Ako imate neka pitanja ili zahtjeve slobodno ih tu napišite
By mitrast3
#52839 Pozdrav poštovani,zanima me konkretno postoji li di statistika od ponudenih igraca nba prosle sezone,svaka utakmica,koliko su isli vise,a koliko manje,konkretno me ovo zanima jer mi se cini da uvik ide dosta igraca manje,pa me zanima sistem igre kad nba krene sredinon 10 tog miseca,da sve igrace siban manje u singlu po 1,90 kvotama,cini mi se isplativo na prvu
By NBA Knight
mitrast3 wrote:Pozdrav poštovani,zanima me konkretno postoji li di statistika od ponudenih igraca nba prosle sezone,svaka utakmica,koliko su isli vise,a koliko manje,konkretno me ovo zanima jer mi se cini da uvik ide dosta igraca manje,pa me zanima sistem igre kad nba krene sredinon 10 tog miseca,da sve igrace siban manje u singlu po 1,90 kvotama,cini mi se isplativo na prvu

Nadam se da ćemo upravo tu opciju uspjeti ubaciti u aplikaciju za analize za slijedeću sezonu
By NBA Knight
BVB wrote:Mracni hoce li biti League Passova za ovu sezonu?

Ne znam dal će ih bit, u svakom slučaju zainteresiranima ću proslijediti kontakt kome se mogu javiti za LP
By il cattivo
#52907 Pretprošle sezone je sve bilo super što se tiče LP-a, no prošle sezone je kratko trajalo...Izgleda da su malo previše hakali passova pa ih je ekipa sa nba.com skužila...povrata para nije bilo, već zamjenski passovi za Euroleague i Tenis, no, ja sam se snašao preko jednog tipa što streama na You tube, linkove šalje na FB.
By Zika#13
#52991 Moze li pomoc u vezi live streamova , treba mi neka dobra stranica ..probao sam na bet365 ali nisam uspio jer treba ja mislim imati racun sa kladionicom
By Shera
#53307 Cao drugari,

Jel moze neko ukratko da objasni na nekom primeru na koji nacin radi skrill? (Recimo hocu da uplatim singl za 10e na broj poena nekog igraca...)
Citao sam na skrilovom sajtu ali nigde nisam mogao da nadjem iznos provizije koju oni naplacuju i da li je naplacuju prilikom skidanja novca sa skrilla.
I da li je neko upucen u to da li srpske banke naplacuju prebacivanje novca na skrill racun i preuzimanje sa istog?

Hvala