Svjetsko prvenstvo 2018, tenis, rukomet i sve ostalo
By klasa 2027
vanpersie9 wrote:to je zato jer sam ja ispratio ovaj put.evala :D :D :D

Ma nije to do tebi ni do nikoga, jednostavno kad tad serija mora stati, pa kakva god igra bila. Prolazilo mi je ovdje na forumu 3-4 dana, a i prije toga su bila 3 prolaska, tako da sam samo čekao kad će doći do pada. A parovi su i danas bili po istoj šemi kao i zadnjih dana, samo nažalost danas je drugačiji ishod.
Da budem iskren, žao mi je najviše zbog tebe i onih koji su sinoć odlučili da će od danas pratiti, jer ja sam od početka pratio i današnji pad me i nije puno pogodijo, a vas je u minus bacilo...ali to je kladionici.
Samo se nadam da ovo danas neće biti početak neke nove, loše serije :?
By vanpersie9
klasa 2027 wrote:
vanpersie9 wrote:to je zato jer sam ja ispratio ovaj put.evala :D :D :D

Ma nije to do tebi ni do nikoga, jednostavno kad tad serija mora stati, pa kakva god igra bila. Prolazilo mi je ovdje na forumu 3-4 dana, a i prije toga su bila 3 prolaska, tako da sam samo čekao kad će doći do pada. A parovi su i danas bili po istoj šemi kao i zadnjih dana, samo nažalost danas je drugačiji ishod.
Da budem iskren, žao mi je najviše zbog tebe i onih koji su sinoć odlučili da će od danas pratiti, jer ja sam od početka pratio i današnji pad me i nije puno pogodijo, a vas je u minus bacilo...ali to je kladionici.
Samo se nadam da ovo danas neće biti početak neke nove, loše serije :?

hahah ma sve 5 brate,ne sekiraj se.zato i jesam ispratio jer sam vidio da te ide,al jebiga,nije bilo srece,tako je to u klad,nemoze uvijek sve prolazit,i meni je to jasno i zato me nije tolko briga.uostalom nisam kuću i djecu ulozio na taj tenis vec jedva 12 eura tako da smao ti nastavi,vec ce ubost :D