Ako imate neka pitanja ili zahtjeve slobodno ih tu napišite
By NBA Knight
#7 Ovdje možete postaviti pitanja ako vam nešto nije jasno, ako vam treba nekakva pomoć ili slično. Ja osobno a i članovi foruma ćemo se potruditi da vam odgovorimo ili pomognemo ako znamo. Također možete ostaviti svoje prijedloge ako imate kakvu ideju kojom bi se unaprijedila stranica i suradnja na njoj.
By Matya EllisMVP
#62 Imam jedan prijedlog pa me zanima koliko je izvediv. Naime vidim da kod pisanja odgovora nema opcija za npr boldanje ili mijenjanje boje fonta. Ne znam jel to do foruma ili si ti kao administrator to onemogucio, ako je ovo prvo onda nista, ali ako je drugo mislim da bi to trebalo ukljuciti čisto da se neke stvari istaknu u pisanju analiza. A što se tiće boje ja volim nakon zavrsetka dogadaja editirat post i dodati rezultat, odnosno zazeleniti ili zacrveniti događaj tako da kad netko novi krene gledati povijest vidi što je pogodeno a sto ne. Ili se mogu ubaciti neki smajlici tipa zelena kvacica i crveni iksic.

To je moj prijedlog sto se tice foruma s kojim sam kao i velika vecina forumasa jako zadovoljan.

Pozdrav i svaka ti čast na ulozenom trudu u forum i generalno cijelu stranicu! Laugh
By NBA Knight
#76 apsolutno se slažem. primjetio sam to i probao riješiti, ali nisam uspio to napraviti kvalitetno, mislim postoji sada jedan nepragledna opcija u kojoj b označava podebljano, u podcrtano i i ukoso kao neke osnovne opcije, ali nije to napravljeno jednostavno i pristupačno prosječnom korisniku. probat ću to riješiti brzo. poslao sam mail ljudima koji su zaduženi za probleme oko ovog foruma i nadam se da znaju kako se to radi.
By Pana
#91 Jel postoji neka opcija da mi, obicni smrtnici (ne admini), pokrenemo novu temu? Do sada je islo tako posto ti nisi uvek stizao to da uradis, a sada ne vidim tu opciju nigde...

Bilo bi dobro da sve ide u jednu temu, pa da se pise i pise i pise, a ne svaki put nova tema, ali posto je namena ovog foruma samo NBA diskusija, ipak je ovako ok, za svaki dan nova tema...
By kokodril
#93 Moj prijedlog
svaki dan nova tema sa tipovima i analizama
a jedna tema za svastarenje tipa :
odigrao sam ovo sta mislite
neke kratke informacije,
konj mi nije dao koš
budala promašila sl. bacanja
igrač taj i taj u nekoj kladi je bolje postavljen itd.

uglavnom odvojit prijedloge koji imaju objašnjenje od ostalog
By NBA Knight
Pana said

Jel postoji neka opcija da mi, obicni smrtnici (ne admini), pokrenemo novu temu? Do sada je islo tako posto ti nisi uvek stizao to da uradis, a sada ne vidim tu opciju nigde...

Bilo bi dobro da sve ide u jednu temu, pa da se pise i pise i pise, a ne svaki put nova tema, ali posto je namena ovog foruma samo NBA diskusija, ipak je ovako ok, za svaki dan nova tema...

postoji i tako sam bio namjestio na početku, al su se bili ljudi zeznuli par puta na početku i otvarali teme kad su mislili da pišu običan post, pa sam onda rekao da ću dan dva maknuti tu opciju dok se ne priviknu posjetitelji na novi forum
By royalac
#100 Prijedlog:

Kada bi pored sekcija nba tipovi, pohvale/ prijedlozi itd bila sekcija Personal Tikets i da svaki član otvori sebi temu u njoj i postavlja šta tipuje a da se ZABRANI editovanje postova, znači kada ga napiše gotovo, ostaje takav i na taj način će ljudi moći pratiti neke članove bez listanja 10 stranica u temi i traganja za određenim postovima.