Europska košarka u svim oblicima. Sve lige, sva natjecanja
By Jeffrey
#106467 PAPAPETROU, IOANNIS više od 6,5 poena stake 4.5/10 super sport
Za OLY večeras ne igra Giorgos Printezis tako da papapetru će dobiti dosta minuta uz 30% šuta uz koje bacanje on ovo lagano prebacuje , u ove 3 tekme playoff zabijao 11,9,5
By Rudy5
#106885 Khimki-Lok Kuban 2

Premier 1.75
Ja sam je uzeo danas po 1.8 , vidim da je u padu koef a sutra bi mogao pasti i to dobro .Razlog je jednostavan, Khimki bizi sto dalje od CSKA u eventualnom 1/2 a za to im je dovoljna sesta pozicija na kojoj su sad. Znaci ne smiju stici Saratov koji je peti a u slučaju istog broja pobjeda bili bi bolje plasirani tj peti. Inace proslo kolo protiv Saratova su odmarali 4 vazna igraca( Shveda,Gilla, Markovića i Robinsona) te su izgubili 12 razlike a Barcokas je i sutra najavio neke poštede .Znaci samo finale donosi Euroligu i iduće godine a buduci da ni teoretski ne mogu nikako bit 2,3 ili 7 jedino im 6 pozicija jamči izbjegavanje CSKA do finala. Ove godine je uveden novi format final four koji ce se održati u Ice Palaci u Moskvi. Na drugoj strani Lokomotiva u formi, zadnji mec su razbili Enisey 50ak razlike, zadnja 3 meca u prosjeku primaju oko 63 poena a i u formu ulazi legendarni Maciulis koji je doveden kao zamjena za ozlijeđenog Broekhoffa. I njima je dosta vazno da izbjegnu CSKA do finala tj da završe na trecoj poziciji(Zenit ima samo pobjedu manje) tako da bi pobjeda Lokomotiva odgovorala oboma pogotovo ako majstor Alexey ni sutra ne bude igra. Ja sam jos igra Thiem-Delbonis 1 1.25, zicer za sutra , počistit ce ga Thiem lagano 2-0
By manje under
Rudy5 wrote:Khimki-Lok Kuban 2

Premier 1.75
Ja sam je uzeo danas po 1.8 , vidim da je u padu koef a sutra bi mogao pasti i to dobro .Razlog je jednostavan, Khimki bizi sto dalje od CSKA u eventualnom 1/2 a za to im je dovoljna sesta pozicija na kojoj su sad. Znaci ne smiju stici Saratov koji je peti a u slučaju istog broja pobjeda bili bi bolje plasirani tj peti. Inace proslo kolo protiv Saratova su odmarali 4 vazna igraca( Shveda,Gilla, Markovića i Robinsona) te su izgubili 12 razlike a Barcokas je i sutra najavio neke poštede .Znaci samo finale donosi Euroligu i iduće godine a buduci da ni teoretski ne mogu nikako bit 2,3 ili 7 jedino im 6 pozicija jamči izbjegavanje CSKA do finala. Ove godine je uveden novi format final four koji ce se održati u Ice Palaci u Moskvi. Na drugoj strani Lokomotiva u formi, zadnji mec su razbili Enisey 50ak razlike, zadnja 3 meca u prosjeku primaju oko 63 poena a i u formu ulazi legendarni Maciulis koji je doveden kao zamjena za ozlijeđenog Broekhoffa. I njima je dosta vazno da izbjegnu CSKA do finala tj da završe na trecoj poziciji(Zenit ima samo pobjedu manje) tako da bi pobjeda Lokomotiva odgovorala oboma pogotovo ako majstor Alexey ni sutra ne bude igra. Ja sam jos igra Thiem-Delbonis 1 1.25, zicer za sutra , počistit ce ga Thiem lagano 2-0

Bravo Rudy. Nek si nam skrenuo pažnju na tip, ja da nisam vidio tvoj tip ne bi mi nikad na pamet pao, iako i ja pratim euro košarku.
By manje under
Rudy5 wrote:Khimki-Lok Kuban 2

Premier 1.75

Bravo Rudy. Nek si nam skrenuo pažnju na tip, ja da nisam vidio tvoj tip ne bi mi nikad na pamet pao, iako i ja pratim euro košarku.
By Rudy5
#107122 K.Fesenko(Avellino) 9.5. VIŠE

Granica je iz premiera.U vecini drugih je na 10.5 ili 11.5.Radi se o ukrajinskom centru koji igra vec trecu sezonu u Avellinu i dobro se snalazi u Italiji.Visok je 216 a tezak oko 130ak kg pa predstavlja pravi problem Hogueu koji je niži skoro 20 cm od njeg a nema ni mase da mu parira.Play off je poceo u Italiji a trenutno je 1-1 u seriji sto je isto vazno za ovu okladu zato sto Fesenko ima važniju ulogu kad krene PO nego u reg dijelu. U proslom mecu je u prvih 5,6 min dao 10 poena , sve na niskom postu di je unosio Dustina ko bebu i lagano završavao na obruču.Fino surađuje s jos jednim visokim Leunenom koji igra cetvorku i dobije koji lob pass od njeg a i Wells sve vidi pa i od njeg dobije koju loptu na ziceru.Vecinu svojih poena daje na niskom postu, vecinom s lijeve strane napada i naravno 1-2 tip ina nakon of skoka jer visokima Trenta fali cm. Proslu je imao 20+10 al je u prvom mecu imao samo 5 poena jer je nakupio faulova na pocetku pa je morao biti manje agresivniji u nastavku a i sudije nisi svirali dosta faulova nad njim pa su se ovi iz Avellina zalili na suđenje sto je u konačnici dalo rezultata pa je sudački kriterij bio drugaciji u 2 mecu. Dosta ce biti fauliran a slobodna izvodi solidno sto je takodjer vazno.Nema Lawala sto je isto bitno tako da je tu samo Zerini i Auda, ovisi da li igraju small ball. Minutaza mu je oko 20-25 min jer je nemoguce nositi tu masu cilu tekmu pogotovo na drugoj strani parketa di zna biti problema. Ovi su probali s nekim udvajanjima na njem al nema od tog nista jer prime jos laganiji zicer pod košem nakon cuta zbog slabe komunikacije u odbrani tako da je jedino vazno da ne udje u problem s faulovima i trebo bi rješiti ovo bez problema a buduci da Gomes ne bi treba igrati na drugoj strani ne bi trebali biti bo.