Ako imate neka pitanja ili zahtjeve slobodno ih tu napišite
By MvP39
#32151 Pozdrav, za sada imamo dvije NBA Fantasy lige na Yahoou. Fale nam dva igraca za upotpunjavanje tih liga pa tko zeli igrati i ne odustati u pola lige neka mi se javi ovdje ispod ili u inbox. Najbrza dva koja se javi ce igrati. Svi se slobodno javite, vjerojatno ce biti otvorena i 3. liga, a ako vas bude jako puno otvorit cu i 4. Pozurite, sezona pocinje za 10 dana tako da moramo u 2-3 dana pozatvarat lige i dogovorit draft.
By Texeira
#32157 Ja i frend bi se ukljucili iako nismo nikad dosad igrali,napravili smo profile na yahoo. pa ako mozes reci ime te grupe i eventualno neke stvari koje trebamo znati jer igramo prvi put
By Tim Thomas
#72351 Potrebno par aktivnih igraca sa iskustvom

3 lige slobodne

Points liga 12 igraca trenutno - dva mjesta slobodna
H&H liga 15 igraca trenutno - jedno slobodno mjesto
H&H aukcijska keeper liga 13 igraca trenutno - tri mjesta slobodna

Ako ima neko zainteresovan nek se javi :)
By MvP39
#72352 Službena NBA Knight fantasy liga na yahoou trazi jednog clana. Ko mi se prvi javi u pm upada. O povecanju broja sudionika cete bit obavjesteni, ali kako za sad stvari stoje puni smo.
By Friend Of Mine
MvP39 wrote:Službena NBA Knight fantasy liga na yahoou trazi jednog clana. Ko mi se prvi javi u pm upada. O povecanju broja sudionika cete bit obavjesteni, ali kako za sad stvari stoje puni smo.

Pozz pratim forun neko vrijeme a u fanasy-u sam vec duze vrijeme pa ako ima jos slobodno mjesto javi...
By MvP39
Friend Of Mine wrote:
MvP39 wrote:Službena NBA Knight fantasy liga na yahoou trazi jednog clana. Ko mi se prvi javi u pm upada. O povecanju broja sudionika cete bit obavjesteni, ali kako za sad stvari stoje puni smo.

Pozz pratim forun neko vrijeme a u fanasy-u sam vec duze vrijeme pa ako ima jos slobodno mjesto javi...

Nazalost jedan drugi clan je bio brzi i vise nema mjesta :/