujem osvetu za poraz od prosle noci a Cleveland ne blista na domacem terenu.

Minnesota i Detroit su tu negde s tim da Minnesota igra vrlo dobro na svom terenu s toga njima dajem prednost u ovom duelu.

Dodgersi su jednostavno jaci i verujem da ce samleti Philu ili ih barem dobiti s 2 razlike a obzirom da su ih prosle noci pobedili sa 5:0 mislim da tih 2 razlike nece biti problem.

LA Angelsi su bolji tim i solidni su na svom terenu dok je Seattle tako-tako na strani imaju polovican score 21-21.
By Vic_Mackey
#32052 New York - San Antonio 1
Chicago - Washington (-5,5) H1
Indiana - Tulsa 2
Gimnasia - Quimsa (-2,5) H1
Brasil - France 1
Serbia - Italy 1
Errani - Peer 1

Nakon 5-6 dana pauze odigrah i drugi tiket ovog vrelog i na polju punude za kladjenje suvog meseca.
By tony_kukoc
#45890 Wolfsburg-Gent zbroj žutih kartona 3,5 više 1,70 PSK
Evo jedan zanimljiv podatak za ovu utakmicu, sudi je Damir Skomina koji je lak na žutim kartonima i ne voli grubu mušku igru. Ova utakmica je sve samo ne riješena, Wolfsburg ima vodstvo od 3-2 i prednost domaćeg terena ali ja vjerujem da će se Gent ići potući danas i igrati na sve ili ništa jer je ovo za njih povijesni uspjeh i neće biti bez ispaljenog metka. Wolfsburg ionako ne briljira, morat će se i oni potruditi da prođu većeras, sve u svemu čeka nas uzbudljiva i prije svega borbena utakmica sa puno grubih startova i žutih kartona. Po meni je ovo poklon, ima u wwinu i margine 4,5 , 5,5 i 6,5 pa za malo hrabrije isplati se i to uzeti jer su koeficijenti odlični.
Sretno svima! ;)
By tony_kukoc
#45968 Chelsea-Psg 1 kvota 3.00
Ovo jednostavno moram uzeti po ovakvom koeficijentu. Chelsea mora pobijediti jer su izgubili u prvoj utakmici 2-1, po meni ima odličan kadar momčadi, igraju doma i jedino što im preostaje da izvuku sezonu je Liga prvaka. Svaka čast Psg-u ali realno nemaju oni takav ritam velikih utakmica u prvenstvu kao jedan Chelsea i mislim da večeras nemaju šanse. https://www.chelseafc.com/teams/first-team.html Jednostavno prejaka ekipa koja ne blista ove sezone ali ne sumnjam u njihovu pobjedu večeras.
Sretno svima! ;)
By jopa7
#51736 Roland Garros
Karlovic - Montanes / 1.set 9,5 vise @1,40
Isner - Millman / 1.set 9,5 vise @1,75
Muguruza - Schmiedlova / 1.set 9,5 manje @1,40
3,18

Karlovic - Montanes / 1.set 10,5 vise @2,10
Isner - Millman / 1.set 10,5 vise @3,00
6,30
By James Harden
#64718 Evo jedan zanimljiv podatak
St. Paulli danas igra dvije utk, prvo sa Kineskim Tijaninom od 12:30, a od 17:00 sa Baselom. Takodje rezervni tim St. Paullia igra prijateljski mec sa rezervnom ekipom Dortmunda. Mislim da oni nemaju toliki broj igraca da bi napravili tri ekipe za isti dan. Kvota na Basel je 1.77 i po meni je to siguran kec ko god da igra za Basel.