Nogomet, tenis, hokej, rukomet itd.
By stephen27
JoeJohnson7 wrote:Čeljadi što mislite o parovima Thiem-Querrey i Čilić-Johnson?

Thiem je izgledan kec nema sta, al posto je mala kvota probao bih da spojim sa vise gemova. Cilic vise gemova obojica imaju ubitacan servis, tvrda podloga. Srecno!
By Rudy5
#69422 Ima topik za tenis , ne slazem se za Thiema , prije bih probao dvicu na Querreya na mali ulog da se isprati jer Amerikanac igrat odlicno cijeli turnir i bas je usao u formu a Thiem je malo umoran i nije bas ubjedljiv na turniru . Za cilica najbolja oklada da nece dobiti vise od 4,5 jer Johnson odlicno servira a i Čilićev retern nije bog zna sta a i moze puno bolje od ovog sto trenutno prikazuje

Cilic-Johnson (4,5) 2 1,5
Thiem-Querrey (4,5) 2 1,5
By nogometas1992
#69924 Ja bi igrao Lowen pobijeda i Balogh 3,5 vise.

Lowenu ako zeli biti prvi u skupini mora pobijedit a ima sanse za to. Po imenima su jaca ekipa od madara.
Baloga igram vise jer je prvi izovdac sedmeraca i prvi desni vanjski. 4 gola nije puno a i u dobroj je formi sto se vidjelo protiv zagreba kada je zabio 8 golova
By BogdanovicMVP
#70290 evo neki narodni listic koji sam singliro, a i spojio naravno
Hrvatska-Francuska preko 20,5 golova bet365
Škrljevo-Šibenik +6.5 bet365
Juve-Porto 1 wwin
Hrvatska igra u Vukovaru u punom sastavu, ujedno je i otvaranje gradskog bazena i rasprodano je sve. Očekujem da počaste vukovarce jednom lijepom utakmicom sa puno golova. Mislio sam se između ovog i pobjede Hrvatske sa 9 ili više,ali ovo mi je sigurnije jer Francuzi vole igrat na puno golova.
Škrljevo zna igrati samo kod kuce, što isto vrijedi i za šibenik. Šibenik doma i vani su dva različita tima. Kad pogledam da je škrljevo zadnje 4 dobilo, od čega su Cedevita(većina prvotimaca odmarala,al opet...) i Zagreb solidni, ne vidim zašto bi šibenik dobio preko 7 razlike. Čak mislim da bi škrljevo moglo i do pobjede,ali idem na sigurnije opciju.
Juve je klasa za porto. Porto je loš ove sezone. Protiv Rome su se izvukli sa 2 crvena kartona, inače po meni nebi ni igrali ligu prvaka ove godine. Iza toga ih je dočekala najslabija skupina koju su prošli. Ali, kad dođe netko malo jači, oni nemaju šanse. Istina, u prvoj utakmici su rano ostali na 10 igrača, ali sam uvjeren da bi juve na kraju dobio i bez toga. Po postavama, juvi igraju svi osim chiellinija i mislim da će opet presudit kvaliteta. Puno jači se nebi dobro proveli u Torinu, pa ne vjerujem ni da će Porto.
By Lukica
#70404 Wawrinka - Thiem ug 22.5 Over (millennium) 1.80

Wawrinka zna da napravi dosta gresaka, sinoc se namucio s japancem u 3 seta. Na drugoj strani Thiem igra odlicno, Monfilsa lagano izbacio u 2 seta. Obojica su jako kvalitetni teniseri, mislim da ovde moze lagano do 3 seta, tesko da ce neko od njih pobediti u 2 seta, pa mi ovaj par izgleda jako dobro i na finoj je granici.
By Lukica
Lukica wrote:Wawrinka - Thiem ug 22.5 Over (millennium) 1.80

Wawrinka zna da napravi dosta gresaka, sinoc se namucio s japancem u 3 seta. Na drugoj strani Thiem igra odlicno, Monfilsa lagano izbacio u 2 seta. Obojica su jako kvalitetni teniseri, mislim da ovde moze lagano do 3 seta, tesko da ce neko od njih pobediti u 2 seta, pa mi ovaj par izgleda jako dobro i na finoj je granici.

Nikad lakse :D